Karşıyaka’ya Bir “Park Kafe” daha

1 Eylül 2017

Karşıyaka’ya Bir “Park Kafe” daha

  • 1 Eylül 2017
  • 548 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

80. Yıl Çayevi Hizmete Girdi


Mahallelerdeki sosyal tesis ihtiyacını karşılamak amacıyla ‘park kafe’ konseptini yaygınlaştıran Karşıyaka Belediyesi, Bahçelievler Mahallesi’ne de yeni bir çayevi kazandırdı. Kent AŞ tarafından 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda açılan mekan, her yaştan konuklarına hizmet vermeye başladı.
 

Ege Life | Karşıyaka’ya Bir “Park Kafe” daha
 

Sosyal Alanlar Artıyor
Karşıyaka Belediyesi, kentin farklı bölgelerindeki sosyal alanları artırmak ve halka daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla açtığı tesislere bir yenisini daha ekledi. Belediye kuruluşu Kent AŞ, Bahçelievler Mahallesi Gün Sazak Bulvarı’nda 80. Yıl Çayevi’ni faaliyete geçirdi. Daha önce 80. Yıl Cumhuriyet Parkı içerisindeki küçük bir kulübede verilen hizmet, yeni açılan çayevi ile daha modern şartlarda sunulmaya başlandı.


Amaç Kâr Değil, Hizmet


Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Her yaş ve kesimden insanımızın bir arada olabileceği kaliteli sosyal işletmeler, mahalleler için ciddi bir ihtiyaç haline geldi. Biz de bu eksikliği gidermek ve ihtiyaca yönelik çözümler üretmek için çalışıyoruz. Son olarak hizmete açtığımız 80. Yıl Çayevi de yurttaşlarımızın çayını kahvesini içip, keyifle vakit geçirebileceği bir mekân oldu. Mahallelere ve parklara kadar taşıdığımız sosyal tesislerimizle, kâr amacı gütmeden halka hizmet vermeyi sürdüreceğiz” dedi.
 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap

500