Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

 |  || Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019
1 Nisan 2019

Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

  • 1 Nisan 2019
  • 656 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Baharın en güzel günlerini iyice hissettiğimiz Nisan ayında kendinizi güneşin güzel yüzünden alıp, sinemaya gitmeye vakit bulabilir misiniz bilmiyoruz. Ancak Nisan ayında da birbirinden güzel filmler vizyonda olacak. Kısa zamanları değerlendirmeniz için beyaz perde ile buluşacaksanız işte sizler için hazırladığımız Nisan’da vizyonda olacak en iyi filmler! Şimdiden iyi seyirler!

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019


Ayın başında beyaz perdeye gelecek olan Dumbo, bir sirkte geçiyor. Sirk sahibi Max Medici, eski yıldızı Holt Farrier ve onun çocukları Milly ve Joe'ya sıra dışı bir görev verir. Ailenin görevi, sirkin yeni üyesinin bakımını üstlenmektir. Bu yeni üye, koca kulakları sebebiyle seyircileri güldüren, yavru bir bebek fildir. Ancak Dumbo'nun uçabileceğini keşfettiklerinde, tek ayağı çukurda olan sirk inanılmaz bir geri dönüş yapar ve ikna edici girişimci V.A. Vandevere'in dikkatini çeker. Vandevere, sevimli fili, yeni ve büyük eğlence parkı Dreamland için kiralar. Ancak Dreamland, yüzeyde göründüğü kadar parlak ve görkemli değildir. Dumbo, çekici ve muhteşem bir akrobat olan Colette Marchant ile birlikte yeni zirvelere doğru yükselir. Bu süreçte Holt da, Dreamland'in karanlık sırlarını keşfedecektir.  Yönetmenliğini Tim Burton'ın üstlendiği yapım, küçük bir sirk filinin fareyle olan dostluğunu beyazperdeye taşıyacak. Yapımcılığını Disney'in üstlendiği projede senaryo ise Ehren Kruger'e ait.
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019 Cuma

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019


Rıfat Ilgaz’ın unutmaz eseri Hababam Sınıfı Yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit, Hafize Ana, Mahmut Hoca gibi sevdiğimiz karakterlerle gönüllere taht kuran klasikleşmiş filmin uyarlamasında yeni karakterler, yeni bir jenerasyon, yeni bir dil hâkim. 1975 yılında Ertem Eğilmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliğini bu sefer Doğa Can Anafarta üstleniyor. Yapımcılığını Hann Media’nın üstlendiği filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey birlikte kaleme alıyor. 
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019 Cuma

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019


Yine ayın başında karşımıza çıkacak olan İhtiyar Adam ve Silah, suç ve drama ağırlıklı. Forrest Tucker yaşlı bir adamdır ancak hayatını dolu dolu yaşamadığını söyleyebilecek hiç kimse yoktur. Kendinden emin ve güçlü görünen bu yaşlı adam hayatı boyunca toplamda 18 kere hapisten kaçmayı başarmıştır. Forrest Tucker'ın son hamlesi ise 70 yaşında bir kez daha San Quentin Hapishanesi'nden firar etmek olacaktır. Ancak polisler başta olmak üzere duyan herkesi şoke eden bu olay Forrest'ın son sürprizi değildir. Hapisten kaçan yaşlı adam, ardından eşi benzeri görülmemiş bir banka soygunu zincirine imza atar. Forrest'ın ardından kovalamaca başlamıştır. Forrest'ın izinden gidenler arasında, Forrest'ı yakalamaya kararlı ancak bir o kadar da onun zekasına hayran kalan polis dedektifi John Hunt ve seçtiği mesleğe rağmen onu sevmekten vazgeçmemiş olan Jewel adlı kadın vardır. David Grann’ın 2003 yılında The New Yorker dergisinde yayınlandığı bir makaleden uyarlanan film, gerçek bir hikâyeye dayanıyor. Başrollerini usta oyuncu Robert Rerford ve Oscar ödüllü Casey Affleck'in üstlendiği biyografik aksiyon-dram filminde Sissy Spacek, Danny Glover, Tika Sumpter, Tom Waits ve Gene Johns da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunu ve senaryosunu ise 'Hayalet Hikayesi' filmine imza atan David Lowery üstleniyor. 
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019 Cuma

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ege Life | Nisan Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Ünlü isimlerin yer aldığı Seninle Başım Dertte, komedi severlerin yüzünü güldürmeye geliyor. Bir kahraman olan polis şefi Santi’nin eşi Yvonne, oğlu ile birlikte Fransa’nın güneyinde bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Genç kadının oğlu, ölen babasını kendisine idol olarak belirler. Fakat Yvonne, herkesin gözünde kahraman olan kocasının ölümünün ardından onun aslında yoz bir polis olduğunu öğrenir. Üstelik kocası, Antoine adındaki masum birinin 8 yıl hapis cezası almasına da neden olmuştur. Yvonne, öğrendikleri karşından karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Kocasının yaptıklarını telafi etmek isteyen Yvonne, Antoine’a yardım etmeye karar verir. Hapisten salıverilen Antoine’ı arayan genç kadın sonunda onu bulduğunda kendisini bir eskort olarak tanıtır.
Yorumlar

Yorum Yap

500