#ikeabag Etiketi ile Paylaşılmış En Yaratıcı 10 Tasarım

 |  || #ikeabag Etiketi ile Paylaşılmış En Yaratıcı 10 Tasarım
1 Temmuz 2017

#ikeabag Etiketi ile Paylaşılmış En Yaratıcı 10 Tasarım

  • 1 Temmuz 2017
  • 597 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Ikea alışveriş çantalarını görmeyen kalmamıştır. Üstün bir tasarımı yok ancak işlevselliği takdire değer. Ikea'nın mavi alışveriş çantasının neredeyse birebir bir versiyonunu dünyaca ünlü marka Balenciaga, 2400 $ fiyat etiketiyle piyasaya sürünce olanlar oldu. Ikea'dan birkaç dolara aldıkları alışveriş çantalarını, birbirinden muazzam tasarım ürünleri haline getirmeye başlayan herkes #ikeabag etiketi altında buluştu. Biz de sizler için bu etiket altındaki en yaratıcı 10 ürünü derledik. Sizler de #ikeabag etiketi ile ürünlerinizi paylaşabilir, hatta bizlere de fotoğraflarını gönderebilirsiniz! Ürünleri takip edebileceğiniz Instagram hesabı ise @ikeaclothes 


Ege Life | #ikeabag Etiketi ile Paylaşılmış En Yaratıcı 10 Tasarım


1.Tulum


Ikea çantalarından yapıldığına inanmak oldukça güç. Tasarım harikası bir tulum için ihtiyacınız olanlar sadece yaratıcılık ve Ikea çantası!


2.Geleneksel İsveç Günü Kıyafeti


Bir İsveç markası olan Ikea'nın en büyük destekçisi elbette İsveç oldu. Geleneksel İsveç günü şenliklerinde pek çok kişi Ikea çantalarından yapılmıs tasarımlar giydi. Muazzam!


3.Elbise


Bir şey söylememize hiç gerek yok, elbise âdeta konuşuyor. Yeteneklerini çekinmeden gösterenleri alkışlıyoruz! Gördüğünüz gibi tek malzeme yine o çanta!


4.3B Gerçeklik Gözlüğü Kılıfı


Bu tasarım bizim favorimiz. Fikren iyi düşünülmüş, akla gelmeyecek bir tasarım ortaya konmuş. Tasarlamanın sonu yok!


5.Yağmurluk


Hem büyükler hem çocuklar için tasarlanmış bu yağmurlukta ise şeffaf kumaş ek olarak kullanılmış. Deli gibi satın almak isteyen yok mu?


6.Büstiyer


Son zamanların en favori kombinlerinden olan tişört üstü büstiyer trendine dokunmadan edemeyen tasarımcılar, Ikea çantasından ortaya bu son derece trend görünümü çıkarmışlar.


7.Boks Eldiveni


Daha ne yapılabilir diye düşündükçe daha yaratıcı bir ürünle karşımıza çıkan Ikea çantalarından yapılmış boks eldiveni karşınızda! Tasarımcıların ellerine hâkim olamayıp, tasarladıkça tasarladıkları anlardan birinde ortaya çıkmış olmalı.


8.Cüzdan


Yaratıcı, kullanışlı ve işlevsel bir cüzdana sahip olmak ister miydiniz? Ünlü mimar Wright'ın: “Az çoktur.” sözünü doğrular nitelikte!


9.Minik Dostlarımıza Kıyafet


Bizim tatlı mı tatlı, küçük dostlarımız da elbette unutulmamış, yağmurluktan tasmaya pek çok tasarımla dostlarımıza da bir koleksiyon yaratılmış diyebiliriz.


10.Lamba


Odanızdaki lamba kirlenmiş, eskimiş olabilir. Hayatınıza tasarım katmaya evinizden başlayın! Eski apliğinizi sökün yerine Ikea çanta geçirin!


11.Bisiklet Bagajı


Bisikletinize bir bagaj eklemek istiyorsunuz ama ya çok pahalı ya da istediğiniz şekillerde değil. O hâlde kendi bagajınızı kendiniz tasarlayın ve Ikea çantaları bagajınızı halletsin! 


12.Ayakkabı


En şık topuklu ayakkabılarınızın Ikea tarzını gördünüz mü? Ayakkabılar her yere ve her zamana uyum sağlayacak ve sizleri son derece trend gösterecek!


13.Podyum Modası


Podyum modasının öncüsü olabilecek nitelikte bir tasarım yine Ikea çantaları kullanılarak üretilmiş. Kim bilir belki bir gün Ikea çantalarının defilesi podyumlarda yerini alır!


14.Kot Ceket


Bu yılın trend parçalarından kot ceketlere ve hatta kot şortlara dokunulmadığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu tasarımcılar gerçekten harika!


15.Sırt Çantası


Son olarak Ikea alışveriş çantasının, bu yılın en çok tutulan çanta trendlerinden sırt çantası alternatifi de mevcut. Sadece Ikea çantası kullanılarak yapılan bu tasarım da, piyasadaki pek çok sırt çantasını sollayıp geçiyor.  

Yorumlar

Yorum Yap

500