Sahne Tozu Tiyatrosu Mart Ayı Programı

 |  || Sahne Tozu Tiyatrosu  Mart Ayı Programı
9 Mart 2017

Sahne Tozu Tiyatrosu Mart Ayı Programı

  • 9 Mart 2017
  • 710 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Sahne Tozu Tiyatrosu, farklı oyunlar ile seyircileri buluşturmaya devam ediyor... Şubat ayı boyunca devam eden İkinin Biri yoğun talep üzerine Mart ayında da seyirci ile buluşmaya devam edecek. Ayrıca, bir Actor Club oyunu olan "Tarla Kuşuydu, Juliet" oyunu da çarşamba günleri seyirci karşısına çıkacak.Ege Life | Sahne Tozu Tiyatrosu  Mart Ayı ProgramıİKİNİN BİRİ


Yazar: Ray Cooney
Yönetmen: Göksel Kortay


 Sahne Tozu Tiyatrosu, duayen sanatçı Göksel Kortay'ın yönetmenliğinde harika  komedi  oyunu "İkinin Biri" ile seyircilerinin karşısına çıkıyor. Hükümette görevli  bir bakan  yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya  kalkışmasıyla meydana gelen  olaylar konu alınıyor. Oyun, bakan yardımcısının,  karısıyla birlikte kaldığı otelde ayrı bir  odada bir sekreterle aşk kaçamağı yaparken,  karısının da kendisinin özel kalem müdürüyle  kendi odasında kocasını aldatmasını  anlatır. Bu sırada söylenen yalanlar, oyun ilerledikçe  karışıklığın dozunu giderek  arttırır. Fars türündeki bu oyunu kaçırmayın.

 Oyun, Sahne Tozu Tiyatrosu Ana Kadrosu tarafından, İzmir Sahne Tozu Tiyatrosu  Haldun  Dormen Sahnesi'nde sergilenmektedir. Bilet ücretleri; 1. Kategori (ilk 3  sıra): 25TL / 2.  Kategori: 15TL olup, Haldun Dormen Sahnesi Gişesi'nden (0232  4452033) veya  Biletix'ten temin edilebilir.

Ege Life | Sahne Tozu Tiyatrosu  Mart Ayı ProgramıTARLA KUŞUYDU, JULIET


Yazar: Ephraim Kishon
 Yönetmen: Emre Turgut


 Emre Turgut'un yönettiği Tarla Kuşuydu, Juliet tiyatro oyunu, Mart ayı boyunca Çarşamba  günleri saat 20.00'de seyircisiyle buluşacak. Actor Club oyuncularının rol aldığı komedi  oyununun konusu ise oldukça ilgi çekici.

 Shakespeare’in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet... "Eğer  intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu?", "Evlilik aşkı öldürür mü?", "Çocuk  aşkın  meyvesi midir?" sorularının yanıtını Ephraim Kishon bu çılgın komedi ile  veriyor.

 Oyun, Sahne Tozu Tiyatrosu Actor Club kadrosu tarafından, İzmir Sahne Tozu  Tiyatrosu  Fehmi İşgören Sahnesi'nde sergilenmektedir. Mart ayı boyunca her  çarşamba segilenecek  olan oyunun bilet ücretleri 15TL olup, Haldun  Dormen Sahnesi Gişesi'nden (0232 4452033) veya  Biletix'ten temin edilebilir.

Yorumlar

Yorum Yap

500