Acilen Takip Etmeniz Gereken 14 Moda Sayfası

4 Ocak 2017

Acilen Takip Etmeniz Gereken 14 Moda Sayfası

  • 4 Ocak 2017
  • 601 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Acilen Takip Etmeniz Gereken 14 Moda Sayfası

Vogue Moda Fonu Ödülleri sayesinde, yılın bilinmesi beklenen tasarımcılarından bazılarıyla zaten tanıştık, ancak her kızın takip etmesi gereken diğer tasarımcıları da derledik. Hangi tasarımcıları tanıdığınızı görmek için okumaya devam edin ve hemen takip etmeyi unutmayın!

1. Martina Spetlova

Bilim alanında bir kökenden mezun olduktan sonra Martina 2011'de kendi etiketini yarattı ve renkle tekstil denemeleri üzerine odaklandı. Onun bandındaki ürünler, Hollanda'da kadın esnaflar tarafından elle dokunuyor ve tüm deriler dikkatle üretiliyor.

2. Theo

Theo Dekan ve Oksana Denis, 2014 yılında Ukrayna merkezli kadın giyim markasını kurdu. Marka konsepti üç ana alan üzerine odaklandı: ironik (ironik ve parlak renkler), düz (düzensiz, bazı unsurlarıyla erkek silüetine dayanan) ve eksantrik (akşam için ilginç ve cesur görüntüler).

3. Lily Ashwell

2012 yılında, klasikten esinlenilmiş küçük elbiseler ve iş giysileri ile hazırlanan giyim hattı markası. Bütün parçalar tüketiciye doğrudan, yani doğrudan mağazadan alışveriş yapan kişilere satılıyor ve Lily'nin kişisel deneyimleri kendi tasarımlarına ilham vermeye devam ediyor.

4. Adam Selman

Michael Jackson, Lady Gaga ve Britney Spears gibi yıldızlara kostüm tasarımcısı olarak başladıktan sonra NYFW'de altı koleksiyon sergiledi. Onu, 2014 CFDA Ödülleri'nde Rihanna'nın rezil elbisesinin arkasındaki adam olarak bilebilirsiniz. 2011'de Rihanna ile çalışmaya başladı ve o zamandan beri yıldız için 100'den fazla özel görünüm yarattı. En son olarak, 2016 CFDA / Vogue Fashion Fund Finalistiydi.

5. Verdad

Markanın ardındaki moda tasarımcısı Louis Verdad, tasarımlarında gençlerin terzilik becerilerini ve kentsel sofistikeleri birleştiriyor. Verdad, kalite, konfor ve "modernite" üzerine odaklanıyor.

6. Genuine People

Adından da anlaşılacağı gibi, marka cesur, yaratıcı bir ahlâkla yaşıyor. (Türkçe’de gerçek kişiler anlamına geliyor.) Kıyafetler sade kadınsı silüetlerin ve temiz hatların keskin bir sofistike karışımıdır.

7. Brock Koleksiyonu

Brock Koleksiyonu'nun arkasındaki tasarımcılar, Laura Vassar Brock ve Kristopher Brock, 2016 CFDA / Vogue Fashion Fund ödülünün kazananlarıdır. Karı-koca, 2013'te, şık işçiliğe odaklanarak, ilk önce kadın giyim serisini başlattı ve Emma Stone ve Naomi Watts gibi yıldızlara tasarımlarını giydirdiler.

8. William Drummond

Tom Ford, Thakoon ve Marchesa gibi isimler için tasarladıktan sonra, İngiliz tasarımcı William Drummond kendi Sonbahar / Kış 2016 koleksiyonunu çıkardı. "Koleksiyonun arkasındaki ilham, büyüleyici bir büyükanne ile tozlu ve çarpıcı siluetleri, büyüleyici süsleme ve detaylandırma ile gölgelenen ağır kumaş dünyasını keşfetmek oldu" dedi.

9. Behno

Shivam Punjya tarafından kurulan marka, Hindistan'da etik giysiler üzerine yoğunlaşıyor. Bu ideoloji "made in India" etiketi hakkında farkındalığı arttırmayı, işçileri giydirmek için adil ücretler uygulamayı ve çevreye duyarlı olmayı içeriyor.

10. Maggie Marilyn

Yeni Zelanda merkezli bir moda tasarımcısı olan Maggie Marilyn, genç cazibe ve modern lüks üzerine odaklanarak Eylül 2016'da markasını lanse etti. Koleksiyon, dünyanın dört bir yanından gelen kadınların gardıroplarına işleyebileceği hassas parçalar içermektedir.

11. LPA

Pia Arrobio, kendi çizgisini 2016'da Emily Ratajkowski gibi ünlülerin tercih ettiği hazır giyim parçaları ile başlattı. İlk koleksiyonu, mükemmel, kadınsı, ve geri dönüşüm öğeleri ile doludur. İlk görüş kitapçığında, modeller için doğal, eskitilmemiş bir görünüm vurgulandı.

12. Ji Oh

Ji Oh, Güney Kore'de dünyaya gelen uluslararası moda tasarımcısı. 2014 yılında adaşı ile markasını çıkardı ve CFDA / Vogue Fashion Fund için 2016'da aday oldu. Koleksiyonundan bahseden tasarımcı, "Çok yönlü ve rahat giysiler giyerek kadınlarımı serbest bırakmaya çalışıyorum, tasarımda hiçbir sınır oluşturmam ama yine de şık tutuyorum ve bu benim için şık" dedi.

13. Morgan Lane

Morgan Curtis (tasarımcı Jill Stuart'ın kızı), illüstrasyon ve iç çamaşırı tutkusunu 2014'te marka Morgan Lane'e kattı. Markanın "maskot" türü, Morgan'ın yarattığı ve nakış işlemelerini ön planda tutan, Lanie kimliğinin bir illüstrasyonudur.

14. Amur

Eko-bilinçli alışverişçiler, Ocak 2017'nin sonlarında mağazası açıldığında bu sürdürülebilir markayı mutlaka görmek isteyeceklerdir.

Kaynak: https://www.popsugar.com

Çeviren ve Düzenleyen: Damla KILINÇ


Yorumlar

Yorum Yap

500