Yılbaşı kombin rehberi

4 Ocak 2017

Yılbaşı kombin rehberi

  • 4 Ocak 2017
  • 617 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Yılbaşı Kombin Rehberi

Son zamanların en keyifli seçkisi olmalı; Yılbaşı kombinleri! Her yılbaşı olduğu gibi bu yıl da tabii ki kırmızıyı tercih etmek mümkün ancak bu yıl özellikle bronzlar, roze altınlar, gümüşler ve altınlar ön planda olacak. Bu yılbaşı ışıltılı kıyafetlerinizin içinde ışıl ışıl olacaksınız!

Işıltılı Pantolon

Işıltım pantolonumda olsun diyorsanız hemen bir ışıltılı pantolon edinebilir ve bu pantolonu sakin parçalarla kombinleyerek şıklığınızı gösterebilirsiniz. Kısaca bu yılbaşı tek ihtiyacınız olan şey bir ışıltılı pantolon!

Diz Üstü Çizme

kısa etek ve elbiselerin altında kullanabilirsiniz. Bu yıl gerek kadifenin patlayışından, gerekse tam bir kış kumaşı olmasından ötürü, çizmenizi kadife tercih ederek son derece trend görünebilirsiniz. Özellikle bacak boyu uzun kadınların uzun çizmelerle çok şık bir yılbaşı görüntüsü vermesi mümkün.

Sivri Burun, İnce Topuk

Her çeşit kıyafetle giyebileceğiniz sivri topukları metal renklerde tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yıl ışıltının ve parıldamanın yılı! Bilekleri açıkta bırakan dar bir pantolonla tercihe edeceğiniz sivri burun ince topuk ayakkabılar bacaklarınızı son derece ince ve uzun gösterecektir.

Kalın Topuklu Küt Burunlar

Yeniden vitrinlerde görmeye başladığımız küt burunlar, son zamanların aranılan trendlerinden olmaya başladı. Kalın topuklarla birlikte çok şık bir görünüm veren ayakkabıları yine kadifenin ışıltısından faydalanarak sakin bir etekle kombinlemeniz çok şık duracak!

Çoraplar

Her yerde bulabileceğiniz simli çoraplar harika bir yılbaşı star parçası olabilir. Siz de artık yılbaşında kırmızı çorap görmekten sıkıldıysanız hemen simli bir çorap edinin ve tarzınızı yılbaşında da gösterin!

Kolej Tarzı

Kösele, kolej stili ayakkabılar yılbaşı gecesini yüksek topuklar üzerinde geçiremeyecek olanlar için ideal bir seçim olacaktır. Maskülen ve şık bir kombin ile (yine ışıltılı bir ceket tavsiyesiyle) rahat ve tarz görünebilirsiniz. Simli bir kravat denemekten ne zarar gelir ki!


Yorumlar

Yorum Yap

500