Nisan 2019 Burç Yorumları

31 Mart 2019
Madame Pierrette

Nisan 2019 Burç Yorumları

  • 31 Mart 2019
  • 801 Görüntülenme
  • YORUMBiliyorsunuz ki bu ay Game of Thrones’un son sezonu başlayacak, o yüzden bu ayki temamız belli. :)


Bakalım siz burcunuza göre hangi Game of Thrones Karakterisiniz?


Koç veya Yükselen Koç
Sizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki cesaretiyle, liderliğiyle ve ateşin kraliçesi olması özelliğiyle Daenerys Targaryen! Sevgili mother of the dragons, bu ay sizin için resmen bir yeniden doğma, çiçek açma ayı. Sosyalleşmeler, kısa gezmeler, yeni basın yayın projelerine başlamak veya sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırmak gibi aktiviteler için ideal! Bu ay aynı Daenerys gibi önce kendinizi keşfedip sonra dünyada izinizi bırakacak projeler üzerine düşünün ve ayın ikinci yarısından itibaren adımlarınızı atın. Nisan’ın ilk haftası sakin bir planlama ile geçerse bu planların başarı olasılığı çok daha yüksek olur. Yazı yazmak, kısa süreli aktiviteler veya kardeşinizle planlar yapmak enerjiniz artırabilir. Ama tekrar ediyorum, yeni ve güzel başlangıçlar için güzel bir zaman, kendinize güvenin ve gücünüzü elinize alın! Vee tabii yeri gelmişken, happy birthday!


Boğa veya Yükselen BoğaSizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki asaleti, rahata düşkünlüğü ve estetik stabilitesiyle Margaery Tyrell! Bu ayki sosyalliğiniz yine sizi rahat ve konforlu alanınızdan biraz çıkaracak ama gruplar içerisinde geleceğe dair planlar yapmanız ve hiç ummadığınız fikirler edinmeniz olası, etrafınıza fırsatlar açısından dikkatli bakın. Bu ay bedenen güzel bir spor rutinine başlamak ve sağlıklı yaşama geçmek için de ideal, sonuçları herkesten çabuk görmeye başlayabilirsiniz. Parasal konularda harekete geçmek için de iyi bir zaman olabilir, zaten öncesinden 289041708 saat düşündüğünüz için bence şu an biraz risk alabilirsiniz. Hayata da güvenmek lazım. :) Doğum günü ayınıza bomba gibi girmek için haydi bu ay spora! :)


İkizler veya Yükselen İkizler
Sizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki her ortama adaptasyon yeteneği ve biraz fazlaca üstün taktik ve yalan söyleme kabiliyeti ile Lord Baelish. :) Biliyorum bunu beklemiyordunuz! :) Bu ay enerjiniz tavan diyebilirim, ekstrem bir spora başlamak için ideal bir zaman dilimi! Aynı zamanda cazibeniz fazlasıyla yüksek olduğundan özellikle bekâr ikizler arkadaşlarıma bolca dışarda salınmalarını tavsiye ediyorum. :) İlişki evinizde de Jüpiter olduğu düşünülürse bu ay ani başlayan alevler sonradan uzun soluklu güzel şeylere dönüşebilir, etrafa bakıyor durumda olmak lazım hep. Bu ay kariyerinizde de güzel gelişmeler olabilir, bence oldukça keyifli bir bahar başlangıcı olacak sizin için, tadını çıkarın, gezin eğlenin!

Yengeç veya Yükselen Yengeç Sizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki çocukları için her şeyi göze alan, ailesini her şeyin üzerinde tutan ama yumuşak karnına basıldığında içinde yıllarca tuttuğu kiniyle sizi bir anda gözünü kırpmadan mahvedebilen Cersei Lannister! Bu ay spiritüel çalışmalar için çok güzel bir zaman dilimi, mümkünse nefes yoga meditasyon familyasından hangisi size uygunsa başlayın, bastırmaya eğilimli olduğunuzun öfkenizin kökenine indiğinizde mide sıkıntılarınız da bir son bulacaktır. :) Onun dışında gezmek ve uzak seyahatler planlamak için harika bir ay, yepyeni ufuk açıcı bir eğitime filan da katılabilirsiniz, hayata yeni bir gözle bakma zamanı! Harika bir bahar başlangıcı olsun sevgili Cersei’ler. :)


 Aslan veya Yükselen AslanSizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki Lannister’ların parlak çocuğu Jamie Lannister! Bu ay sevgilinizle baş başa vakit geçirmek veya borç kredi yapılandırmaları gibi çok alakasız iki konu için de ideal. :) Aynı zamanda gruplar içerisinde fazlasıyla aktif olabilirsiniz, bu size baya bir enerji katabilir. Miras ve başkalarından gelecek finansal destekleri yönetmek için de güzel bir ay, Mısırlı büyük büyük dedenizden filan değişik hazineler kalmışsa bunları araştırmak için güzel bir zaman. :) Onun dışında ay başında yüksek eğitim hedeflerinizle veya denizaşırı seyahatlerinizle ilgili planlarınıza başlayabilirsiniz. Keyifli bir bahar olsun, yeni sezonun tadını çıkarın. :)

Başak veya Yükselen Başak Game of Thrones karakteriniz tabii ki hayatını hizmete adamış Brienne of Tarth! Bu ayın en romantik burcu sizsiniz diyebilir. En tatlış gezegenlerin ilişki evinizde olması dolayısıyla eve kapanıp sevgilinizle evden çıkmamak, ilişkiniz üzerine konuşup kararlar almak veya sevgilinizle tatlı bahar gezileri yapmak için harika bir zaman dilimi. Tabii Nisan’ın ikinci yarısı itibariyle eve kapanıp Game of Thrones izlemek de iyi bir seçenek. :) Ailenizle vakit geçirmek de size çok iyi gelebilir, hayatınızda uzun zamandır biri varsa hatta çok yeni olduğunu bile düşünüyorsanız ailenizle tanıştırmak için güzel bir zaman dilimi olabilir. Evinizdeki hareketlilik size iyi gelecek, hizmetçilik modunu bırakın ve eğlencenin tadını çıkarın! 


Terazi veya Yükselen TeraziSizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki hayatın anlamını ilişkilerde arayan, güzel ve acılarından çıkardığı derslerle doğru anlamda politik olmayı da fazlasıyla iyi beceren Sansa Stark! Bu ay ilişki ve ortaklıklarınızda yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir zaman. Aynı zamanda meditasyon nefes yoga gibi aktiviteler başlamak da size iyi gelebilir. Yepyeni bir eğitim için veya uzaak uzak yerlere gitmek için kendinizi fazlasıyla enerjik hissediyor olabilirsiniz, ayın sonlarına doğru bu konuyu etraflıca planlayın bence. Spora başlayıp görünüşünüzde değişiklikler yapmak veya saçınızı değiştirmek için de güzel bir zaman dilimi. Çiçek açmak için güzel bir bahar başlangıcı. :) 


Akrep veya Yükselen AkrepSizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki savaşçı ruhuyla, ölüp yeniden doğması ve spiritüel konuları dövüş sanatlarıyla ustaca birleştirmesiyle dizinin en tehlikeli dişi karakteri olan Arya Stark. Arya deyince hiç beklentiniz kalmayabilir ama söylemeden geçemeyeceğim; aaaşk kokusu varrr, havada aaaaşk kokusu vaaaar... Bu ay tam da flörtöz mizacınıza uygun bir ay. :) Kredi ve borç yapılandırmaları için filan da oturup her şey tıkır tıkır çözmeniz olası ama bence siz yeni aşklara yelken açma kısmı sizin için daha eğlenceli olabilir. Bu konudaki korkularınızın derinlerine dalma eğiliminde kendinizi yakaladığınızda oturun ve sessizce beş dakika kadar nefes alıp verin ve korkularınızın içinden geçin. Onları inkâr etmek yerine ne olduklarını anlamaya çalışın ve onları kabul edin. Destek almak isterseniz bunun için de güzel bir zaman dilimi. Bahar size gelsinnnn. :)


Yay veya Yükselen YaySizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki hem keyifçiliği hem de aşırı felsefikliği ile Tyrion Lannister! İlişki evinizdeki Mars hızlı ve ateşli bir flörtün ilişkiye dönüşmesini müjdeleyebilir veya var olan ilişkinizde alevi arttırıp sizi bir süre insanlardan soyutlayabilir. :) Bunu değerlendirmeyi size bırakıyorum. :) Kariyeriniz için de güzel bir ay, iyi ya da kötü patronunuzla konuşmayı düşündüğünüz bir konu varsa bu ayın ortalarına doğru bunu konuşup çözüme bağlamak için güzel bir zaman olabilir. Beklemediğiniz ani fırsatlar da kariyerinizde güzel değişimlere sebep olabilir, uyanık olun. :) Gaaayet keyifli ve pozitif mizacınıza uygun bir bahar başlangıcı, tadını çıkarın. :)


Oğlak veya Yükselen OğlakGame of Thrones karakteriniz tabii ki sorumluluk sahibi, kış çocuğu, olgun ve ketum ötesi Jon Snow! Bu ay sağlık konularında kendinize biraz daha dikkatli bakmanız sizin için güzel bir olabilir. Aktif ve hareketli bir spora başlamak da bedeninize çok iyi gelip sizi deşarj edebilir. Kısa kısa seyahatlere çıkmak veya yazı yazmak seçeneğini de düşünün, bazen bir kâğıda içinizi boşaltmak çok iyi gelebilir. Eğer basın yayın işinde çalışıyorsanız da yeni projelere başlamak için ideal bir zaman dilimi. Kardeşinizle vakit geçirmek de çok güzel olabilir, aranızdaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz. Harika ve çok enerjik bir bahar başlangıcı olsun! Game of Thrones izlemekten işi gücü ihmal etmeyin sakın. :))


Kova veya Yükselen Kova 
Sizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki casusları ve gruplar arasındaki hiçbir duygusallığa bağlanmayan zekâ dolu iletişimi ile Lord Varys! :) Bu ay en ateşli gezegen aşk evinizde olduğu için yeni bir aşka yelken açmak çook keyifli olup sizi birden bahar moduna sokabilir. :) Parasal konularınızı çözümlemek için de güzel bir zaman, ani bir zam veya para gelişi gibi sevimli durumlar yaşayabilirsiniz. :) Kendinizi merkeze koyup kendi değerinizin farkında varmak için de harika bir zaman dilimi, zaten doğru titreşimde olursanız hep doğru titreşimdeki insanları etrafınıza çekersiniz. Yeni bir hobiye başlayıp hayatınızı renklendirmeyi düşünebilirsiniz, baharın tadını çıkarın ve durup çiçekleri koklamayı ihmal etmeyin! :)


Balık veya Yükselen BalıkSizin Game of Thrones karakteriniz tabii ki tatlışlığı ve soyut konulardan en doğru somut neticelere varma kabiliyeti ile sevgili Samwell Tarly! Bu ay en çok sizin ayınız bence! Kendinizle ilgili dönüşümler yapmak, yeni ve büyük başlangıçlar için çok güzel bir zaman dilimi. Evinizdeki hareketlilik sizi hiç korkutmasın, şu an eviniz için harcadığınız her türlü çabanın ekmeğini yiyeceksiniz. Ailenizle enerji dolu aktiviteler planlamak da size iyi gelebilir. Kendinizle ilgili neyi ertelediyseniz onu artık hayata geçirme zamanı. Baharla beraber silkelenin, kendinize gelin ve çiçek açmaya cesaret edin! Önce siz, sonra diğer insanlar unutmayın! Kendinize yeterince vakit ayırdığınızda diğer insanların da hayatını çok daha fazla aydınlatacağınıza emin olabilirsiniz! Madame Pierrette

01.04.2019


Yorumlar

Yorum Yap

500