Ocak 2019 Burç Yorumları

01 Ocak 2019
Madame Pierrette

Ocak 2019 Burç Yorumları

  • 01 Ocak 2019
  • 458 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Koç veya Yükselen Koç

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Yeni yıla bomba gibi bir Mars enerjisiyle giriyorsunuz sevgili Koçlar. Bütün sene bu karizma ve enerjinin sizle olacağını otomatik olarak varsayabiliriz bence! Büyük değişimler, ani kararlar ve özellikle finansal anlamda yepyeni bir döneme girmek üzeresiniz. Kariyerinizde hem size ekstra sorumluluk yükleyen hem de sizi bu çalışmaların karşısında yükseltecek bir sene sizi bekliyor, büyük dönüşümlere hazır olun, zaten seversiniz. :) Yeni yılın ilk günlerinde ailenize küçük sürprizler yapmak hepinize çok iyi gelebilir, samimi bir ev partisi de modunuzu yükseltecektir. Ayrıca bu yıl kafanızın dağınık veya karışık olduğu dönemlerde kendinizi sakinleştirecek bir spiritüel aktivite veya müzikle ilgili bir hobi filan edinebilirsiniz. Size sandığınızdan da iyi gelecek, tırman koş nereye kadar! :) Mutlu, enerji dolu, macera dolu harika bir yıl olsun sevgili Koçlar!

Boğa veya Yükselen Boğa

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Bu yıl sizin için ani ve deprem büyüklüğündeki değişimler döneminin ilk yılı diyebiliriz. Yeni yıla dingin ve huzurlu bir giriş yapıyorsunuz, belki kardeşiniz veya çok yakın dostlarınızla olmak size ayın başlarında iyi gelebilir. Bu yıl borçlarınızı yapılandırmak, yeni ortak yatırımlara girmek veya beklenmedik kaynaklardan gelebilecek para meblağları için ideal, Mısır’da büyük büyük büyük paşa dedeniz filan varsa hemen araştırmaya başlayabilirsiniz. :) Yeni yılda ilişki eviniz romantizm ve ötesi olduğu için umarım 2019’u sevgilinizle karşılıyorsunuzdur diyorum; çünkü bu harika enerji ile sevgi ve huzur dolu bir yıl sizi bekliyor! 2019 çok güzel olacak sevgili Boğalar, 2018’in özellikle son 3-4 ayının bizi yorduğu yetti! Harika bir seneyi fazlasıyla hak ettik!

İkizler veya Yükselen İkizler

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Yıla parasal olarak aktif ve bence keyifli bir şekilde giriyorsunuz. Yine de hediyelerde ekstravagantlığa kaçmamak en iyisi olurdu ama olan oldu diyelim. :) Bu sene hayatın kontrolünün kendinizde olmadığının aniden farkına varabilir, bilinçaltınızla ilgili çok farklı değişimler yaşayabilirsiniz. Evlenmek, nişanlanmak veya uzun ilişki veya ortaklıklarla ilgili herhangi bir adım atmak için daha harika bir sene olamaz, aklınızda böyle bir düşünce varsa HEMEN yapın! 2019’un en şanslı burçlarından birisiniz. Derinleşme, ilişkilerde ben iken biz olma veya psikolojik konularda üstünü örtmek istediğiniz bazı gerçeklerin farkına varıp onlarla yüzleşebilirsiniz ama bu sizi hiç korkutmasın, inanın bana harika bir arınma olacak. Mutlu yıllar sevgili İkizlerler (İkizlerler hiç olmuyor farkındayım ama işte çaresizlik :)), party hard!


Yengeç veya Yükselen Yengeç

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Hem yeni yıl hem de tüm sene sizin için aşk ve ilişkiler temalı olacak dersem sanırım ki yanlış olmaz; çünkü hayatınızın ana konuları bir süre bunlar olacak gibi. Eğer ilişkiniz için kendinizden verdiğiniz ödünler size çok fazla geçmeye başladıysa buna bir dur diyebilirsiniz; aynı şekilde güzel giden bir ilişkiniz varsa birden boyut değiştirip evliliğe gidebilir. Bu size yeni sorumluluklar ve görevler getirebilir. Eğer bekârsanız uzun soluklu bir ilişki hayatınızı kökten değiştirebilir; özellikle ocak ayının ilk haftalarında antenleri açık tutmanızda fayda var. :) Hele ki yılbaşına sevgilinizle girmek gibi düşünceleriniz varsa ben size romantizmi garanti ediyorum. :) Uzun süren ilişkilerde elbette tekrar eden bazı sorunlar olur; ama bunların artık üzerine gidip tamamen çözmek istiyorsanız bu sene tam zamanı, benden söylemesi! Mutlu yıllar sevgili yumuşak etli sert kabuklu su canlıları. :)

Aslan veya Yükselen Aslan

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Senenin ikinci yarısı biraz zor oldu ama bir seneyi daha bitirdik sevgili Aslanlar, hem de büyük büyük değişimlerle. Üstelik bu değişimlerin en büyükleri henüz kariyer alanınızda gerçekleşmedi bile, 2019’da bu konuda ani şok gelişmelere hazırlıklı olun! Seneye biraz kafanız karışık girebilirsiniz; ama inanın her şey hiç olmadığı kadar net olmak üzere! Bu yıl aşırı sosyal çevrenizden bazı arkadaşlar eksilebilir ve sizin için öz olanlar kalabilir etrafınızda. Sakın üzülmeyin, arkadaş ayıklamak için harika bir senedesiniz! Aşk evinizdeki Jüpiter’in size yeni sevgilinizle beraber yepyeni bir çevre getirme ihtimali de cabası. Tüm tutulmaları ve Jüpiter’i de arkanıza alarak harika bir sene olsun sevgili Aslanlar, asaletinize yakışan bir 2019 sizinle olsun!
 

Başak veya Yükselen Başak

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları


2019 yeni bir ev almak, gayrimenkul yatırımlar yapmak veya aile bağlarınızı kuvvetlendirmek gibi konular için harika bir sene! Yeni yıla girerken kardeşiniz veya kardeş kadar yakın dostlarınızla bağlarınızı da güçlendirebilir, yeni yılı kısa ve dinlendirici güzel bir tatille karşılayabilirsiniz. Aşk konusundaki kalıplarınızı yıkmak, doğru bildiğiniz yanlışlarla yüzleşmek için de ideal bir sene, bence bunu değerlendirin. Yeni yıla kendinizden beklenmeyecek kadar sosyal ve kalabalık bir ortamda girebilirsiniz, umarım enerjiniz bu kadar hareketli ve keyifli devam eder. Yazmayı, bol bol yazmayı da ihmal etmeyin, zihninizin tortusunu alacak. Ayrıca bu yıl çook ama çok uzak görünen yerleri keşfetmeye başlamak için de harika, biri önünüze ani bir Bali seyahati atarsa hemen kabul edin, size çok iyi gelecek. Mutlu yıllar sevgili başaklar!

Terazi veya Yükselen Terazi

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Eğer yazarsanız veya yazar olmak gibi bir düşünceniz varsa bu sene bunun için ideal sevgili teraziler! Yeni yıla girerken parasal anlamda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronunuzla biraz gerginlik yaşamış olabilirsiniz; ama sebebinin derinine indiğinizde sizin için de rahatlatıcı bir durum olacak bu. Yeni yıla girerken kısa mesafeli bir dağ tatili filan planlamak sizin için güzel olabilir. Bu sene aynı zamanda ani yatırımlara girmeye karar verebilir veya aniden kendi içinizde derinleşme isteği duyabilirsiniz, nefes veya EMDR çalışmalarını kesinlikle öneriyorum. Sizin için tam senesi, hayat değiştirici farkındalıklar yaşayabilirsiniz! Yepyeni ufuklara açılmak istiyorsunuz ama önünüzde sorumluluklarınız mı duruyor? Şimdi hayatınızdaki öncelikleri belirleme ve hedef koyma zamanı; çünkü bu seneki plan ve hedefleriniz bir sene sonraki gerçekleriniz olacak!

Akrep veya Yükselen Akrep

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları


Sultanlık bitti sevgili akrepler; artık edindiğimiz şans ve fırsatları nakde çevirme zamanı. :) Bu sene sizin için finansal açıdan gayet şanslı bir sene olacak gibi duruyor, yeni yıla girerken de bu şans enerjisi üzerinizde. Yıla oldukça yoğun ve romantik bir başlangıç yapıyor olmanız söz konusu olabilir. Yöneticiniz Mars’ın da oldukça kuvvetli oluşu bir süre gözlerimizi sizden alamayacakmışız gibi hissettiriyor bana. :) Bu sene ilişki durumunuzda da beklenmedik ve ani değişimler olabilir, müzmin bekârsanız pat diye evlenebilir, 5 aydır biriyle çıkıyorsanız hemen ayrılıp bir trafik kazasında hayatınızın yeni aşkıyla tanışıp onunla filan evlenebilirsiniz. Bu tip şok edici bomba gelişmelere hazır olun, zaten skandal seversiniz, tam sizlik! Mutlu yıllar sevgili akrepler, en az kendi çekiciliğinizde bir yıl olsun!

Yay veya Yükselen Yay

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları


Hiiiç uzatmıyorum. 2019 yılı için kısaca sizin seneniz diyebiliriz. Aylardır diyorum, zaman geldi işte. 3 yıldır güzel süründünüz, yeter! Ektiklerinizi biçme zamanı. Büyük ve riskli başlangıçlar mı yapmak istiyorsunuz, yapın! Elbette ki her ihtimal yüzde elli ama endişeyle korkuyla hayat mı geçer, iyi olursa harika olur kötü olursa tecrübe! Para kazanma hayatınızın bir süre ana teması olabilir ve maddiyatı biraz ön plana çıkardığınız ve bununla ilgili sorumlulukların sizi yorduğu bir döneme girebilirsiniz, kendinize bu süreçte dikkat edin ve güvencenin sadece maddiyatla olmadığını unutmayın. Bu hayata bu bedenle bildiğimiz kadarıyla bir kere geliyoruz! Ocak ayının başlarında biraz meditasyon yapmak, bir iki gün inzivaya çekilip seneye bomba gibi başlamak harika olabilir, şans sizinle sevgili yaylar, harika bir yıl olacak!

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Hayat siz isteyin veya istemeyin sizi değişmek zorunda bıkrakıyor. Ya direnerek ya da değişimi kabul ederek değişeceksiniz. Eğer çok çalışıyorsanız bu size beklediğinizden de fazla başarı getirebilir; ancak bu konularda kendinizi unutmak olası. Kendinize zaman ayırmayı ve önceliklerinizi sistematize etmeyi iyi öğrenmeniz gereken bir yıl olacak. Yeni yıla romantik havalarda başlıyorsunuz diyebiliriz; ama sorumluluklarınızla eşiniz arasındaki dengeyi iyi kurmanız gereken bir yıl olacak. İkisinin de eşit önemde olduğunu unutmayın. Ailenizi toplayıp bir arada eğlenceli bir şeyler yapmak iyi bir fikir olabilir, bu enerji tüm aile bireylerini yeni organizasyonlar için harekete geçirebilir. Harika bir yıl olsun, siz sürpriz sevmeyen Oğlak’ları bile mucizelerle tanıştırabilecek bir yıl geliyor. :)

Kova veya Yükselen Kova

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Artık bu yıl da evleneceğiniz kişi piyasada yoksa dönün bir kendinize bakın; çünkü artık olmaması teknik olarak mümkün değil. :) Bütün tutulmalar, ay düğümü değişimleri, dolunaylar filan size çalıştı, artık ilişkiler ve aşk anlamında zincirleri kırma zamanı. Yeni yıla zihinsel olarak fazlasıyla yoğun giriyor olmanız olası, özellikle ocak ayında dinlenip kendinize vakit ayırmayı sakın ihmal etmeyin. Çok büyük partiler yerine küçük arkadaş gruplarıyla yeni yıla girmek sizin için çok daha keyifli olacaktır. Tabii ortamda bir romans olması da bence kaçınılmaz. Tam tepenizde Jüpiter ve Ay kavuşuyor, bu sene kariyerinizdeki güzel gelişmeler devam edebilir ve önünüze yepyeni ufuklar açılabilir, ayrıca en en en büyük ve derin hayallerinizi gerçekleştirmek için de bu sene harika bir sene, iyi değerlendirin. :) Mutlu yıllar!

Balık veya Yükselen Balık

Ege Life | Ocak 2019 Burç Yorumları

Vee bu sene sizin için kariyerde yükselmek ve yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için harika bir sene! Görünür ve büyük değişimlere hazır olun. Seneye biraz zihniniz dağınık ve birikmiş ama nereye koyacağınızı bilemediğiniz bir öfkeyle girebilirsiniz, bunun sebebine indiğiniz ve bir şekilde yastıklara vurmak gibi bir yöntemle bunu bünyenizden attığınız an inanılmaz bir rahatlama yaşayacaksınız, aydınlanma bile diyebilirsiniz buna! :) Çalıştığınız gruplar ve sosyal sorumluluk projelerinizin önüne kariyeriniz geçebilir, bu senelik bunu önemsemeyin; çünkü bu sene başarı sizin ana temanız! Ayrıca senenin başında önünüze denizaşırı fırsatlar veya seyahatler çıkabilir, bence yeni yıla tropik bir başlangıç yapmak hiç fena olmaz! Harika bir yıl olsun sevgili balıklar, hayalleri gerçekleştirme zamanıı! :)Madame Pierrette

01.01.2019


Yorumlar

Yorum Yap

500