Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı

1 Ocak 2018

Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı

  • 1 Ocak 2018
  • 588 Görüntülenme
  • 0 YORUMMutluluk Kaynağı Mutfaklar!

Renk Kodu: Sarı

 

Yeni yılda yeni bir mutfak hayal ediyorsanız, Ocak ayının rengi, mutluluk kaynağı sarı! Dekorasyonda kullanılan sarı objeler, zihinsel aktivitenin çalışmasına, iletişim sağlanmasına, iyimserliğin oluşmasına ve neşeli sohbetler yaratmaya olanak sağlıyor. Sıcak bir renk olması sebebiyle de iştahlarımızı bir güzel açıyor. Biz de bu ay mutfaklarında sarı renk değişiklikler yapmak isteyen okurlarımız için harika öneriler derledik!

 

1-Çiniler

 

Son dönemlerin en güzel dekorasyon modalarından biri olan çinileri, tek renk gördünüz mü? Tek renk çiniler oldukça asil ve şık duruyor. Tezgâh arkasında tercih edilen sarı çiniler mutfağınıza güneş gibi doğacak!

Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı
 

 

2-Sandalyeler

 

Bembeyaz bir mutfakta canlı sarı sandalyeler ile kontrast edilmiş kırmızı küçük objeler düşünün. Bu gerçekten inanılmaz bir mutfak olurdu! Mutfağınızda bar tipi masa mevcut ise yani mutfağınız U formunda ise mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Sarı sandalyelerinizin verdiği mutluluk tarifsiz olacak!


Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı
 

 

3-Duvarlar

 

Dolapsız mutfak hayal edebiliyor musunuz? Belki üst dolapları azaltılmış, yer yer raflara dönüştürülmüş bir mutfak hayal edebilirsiniz. Yoğun bir sarıyla boyanan, raflı, az dolaplı duvarlar muazzam bir görünüm ortaya çıkaracak. Üstelik mutfak tavan yüksekliğinin de daha fazla görünmesini sağlayacak!


Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı

 

4-Mozaikler
 

 

Mozaiklerin modası geçti diye düşünüyor olabilirsiniz, ancak bu önerimiz tek renk mozaik ve son derece asil bir dekorasyon stilini işaret ediyor. Mutfağınızın eski bir mutfak olması mozaikle kaplamak için size daha uygun bir ortam hazırlayacaktır. Denemekte fayda var!Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı
 

5-Mavi ile Birlikte

 

Yeşil-mavi arasındaki turkuaz ile sarı renginin birbirine ne kadar yakıştığı su götürmez bir gerçek. Peki, evinizde zeminden başlayarak, beyaz, turkuaz, sarı yükselişini izleseniz nasıl olur? Ortaya çıkacak görüntü gerçekten kalplerinizi ısıtacak!

Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı

 

6-Perdeler

 

Evin vitrini diyebileceğimiz perdeler, mutfaklarda oldukça iyi bir görüntü elde edebiliyor. Tavandan yere kadar tercih edilen perdeler mutfağınızı daha yüksek gösteriyor. Turuncu gibi analog renklerin bulunduğu mutfaklarda sarı perdeler çok iyi iş görürken, kızıl ve kahve tonlu mutfaklarda da sarı perdeler mutluluk ihtiyacınızı karşılayabiliyor!


Ege Life | Mutluluk Kaynağı Mutfaklar! Renk Kodu: Sarı


 

 

Yorumlar

Yorum Yap

500