Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?

 |  || Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?
1 Nisan 2018

Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?

  • 1 Nisan 2018
  • 645 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler gerek entrikalarıyla gerekse oyuncuların kıyafet ve aksesuarlarıyla izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Dizide dönen dolaplar ve sürekli yaşanan gerilim, ekran başındakileri derinden etkiliyor. Bunun yanında dizinin dört ana karakteri öyle güzel giyiniyor ki gözlerimizi alamıyor, nereden ne giyildi bakmadan edemiyoruz. Biraz dikkatli incelediğimizde kadınların karakterlerini yansıtan kıyafetler seçildiğini görmek mümkün! Biz de sizler için Ufak Tefek Cinayetler kadınlarının tarzlarını derledik!


Ege Life | Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?


    1- Oya 


Ege Life | Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?


Arkadaşları tarafından uğradığı büyük ihanete rağmen, lisede okuldan atıldıktan sonra yılmayıp doktor olan, hem de karakterini sağlam tutarak çok güçlü bir kadın haline gelen Oya, yıllar sonra Sarmaşık Sitesi’ne geri dönüyor ve olaylar başlıyor. Oya’nın tarzı da karakteri gibi oldukça güçlü! Pastel tonları, tonsurton yapmakta ustalık gösteren kızımız, ofiste sade ama çarpıcı elbiseler ve ceket-pantolon takımları tercih ediyor. Daha ilk bölümlerde giydiği açık mavi tonsurton kombiniyle gönüllere taht kuran Oya, sabahları en şık tayt ve koşu ceketleri ile koşu yapıyor. Oya’nın rengine pastel diyebiliriz!


    2- Merve 


Ege Life | Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?


Her şey Merve’nin başının altından çıkıyor diyebilir miyiz? Grubun en entrikacı kadını olan Merve, eşinin süksesinden oldukça faydalanmaktadır. Tüm cemiyeti avucunun içinde tutmakla kalmayıp, her zaman kendi istediğini yaptırmayı da başarıyor! Son derece hırslı, gösteriş meraklısı ve lüksü çok seven Merve, sıklıkla kötülük planlayıp canını sıkmak isteyen herkesi cezalandırıyor. Merve’nin tarzı da tıpkı karakteri gibi dinamik ve çarpıcı! Gösterişi çok seven Merve Aksak, canlı renklerde takımlar üzerine aynı renk kabanlar, pullar payetler ve kocaman kürkler giymekten büyük keyif alıyor. Gösterişli çanta ve aksesuarları da unutmamak gerek!


    3- Pelin 


Ege Life | Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?


Güzel mi güzel kızımız Pelin, kocasının oyunlarla ayırdığı eski sevgilisi mahalleye taşınınca çılgına döner ve o günden sonra Oya’yı rahatsız etmeye, Merve kadar olmasa da insanlarla uğraşmaya başlar. Hem yapıp hem de yaptığından korkan Pelin, kıskançlıklarıyla meşhurdur. Dedikoduya bayılan Pelin, modern, iddialı ve genç bir tarz sergiliyor. Pelin için güzel görünmek, dikkat çekmek oldukça önemlidir. Mini etekleri, farklı kesimlerde ceketleri ve biker montlarıyla Pelin, Sarmaşık Sitesi’nin çılgın moderni diyebiliriz. Pelin’in sıkça tercih ettiği deri pantolonlar, simli taytlar ve tasarım aksesuarları da unutmayalım!


   4- Arzu

Ege Life | Hangi Ufak Tefek Cinayetler Kadını Seni Yansıtıyor?


Evinin kadını, çocuklarının annesi Arzu, diğerleriyle dalga geçmeyi bilen, rafine bir kadın. Hayatı boyunca çalışmadan kendini eşine ve çocuklarına adayan saf kızımız doğum gününde aldatıldığını öğreniyor ve hayatı bu noktada büyük dağılıyor! Kendisini masum bir kediden, yırtıcı bir kaplana dönüştürmek üzere olan eşini de ayrıca tebrik ediyoruz. Sıkça sade bir tarz gösteren, kot-hırka ve kot-gömlek kombinlerini kullanan Arzu, iş hayatına atılmasıyla birlikte şıklığını bizlere yavaş yavaş göstermeye başladı. Son patlamasını ise eski eşinin düğününde karşımıza çıktığı kırmızı elbiseyle yapan Arzu, hayatının değişimini tarzına da yansıttı. Sadelikten, natürellikten ve saflıktan yavaş yavaş uzaklaşarak, kırmızıların bordoların kadını olmaya başladı!
Yorumlar

Yorum Yap

500