Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle

 |  || Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle
1 Eylül 2018

Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle

  • 1 Eylül 2018
  • 554 Görüntülenme
  • 0 YORUM
Hepimizin bildiği gibi Meghan Markle tüm İngiltere’nin izlediği muazzam bir düğünle Prens Harry ile geçen aylarda evlendi. Kendisi bu düğün ile Sussex düşesi unvanının da sahibi olmuş oldu. Haklarında günlerce yazılıp çizilmiş olsa da, Meghan Markle çok sıkı kurallara sahip kraliyet ailesinin giyim ve hayat tarzına alışmış gibi görünüyor. Artık oyunculuk mesleğini yerine getirmeyecek ve hiçbir sosyal medya hesabı kullanmayacak olan Meghan Markle hayatının rolünde bakalım royal hayatından önce alışık olmadığı ağır protokol kurallarına uygun giyinebilmek adına neler yapıyor.Ege Life | Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle


Meghan Markle bildiğiniz gibi eski bir oyuncu, halihazırda devam ettiği dizisini, düşes olma yolunda bırakmak zorunda kaldı. Oldukça zarif ve kibar bir kadın olan Sussex düşesi, herkesin hayran olduğu Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın tarzından kopyalamadan etkileniyor diyebiliriz. Kraliyet protokolüne Meghan’dan önce giren ve ilk halk gelini olan Kate, yetiştirilişi sayesinde kıyafetlerinde kraliyet uyumunu yakalamayı kolaylıkla başarmıştı. Kate Middleton’dan öğrenecek bir takım dersleri olan Meghan Markle’da çoğunlukla benzerlik gösteren kombinlerini kendi tarz süzgecinden geçirerek uyguluyor. Oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün!

Ege Life | Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle


Meghan Markle jeanleri, beyaz gömlekleri ve salaş tarzı sıklıkla tercih ediyor olmasa da royal hayatından önce daha salaş bir tarz benimsediği açık. Ancak davetlerin en şık isimlerinden olmayı başardığı da ortada! İlk Trooping Color deneyiminde giydiği omuz detaylı elbisesi, sivri burun ayakkabıları ile Kraliyet ailesinin içerisine adeta bir yapboz parçası gibi yerleştiğini görmek mümkün.


Ege Life | Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle


Meghan önceden belki de tanımadığı, Gvenchy gelinliğini tasarlayan tasarımcı Claire Waight Keller’den günlük yaşamında oldukça sık elbise alıyor. Daha doğrusu Meghan için özel olarak tasarlanıyor! Kraliçe ile seyahat ederken ve Ascot’ta tercihinin yine Givenchy’den yana olduğunu hatırlatalım.


Ege Life | Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle


Meghan kraliyet sonrası kıyafetlerinde genellikle belini ortaya çıkaran ve dizinin altına kadar inen kalem ya da çan formlu elbiseleri tercih ediyor. Elbise giymediği zamanlarda ise tonsurton bluz ve kalem etekler tercih edip, aynı renk stilettolar ile görünümünü şık, sade ve asil bir forma kavuşturuyor. 

Ege Life | Royal Öncesi & Sonrası: Meghan Markle


Kraliyet hayatından önce flare pantolonlar, eşarplar ve uzun bol paltolar kullanmayı seven Meghan, yine de elit renk paletinden ve aksesuarlarından hiç ödün vermemiş. Royal hayatından önce daha az elbise giyen Meghan Markle, dar havuç pantolonlar, bol kot pantolonlarla da göz doldurmayı başarıyordu. Kraliyet hayatı öncesi şıktan ziyade seksi bir görünümü olduğu kesin!Derleyen: Damla Kılınç
Kaynak: whowhatwear.comYorumlar

Yorum Yap

500