Ocak 2018 Burç Yorumları

01 Ocak 2018
Madame Pierrette

Ocak 2018 Burç Yorumları

  • 01 Ocak 2018
  • 467 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

 

Eveeet senemize şöyle genel bir bakma zamanı... Geleceğe dair hayalleriniz olsun, kariyeriniz olsun, bu sene büyükçe değişimler yaşadınız ve 2018 oldukça çalışkan ve görünür olacağınız bir yıl gibi duruyor. Zaten seneye güzel bir dönüşüm enerjisiyle başlıyorsunuz, sizin bu seneki şarkınız: “Zirvedeyim Çekmiyor”

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

 

2017 sizi sprititüel olarak ve belki ikili ilişkilerdeki yakınlık konularıyla biraz zorladı; ama bu sene gündeminizde aşk olması için ideal. Ayrıca yeni eğitimler, yeni hedefler için çalışmak ve artık tembellikten sıyrılıp ufkunuzu genişletmek için de öyle. Sizin bu seneki şarkınız: “Evli Mutlu Çocuklu”

 

 

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

2017'de belki en çok aşkla sınananlar olarak size müjdelemek isterim ki eğer ilişkinizdeki sorunları veya sürekli devam eden temaları aştıysanız böyle bir dönem ancak 30 sene sonra gelecek! Rahat bir nefes alıp sınırları yeniden çizme zamanı. İçsel yanınızı keşfedeceğiniz ve işyerinde de bir o kadar verimli olup, sağlığınızla ilgili konularda da size şans getirecek harika bir yıl geliyor. Sizin bu seneki şarkınız: “Bim Bam Bom :)”

 

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

 

2017'de belki en çok aşkla sınananlar olarak size müjdelemek isterim ki eğer ilişkinizdeki sorunları veya sürekli devam eden temaları aştıysanız böyle bir dönem ancak 30 sene sonra gelecek! Rahat bir nefes alıp sınırları yeniden çizme zamanı. İçsel yanınızı keşfedeceğiniz ve işyerinde de bir o kadar verimli olup, sağlığınızla ilgili konularda da size şans getirecek harika bir yıl geliyor. Sizin bu seneki şarkınız: “Bim Bam Bom :)”

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

Veee sonunda aşk engelleri bitiyooor. :) 2018'de ana konunuz aile ve yuva gibi konular da olsa aşkta karşınıza temcit pilavı gibi çıkan engellerin sessizce dağılmaya başladığını hissedebilirsiniz:) Yelenizi azıcık bozmayı göze alıp, düzenli bir spor alışkanlığı gibi kendinize iyi gelen rutinler edinmek ve sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek için de güzel bir dönem:) Sizin 2018 şarkınızı “Feels Like Home” olarak belirledimm. :)  

 

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

Dönüşümler bittii, artık yeni hedeflere tatlı tatlı, çalışkan doğanızla ince ince koşma zamanı... Yazmak için, kardeşlerinizle vakit geçirmek veya ufak seyahatlerle ufkunuzu genişletmek için harika bir sene. Kariyerde önünüze bir bir çıkan engellerin bir anda dağıldığını hissedip hayatınıza bambaşka bir yön verebilirsiniz. Sizin 2018 şarkınız: “Bambaşka Biri”

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Herkese 2018 şarkısını sonda yazdım; ama sizinki çok net olduğu için en başta yazacağım: “Parra parra parraaa” :) Bu sene emeklerin karşılığını alma ve iyi anlamda ektiğini biçme zamanı! Karmik adalet, en sevdiğinizden... :) Kendi değerinizin farkına varıp bunu başkalarının gözünde görmeden de hissedebilirsiniz, onay ihtiyacınıza elveda demek için gayet harika bir zaman! :)

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Bu sene zaten sizdeyiz. Bunu hep söylüyorum. Evlenmektir, büyük iş değiştirmektir, boyundan büyük kararlar almaktır filan bunları hep yapın. :) Zaten silip atmak en en sevdiğiniz… Yazın işte her şeyi sil baştan, sonu güzel olur. Sizin bu seneki şarkınız şarkı mı değil mi çok emin olmamakla beraber “Ablan Star Bebeğim” :)

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

Ve bitti. Nihayet Satürn hayatınızın göbeğinden çekiliyor. :) Yeni yollar çizildi, sınavlar verildi, artık değerleri yeniden oluşturma zamanı. Para konuları daha çok gündeme gelebilir; ama inanın bu geçen 2 senenin yorgunluğu kadar olmaz! Artık sağlam ve karakterli adımlar atmaya korkmama zamanı! Sizin bu seneki şarkınız: “Korkarak Yaşıyorsan Yalnızca Hayatı Seyredersin” (Kesin başka bir adı vardı da unuttum.)

 

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

Veee en sevdiğiniz, babanız, yöneticiniz Satürn sizde, yani yuvasında! Sizin daha alışkın olduğunuz bir enerji olduğu için güçlenme ve olgunluk konusunda çok sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Bu sene birden alanınızda popülerleşebilir ve yeni yeni gruplara katılabilir hatta bunlara şanınıza yakışır şekilde başkan bile olabilirsiniz. Sizin bu seneki şarkınız: “Stronger”

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

Bu sene enn derin bilinçaltı kalıplarınızı yıkmak, şöyle bir silkelenmek ve kariyerde parlayıp görünür olmak için ideal! Kariyerinizde bir anda yükselebilir ya da hayatınızda görünür değişimler yaratacak kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sadece kendiniz için değil insanlığa faydalı olmak için bir şeyler yaptığınızda işlerinizin normalden çok daha güzel aktığını göreceksiniz. Sizin bu seneki şarkınız: “Imagine”

 

 

 

 

Ege Life | Ocak 2018 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

Kariyerinizdeki zorlayıcı unsurların ve engellerin biiir bir çözüldüğünü görebilirsiniz. Bu sene ufkunuzu genişletmek, yepyeni yerler görmek, spiritüel yolculuklara çıkmak, mesela Bali, için ideal! Kendinizi yeniden keşfedinnnn. :) Sizin bu seneki şarkınız: “Yeni bir hayat, gerisi bayat aaaaaah kendime yeni bir ben lazımmmm :)”

Madame Pierrette

01.01.2018


Yorumlar

Yorum Yap

500