Temmuz 2017 Burç Yorumları

30 Haziran 2017
Madame Pierrette

Temmuz 2017 Burç Yorumları

  • 30 Haziran 2017
  • 657 Görüntülenme
  • YORUM

Koç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Koç veya Yükselen Koç: Minik veya yakın mesafeli tatillerde küçük çapkınlıklar yapmanız için harika bir ay. Zaten içinizdeki ateş bir şekilde ortaya çıkmalı yoksa agresife bağlıyorsunuz. :) İlişkiniz 23'ünden sonra yeni bir boyut kazanabilir. Hovarda mizacınızla başka küçük kalpleri kırmayın yeter, herkes sizin kadar az duygusal olmayabilir. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. :)

 

 

Boğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

Boğa veya Yükselen Boğa: 3 Michelinli astronomik fiyatlı restoranlarda hunharca para harcamak için harika bir ay. Aa pardon gerçi sizin için her ay öyle ama merak etmeyin bu ay Mevla’m para olarak yağdıracak, zevkli obur mizacınızı fazlasıyla tatmin edebileceksiniz. Bir tek ayın ilk yarısı birazcık durgun olabilirsiniz; ama merak etmeyin Tanrı böyle zamanlar için fındıklı Godiva'yı yaratmış. :)

 

İkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

İkizler veya Yükselen İkizler: Bu ay sıkça “Aaa sende bir güzellik var.” ya da “Aşk sana yaramış.” gibi laflar işitebilirsiniz. Son yıllarda ilişkilerle özellikle sınanmış bir burç olarak bence keyifli bir aşk tatilini en çok siz hak ettiniz. Parayı filan da dert etmeyin, önce kuaföre gidip çoktandır istediğiniz o saç modelini bir yaptırın, sonra da karizmanızın tadını çıkarın.

 

 

Yengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

Yengeç veya Yükselen Yengeç: Valla bu ay yengeçlerin ayı desek yalan olmaz herhâlde. Ay başı biraz sevgilinize her zamanki gereksiz alınganlıklarınızdan dolayı patlamazsanız muhteşem bir Temmuz ayı sizi bekliyor. İlk 10 gün bol bol yoga ve nefes çalışması, sonra bol şampanyalı doğum günü kutlamaları! Ay bir de hazır arkanızda Mars varken gözünüzü seveyim üç kuruş su sporu yapın, Allah sizi taş yapacak bak söz!

 

Aslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

Aslan veya Yükselen Aslan: Bu ay resmen huzur huzur ve huzur diyorum. :) Mizacınıza fazlasıyla ters, dramasız, keyifli ve iç huzurlu bir Temmuz sizi beklemekte. Bir tek Temmuz başında iş yerinde biraz içinizde tuttuklarınızı dramatik gözyaşlarıyla hönkürmek isteyebilirsiniz, işte o drama size bütün ay yeter. Zaten ay sonu kutlu doğum ayınıza giriyoruz, bol bol yelelerinizi sallarsınız etrafta, bu ay enerji depolayın, keyiflenin. :)

 

Başak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

Başak veya Yükselen Başak: Asosyal demeyelim de fazlasıyla selektif sosyal mizacınız için bile çok event'li bir ay sizi bekliyor ve eğer iş yerindeki inanılmaz detaylı ve analitik çalışmalarınızın karşılığı bir terfi filan bekliyorsanız bu ay tam olarak o ay. Estetik yaptırmak veya kendinize yeni bir imaj yaratmak istiyorsanız da tam sırası, haydi kuaföre. :)

 

Terazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

Terazi veya Yükselen Terazi: Sevgili Teraziler, bu ay sosyallikten kendinizi unutabileceğiniz ve Firdevs Yöreoğlu misali davetten davete hangi elbiseyi giymiştim diye epey kafa yoracağınız bir ay. Temmuz başı garip bir iç sıkıntısı hissetseniz de arkanızda kapı gibi jüpiter var, onu diğer burçlar düşünsün. :) Ama ayın kalanı çok tatlış, uzun bir seyahate çıkacaksanız her daim bakımlı olun çünkü uçakta bile yeni biriyle tanışmanız olası. :)

 

 

Akrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

Akrep veya Yükselen Akrep: Yaz olmasa Tayland'a Phuket'e filan gidin derdim çünkü bu ay size seyahatten görünmüş. :) Ya da yeni bir eğitime filan başlayabilirsiniz, yeni bir dil mesela? Sadece Temmuz başı pasif agresif mizacınızla arkadaşlarınıza filan saldırabilirsiniz o yüzden sosyalleşmeyi mümkün mertebe 12'sinden sonra öneriyorum, 12'sine kadar bronzlaşın ve dizi izleyin. :)

 

Yay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

Yay veya Yükselen Yay: Satürn’ün çilelerinden sonra sonunda keyifli mizacınızı tatmin edecek tatlış bir yaz. :) Borç, kredi durumlarınız varsa veya bir yerlerden para filan bekliyorsanız onun da gelmesini çok olası görüyorum; ama bu tatlış finansal tablo temmuzun ikinci yarısında, ilk yarı inanın herkese asosyal takılın diyorum. Valla bak okuyun diğer burçları da, bayılırsınız el âlem stalklamaya. :))

 

Oğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

Sevgili Oğlaklar temmuz başında burcunuzdaki Pluto kavuşumlu dolunay sizi biraz yoracak yani onu bir belirteyim. Böyle bir duygularınızla istemeseniz de yüzleşme durumu söz konusu, zaten artık bi zahmet bi yüzleşin sürekli ağır ve cool takıl nereye kadar, belki rahatlarsınız azıcık. Sonrası iyilik güzellik rahat olun, patronculuğa devam. :)

 

Kova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

Kova veya yükselen kova: Yine geldik benim yükselenime. :)) Şimdi Temmuz başı biraz bi iç gözlemde fayda görüyorum, meditasyondu regresyondu harika olur; ama aşk evimizde Venüs olmasının bize verdiği yetkiye dayanarak Temmuz'un kalanında ya sevgilinizle ya en güzel elbisenizle ortalarda salının diyorum. :) Bir de bu ay işyerinde de bir rahatlık bir rehavet var, takılın paranızı alıp romantik tatillerde yiyin. :)

 

Balık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

Balık veya Yükselen Balık: Yalnız bu ay balıkları birazcık kıskanıyorum. Yani tüm gezegenler aşk evinizde desem yeri. :) Temmuz resmen sizin için buram buram aşk kokuyor yahu! Yeni bir hobi edinmeniz için de süper bir ay, sanatsal ve şairane ruhunuz göz önünde bulundurulduğunda bu hobinin sanatsal olmasını öneririm, sörf filan yorar çünkü sizi, maksimum dalış. :))

 

 

Madame Pierrette

03.07.2017


Yorumlar

Yorum Yap

500