Şubat 2017 Burç Yorumları

31 Ocak 2017
Madame Pierrette

Şubat 2017 Burç Yorumları

  • 31 Ocak 2017
  • 619 Görüntülenme
  • YORUM

21 Mart-20 Nisan

Koç ve Yükselen Koç

Yöneticiniz Mars sizdeyken, haliyle enerji de patlıyor sevgili koçlar. Yine de Mars'ın bize verdiği yetkiye dayanarak kalp kırmayalım, ani patlamalar yaşamayalım. :) Yurt dışı seyahat veya eğitim planlarınızda ufak değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bunun dışında flört etmek ve enerjinizi boşaltacak bir ekstrem spor tatili için ideal bir ay. Sadece gaza gelip kendinizi uçurumlardan aşağı salmayın! :)

 

21 Nisan-21 Mayıs

Boğa veya Yükselen Boğa

Evinizin en yakınındaki yoga merkezine Google'dan ulaşın derim. Bu ay doğanıza uygun bir şekilde sakinleşip kendinizle kalacak fırsatlar yaratmanızı öneririm çünkü bu sayede enerji toplayacaksınız. Sağlıklı yaşama geçmek veya yeni bir egzersiz düzeni oluşturmak istiyorsanız da tam sırası. Görünüşünüzde değişiklik yapmak için de öyle; Çünkü yöneticiniz Venüs, Mart Nisan itibariyle pek formunda olmayacak. :)

 

22 Mayıs- 22 Haziran

İkizler veya Yükselen İkizler

Mingle, mingle, mingle diyorum sevgili İkizleer. Yani tam da doğanıza uygun sosyal ötesi bir ay. Aşk evinizdeki Jüpiter de bekar ikizler burçlarına tatlı tatlı göz kırpıyor:) Ekip çalışması içeren yeni bir hobiye de başlayabilirsiniz, bence size iyi gelecek.

 

23 Haziran-22 Temmuz

Yengeç veya Yükselen Yengeç

Ne demiş ünlü düşünür Rihanna, "Work, work, work, work, work!" :)) Kariyerinize odaklanmak için harika bir ay. Evinizi döşemek için de öyle; çünkü mobilya falan yenilemek istiyorsanız ya şimdi başlayın ya da Mayıs'a kadar susun! Venüs'ün geri gittiği Mart ve Nisan aylarını pek önermeyeceğim bu işler için. İmajınızda köklü bir değişiklik yapmak için de bu ay çok güzel, hemen kuaföre!! :)

 

23 Temmuz-22 Ağustos

Aslan veya Yükselen Aslan

11'indeki ay tutulmasina dikkat; ama iyi anlamda... :) Olaylar, olaylar... Tam da sevdiğiniz gibi bu tutulma hayatınıza bir sürü atraksiyon getirebilir ve bu olaylar hayatınızın akışını değiştirebilir, gözlemleyin. Enerjiniz de gayet yerinde olacak, Mars tatlı açılarıyla yanınızda merak etmeyin! :))

 

23 Ağustos-22 Eylül

Başak veya Yükselen Başak

Parra parra parraa, varlığı bir deeert yokluğu yaraa! :) Para temalı bir ay ve yıl sizinle sevgili Başaklar :) Ve parasal olarak şansınız gayet açık durumda. Kredi ve borç yapılandırmalarınız için iyi bir ay, şöyle bir kendinize dönüp kendinize yatırım yapmak için de öyle. Kendine yatırım yapmak derken özellikle meditasyon, yoga gibi kendinizle kalacağınız durumları da dahil ediyorum. Şımarın biraz, çalışkanlığınız iyi hoş da kendinizi ihmal ettikten sonra manası yok. :))

 

23 Eylül-22 Ekim

Terazi veya Yükselen Terazi

Uzuuun süredir bir ilişkideyseniz romantik ötesi bir ay sizi beklemekte. Zaten senenin en şanslı burcusunuz, bir de Ocak sonundaki yeniayda tatlı bir ferahlama yaşamış olmanızı çok olası görüyorum. 11'inden sonra sosyalliğiniz tavan yapıp sizi şoka sokabilir, şaşırmayın.

 

23 Ekim-21 Kasım

Akrep veya Yükselen Akrep

İş yeri ortamınızda bir uyum, bir tatlışlık hissedebilirsiniz. Ekip uyumunuz artabilir ve patronsanız altınızdakilerle ilişkinizde belirgin bir iyileşme gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca çok aktif bir spora başlamak için de ideal bir ay, birden çok güzel bir şekilde kilo vermeye başlayabilir ve tüm öfkenizi bir nevi kum torbasına boşaltıp hafifleyebilirsiniz. Kick box diyorum... Siz anladınız. :))

 

22 Kasım-21 Aralık

Yay ve Yükselen Yay

Enerji, tatlışlıklar, flörtler, eğlenceli sosyalleşmeler, sportif grup aktiviteleri derken bu ay kurtardınız sevgili yaylar. :) Satürn 1000 yıldır zaten sizde elbet yorulmuştunuz; ama bu ay kendisini sonlara doğru birazcık daha fazla hissedebilirsiniz; ama öfkeyle veya fevrilikle hareket etmediğiniz sürece korkmanıza gerek yok... Bu ay keyifli, takılmayın ufak şeylere. :)

 

22 Aralık - 21 Ocak

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Deniz aşırı seyahatler veya yıllardır almak istediğiniz o eğitim için önünüze yepyeni fırsatlar çıkabilir sevgili oğlaklar; antenleri açık tutmakta fayda var. :) Ailenizle vakit geçirmek için de çok güzel bir zaman. Ev değiştirmek gibi bir düşüncenizz varsa ya da evdeki eşyaları şöyle bir yenilemek istiyorsanız, şimdi tam zamanı derim. :)

 

22 Ocak - 19 Şubat

Kova veya Yükselen Kova

Bekar kovalar, aşk hayatınızda güzel atraksiyonlar olması için harika bir ay. Bu ay başlayacağınız bir ilişki uzun soluklu olabilir ya da varolan ilişkinizde güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. :) Kısa seyahatler yapmak da çok keyifli olacaktır; romantik ve tatlış olma ihtimali yüksek. :)

 

20 Şubat - 20 Mart

Balık veya Yükselen Balık

Finansal olarak rahat ve keyifli bir ay, sadece sonuna doğru ekstravagant harcama eğilimlerimizi biraz dizginlemek iyi olabilir. İşyeriniz bu ay normalden daha hareketli, eğlenceli ve hatta olaylı olabilir, pek sıkılacaksınız gibi durmuyor. :)) Parasal konuları bu ay planlarsanız yılın geri kalanında çok daha rahat edebilirsiniz. :)

 

 

 

Madame Pierrette

17.02.2017


Yorumlar

Yorum Yap

500