Şubat 2018 Burç Yorumları

01 Şubat 2018
Madame Pierrette

Şubat 2018 Burç Yorumları

 • 01 Şubat 2018
 • 541 Görüntülenme
 • 0 YORUM

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

 

Enerjinize uygun, hareketli bir ay sizi bekliyor! Birdenbire kendinizi Amerika’ya giderken filan bulabilir; hatta bir de yolda yeni aşklara yelken filan açabilirsiniz. Öyle ilginç bir ay yani, bu tarz filmsel senaryolar için gayet uygun. :) Yepyeni gruplara girip sosyalliğinize sosyallik katabilirsiniz, hatta burada bile karşınıza tatlış bir aşk çıkabilir. Kalp çarpıntıları için de güzel bir ay. 8. evinizdeki Jüpiter’i de finansal olarak yeni bir sayfa veya içsel dönüşüm için kullanabilirsiniz, zaten bu konuların yavaştan çözüldüğünü görüyorsunuzdur. İyi eğlenceler! :)

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

 

Bu ay evinizle ve kariyerinizle ilgili çok büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Oldukça görünür olabilir, yıllardır beklediğiniz terfiyi veya gayrimenkulü alabilirsiniz. Tutulmaların etkisi 6 ay kadar sürdüğü için bu dediklerim hayatınızda 6 ay içinde birden belirebilir. Zaten ilişki evinizde şans gezegeni Jüpiter var, e bir de ev ve iş konularındaki güzel gelişmeler… Tüm  bunlar bu dönemi evlenmek falan istiyorsanız ideal yapıyor. Yepyeni bir hayat düzeni kurmanız da olası. Başkalarından beklediğiniz paralar bir anda elinize de geçebilir, bence bu açıdan da olumlu bir ay, dönüşmek sizin hep aynı kalmak isteyen mizacınızı birazcık yoracak da olsa üşenmeyin, sonu gerçekten güzel olacak! 

 

 

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

İkizler yay aksındaki güneş ve ay tutulmaları size de uzak ve yakın seyahatler ve belki de kardeşiniz aracılığıyla yepyeni bir içsel görüş ve hayat felsefesi kazandıracak. Ay sonunda bir nevi “Yahu bu hayat benim neden ben sürekli kendimi başkaları için paralarken buluyorum ki?” modunda olacaksınız ve sizin için de bir dönem kapanacak. Hayırlı olsun! :) İlişki evinizdeki Mars ise birden bu konuda bir hareketlilik getirebilir veya size birdenbire istemediğiniz bir ilişkiden karşı taraftan tamamen özgürleşip ayrılma kararı verdirtebilir. Bekârsanız çekiciliğiniz de gayet yerinde, bence yine de ortalıkta salınmakta fayda var. :)

 

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

 

Ocak ayında birden her şey ilişkinizin, partnerinizin veya uzun soluklu bir ortağınızın çevresinde dönmüş olabilir. Eğer kendinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız bu ay değerinizin farkına varmak için süper bir ay. Finansal aksınızdaki ay ve güneş tutulmaları ile maddi açıdan yepyeni bir döneme giriyorsunuz! Ve eğer biraz soğuklardan kilo aldım filan diyorsanız spora başlayıp inanamayacağınız bir hızda aktifleşip kilo vermek için de çok uygun bir zaman! Koşun ve kendiniz için bir şeyler yapın, zaten aşk evinizde şans gezegeni var, e doğuştan da ilişki insanısınız... O ilişki siz azıcık kendinize dönerseniz daha bile iyi yürür, kesin bilgi. :)

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

 Şimdi bu aya Kovaların ayı dedik tamam; ama ilişki aksınızdaki güneş ve ay tutulmaları bu ayı sizin için de gayet önemli bir ay yapıyor. Sizin de hayatınızda kendinizle ve ilişkilerinizle ilgili yepyeni bir dönemin başlaması olası, zaten 4. Evinizdeki Jüpiter’in babanızla veya aile ile ilgili konuları çözmede yardımcı olduğunu düşünüyorum ve bence bu ilişkilerdeki duruşunuzu da önemli ölçüde değiştirecektir. Aşk evinizdeki Mars’ın size kattığı seksapeli de unutmayalım, bu ay buram buram aşk kokacak gibi duruyor ve güzel çözülmeler sizi baya bir mutlu edecek. Bence bunu çoktan hak ettiniz. :)

  

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

Bu ay şööyle bir sakinleşip kendinizle ve sağlığınızla ilgilenmek için harika! Sosyalleşmek için de ev ortamı ideal, evinizdeki insan hareketliliği sizi bile şaşırtacak bir düzeye gelebilir. :) Yazmak, kısa seyahatler, kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle görüşmek size tahmin ettiğinizden çok daha iyi gelecektir. Eğer iş yerinde uzun süredir kafanıza taktığınız bir durum filan varsa bir anda iş yerinizi değiştirebilir ya da bu durumun bir anda çözülmeye başladığını görebilirsiniz. Çalışkan başaklar için daha dinlenmeli ve huzurlu bir ay, tadını çıkarın. :)

 

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Ve aşk, bir anda, hatta belki sevgililer gününün hemen ardından çalıverir kapınızı. Mizacınıza uygun romantik ve Şekspiryen devriklikte cümleyle bir giriş yapmak istedim çünkü bu ayınızın hatta önünüzdeki ayların asıl teması aşk... Evli olan teraziler içi çocuk konusu bir anda gündeme gelebilir ve bence hazır paradan yana da bu kadar şanslıyken çocuk yapmak için ideal bir yıl! Kısa seyahatler ve yazmak da size çok iyi gelecektir, enerjinizi bu yolla atabilirsiniz. Parasal olarak zaten güzel bir dönemdesiniz, yepyeni bir hobi edinip ileride bundan para kazanmanız bile söz konusu olabilir, sevdiğiniz şeylere vakit ayırın! 

 


 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Valla Jüpiter zaten sizde, para deseniz bu ayki para hareketliliğinize siz bile inanamayacaksınız. E Ocak sonu ve Şubat başındaki tutulmalar da komple tepenizde, yani aile ve kariyer konularında öne çıkmalar, görünür olmalar filan... Vallahi ne diyeyim, böyle büyük kararlar sıfırdan başlamalar filan seviyorsunuz ya çok, işte o iddialı kararları vermek için harika bir zaman. Hangi konuda verirseniz verin gökyüzü sizi destekliyor, vallahi Kovaların ayı olabilir ama sizin de yılınız sevgili akrepler, atın o kocaman adımları! Size hizmet etmeyen her şeyi de silin atın, seversiniz bilirim. :) 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

Bu ay en sevdiğiniz şeylerden biri olan dini ve felsefi sohbetler yapmak veya kendiniz için bir iç arayışa girmek için harika bir ay. Denizaşırı yolculuklar veya kısa seyahatler size yepyeni bir içsel görüş kazandıracak. Kardeşinizle ilgili süregelen meseleleriniz varsa da birden patlayıp çözümlenmesi olası. Ve tabii Mars sizde olduğu için gayet aktif enerjik ve çekicisiniz, bu enerjinizi güzel kullanıp insanları öfkenizle yormadığınız sürece bence gayet keyifli bir ay olacak. Zaten şans gezegeni de 12. evinizde, daha içsel ve bilinçaltınızla ilgili konuları şifalandırmakla meşgul. Hep söylüyorum yine yazacağım, 2019 sizin yılınız, bu yıl güzel hazırlanın. :)

 

 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

Yine finansal konularla fazlasıyla meşgul olacağınız bir ay sevgili oğlaklar. Bir süredir beklediğiniz bir para; hatta belki miras varsa aniden bununla ilgili gelişmeler olabilir. Kendinizi maddi olarak iyi bir dönemde de olsanız sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu hissin ayın ikinci yarısında kaybolduğunu göreceksiniz. Deşarj olmak içim aktif hatta belki de agresif bir spora başlamak da sandığınızdan çok daha iyi gelebilir! Olur olmadık şeylere öfkelenip huzurunuzu bozmadığınız sürece gökyüzü gaayet sevimli. Keyifli geçecek bir ay, burnunuzu sorumluluklarınızdan kaldırıp eğlenmeyi ihmal etmeyin!
 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

Evet evet biliyorum, Ocak ayında Satürn ve hemen hemen tüm gezegenlerin 12. evinizde oluşu size ağır griplerden veya elinizde olmayan sebeplerden ötürü normal hızınızın gerisinde kalmaktan helak etti… Amaa eğer bu süreyi birazcık dönüp bilinçaltı kalıplarınızın veya hayatınızda tekrar eden şeylerin sebepleri üzerine kendinize bakarak geçirdiyseniz işte o zaman Şubat ayında bunun bol bol ekmeğini yiyeceksiniz, hem de balla! Şubat ayı için kısaca sizin ayınız diyebiliriz, parlamalara doymayın. Hem ilişki aksınızdaki ay ve güneş tutulmaları sizin için ikili ilişkilerde ve kendinizi bu ilişkilerde konumlandırdığınız yerle ilgili yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Yani eğer uzun süredir bekârsanız birden karşınıza uzun soluklu biri çıkabilir veya sizi içten yiyen bir ilişki bir anda biterek sizi özgürleştirebilir; gerçekten güzel ve etkili tutulmalar. Bence bu ayın tadını çıkarın; tepenizdeki Jüpiter ve sosyal çevrenizdeki sizi bile şaşırtacak hareketlenmeyi de sayarsak bayaa keyifli bir ay olacak. :) 

 


 

 

Ege Life | Şubat 2018 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

Kariyerinizde büyük adımlar atmak ve güç kazanmak için harika bir ay. Patronunuzla kafa kafaya girme ihtimaliniz dışında işyerindeki enerjiniz harika olabilir. Onun dışında bu ay kendinize birazcık vakit ayırmak ve kendinizi dinlemek için de harika; çünkü Ocak sonu ve Şubat ortasındaki tutulmalar spiritüel aydınlanmalar ve şööyle bir kendinize dönüp sağlığınızı iyi etmek için ideal, tam da sizin spiritüel doğanıza uygun! Hayata bakışınızın kökten değişeceği bir yıl zaten; çünkü Jüpiter en güzel evlerinizden birinde! Aynı Jüpiter size sürekli eğitimler veya denizaşırı seyahatler de getirecektir ve bunlar sizin hayata bakışınızı bir daha aynı olmamak üzere değiştirecek buna emin olabilirsiniz. :) Mart sizin ayınız gibi bir şey zaten, bu ay güzel hazırlanın. :)

 

Madame Pierrette


Yorumlar

Yorum Yap

500