Kadının Rengi Kırmızı

 |  || Kadının Rengi Kırmızı
14 Nisan 2017

Kadının Rengi Kırmızı

  • 14 Nisan 2017
  • 565 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Kadının Rengi Kırmızı

“Sana ruh üflendiğinde bir kadının karnındasın. Ağladığında bir kadının kucağındasın. Aşık olduğunda bir kadının kalbindesin; ona güzel davran…”


Kadınları sadece kadınlar gününde hatırlamadığımız, kırıp dökmediğimiz, baş tacı ettiğimiz günler elbet gelecek! Bir kadının en güzel giysisi gülümsemesidir. Ancak biz kadınlar aynaya baktığımızda da gülümsemek ve zaten harika olan doğamızı daha da güzelleştirmek istiyoruz. Biz de siz güzel okuyucularımız için kadınlar gününe özel kıpkırmızı kombinler hazırladık. Kadınlarımızın her daim kırmızı gibi canlı ve aktif olması dileğiyle…


1- Baştan Ayağa Kırmızı!


Son derece sıcak bir renk olan kırmızı ile pudraları kombinlediğinizde hem zarif hem şık bir görünüme sahip olacaksınız.


(Not: Kırmızıların tonunu tutturmak için zorlamayın. Kırmızı tonsurtonu bu yıl çok moda!)


2- Küçük Kırmızı Dokunuşlar


Tamamen kırmızı olmak yerine birkaç parçayı kırmızı seçerek ön plana çıkarmak oldukça şık ve tarz bir seçim olacak.


(Not: Kırmızı ile kullandığınız diğer renkte baskın ise bu renk yoğunluğunu dengelemeye özen gösterin. Aksi takdirde şık görünümünüz birden yok olabilir.)


3- Parti Kırmızısı!


Bir partide yıldız kimdir? Tabii ki kırmızı giyen!


(Not: Çok hareketli elbiseleri ile hiç aksesuar tercih etmemek ya da diğer tüm parçaları sade tutmak, yıldız parçanızı ön plana çıkaracaktır)


4- Ofis Kırmızısı


Çalışan kadınları elbete unutmadık! Kırmızı yoğunluklu elbisenizi işyeri ortamınıza göre daha düz taban bir bot ya da topuklu ayakkabı ile tercih edebilirsiniz.


(Not: Her tarza gidebilecek elbiseler seçmek, alışverişin önemli püf noktalarından biridir.)

Yorumlar

Yorum Yap

500