Nisan 2017 Burç Yorumları

31 Mart 2017
Madame Pierrette

Nisan 2017 Burç Yorumları

  • 31 Mart 2017
  • 834 Görüntülenme
  • YORUM


             Koç veya Yükselen Koç

                                 21 Mart-20 Nisan

 

Doğum günü planlarına hemen başlayın; çünkü sürprizlerle dolu, hareketli bir ay sizi bekliyor! Birazcık kesenin ağzını açmaya da tabii hazır olun, aman sağlık olsun sizden kıymetli mi? Ekstravagantlığınıza sağlık. :) Geçen ay aşk hayatınızdaki tatlı tutukluklar bu ay hafifliyor, ki bu özellikle ilişkideki koçlar için iyi haber! Meditasyon veya geçmişe dönük duygusal hesapları bitirmek için harika bir dönem. Elektronik eşya filan almayın kalan her şey serbest. Boş boş takılıp eğlenin işte, dürtüsel yaşam, en sevdiğiniz.

 

                                                                                Boğa veya Yükselen Boğa

 

                                                                                                                      21 Nisan-21 Mayıs

Atraksiyonlu sporlar yapmak için harika bir zaman! Yöneticiniz geri giderken saç boyatmaları veya botox filan önermiyorum tabii ki ama sportif aktiviteler hoşunuza gidebilir. Arkadaşlarınız abuk subuk şeylere takılıp size patlamaya falan kalkarsa da alttan alın, bu Nisan sizin için hoşgörü ayı olsun. Yani he deyip bildiğinizi yapın. :) Zaten bu sene sağlığınıza yatırım yapmak için harika, işte ordan devam! Aşk meşk eh meh yani bu ay ilişkideyseniz idare edin Mayıs’a düzeliyor abuk subuk gerilimler. Teknolojiye para falan harcamayın bir de. Tekrar ediyorum, Nisan sizin için idare ayı, kendinize odaklanın ter dökün taş olun. 


 

        İkizler veya Yükselen İkizler

 

                              22 Mayıs- 22 Haziran

İş yerinde duygusal gerilimlere tamamen gözlemciymişsiniz ve bir film oynuyormuşçasına bakın. Geçmişteki anlaşmazlıkları çözmek içinse iş yerinde güzel yüzleşmeler de yaşanabilir ama yine de çok hassas davranmayıp mantıksal ve gözlemci olmakta fayda var. Çok eğlenceli arkadaş ortamlarınız olabilir; ama beklenmedik gerçekler olumlu veya olumsuz bir şekilde ortaya çıkıp size ve tüm arkadaş çevrenize ben şok ben iptal ben manşet de dedirtebilir. Yöneticiniz ayın ortasından itibaren geri gittiğinden yine çok büyük kararları Mayıs’ta öneriyorum. Nisanda gözlemci takılmak en iyisi, yüzeysel bilgi toplama modu işte, siz seversiniz. :)

 

                                                                                Yengeç veya Yükselen Yengeç
                                                                                                                              23 Haziran-22 Temmuz

Arkadaş çevrelerinde tatlı hareketler görüyorum, bence güzel flörtler için de keyifli bir zaman ama ilişkinin adını koyma isteği gibi dürtüsel duygusallıklarınızı pek tatmin edemeyeceğim, Çünkü Venüs geri gidiyor ve aşırı romantik ve ruh eşimsi yoğunlukta ilişkilerden çok, deneyim için daha keyifli bir zaman. Siz takılın, akıbetine Mayıs’ta sağlıklı bir şekilde karar verirsiniz. Ay ortası ve sonunda işyerinde saçma sapan yanlış anlaşılmalar da tamamen Merkür retrosundan, duygusallaşıp kendi üzerinize almayın, Mayıs’ta bitecek, rahat olun. Siz arkadaşlarınızla takılın. Biraz da flört. Kalanı gelecek ay akacak. 

 

           Aslan veya Yükselen Aslan
                               23 Temmuz-22 Ağustos

 

Geçmiş hesaplaşmalarınızla şöyle bir yüzleşip dönüşmek için efsane bir ay, şarkı dinlemekten meditasyona her yol mübah. İş yerindeki enerjinizle insanları korkutmayın, birçok insanın enerjisi sizin yüksekliğinizde değil, dengeleyin... Eğer bekarsanız beklenmedik kişilerle tatlı ve bol çekimli flörtler yaşamak için de güzel bir dönem; ama uzun soluklu bir ilişki kararı vermek için erken. Gerçi son tutulmanın etkileri hala üzerinizde olduğu için bu ayki geçen ilişki sizin için uzun soluklu da olabilir, tam bilemedim, gözlemleyip kararları Mayıs’ta vermek yine en sağlıklısı. Tek bildiğim eğlenmek için güzel bir ay olduğu, çok dramatikleşmeyin ama, uğraşamaz valla kimse sizi toplamakla. 

 

                                                                                    Başak veya Yükselen Başak 
                                                                                                                          23 Ağustos-22 Eylül

 

Sevgilinizle kafa kafaya girip eski defterleri temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp sinir olmak için harika bir ay! Sevgiliniz yoksa da bu ay karşı cinsten uzak olmak ruhsal açıdan daha faydalı.:) Mümkünse denizaşırı bir yerlere kaçın, kafanızı dağıtın kendinize dönün. Şaka maka geçmiş sorunları dürtüsel tepkiler yerine oturup güzel güzel anlaşıp çözerseniz ilişkinizi bambaşka bir boyuta bile getirebilir. O yüzden her gerilimi olumsuz yorumlamamak lazım, analiz edip çözmek zaten sizin en sevdiğiniz.

 

 

         Terazi veya Yükselen Terazi
                                 23 Eylül-22 Ekim

 

Yani bu sene biraz keşke burcum terazi olsa falan dedim sürekli; yöneticiniz geri giderken bile diğerlerine göre daha sevimli. Yine de sizin diğer aylarınıza odakla biraz daha istediğiniz duygu yoğunluğundan veya sanatsallıktan uzak bir ay olabilir. Sorun yok. Sakin takılın. Geçmişi çözümleyin, içkiliyken arkadaşlarınıza tembihleyin exlere mesaj atmamak için size ikinci elinizi de dolduracak bir içki ısmarlasınlar. Arkadaşlar bu noktada çok önemli. Öyle yani her türlü Jüpiter sizde, bir el üzerinizden sizi korur elbet. 

 

                                                                                   Akrep veya Yükselen Akrep
                                                                                                                            23 Ekim-21 Kasım

 

Hissedebileceğiniz yoğun çekime dikkat, kendisini duyguyla karıştırmazsanız bence sizin için daha keyili olabilir. Yoğunlukların ve karanlıkların kraliçesi olarak size ilk bunu bir söyleyeyim de, ayın kalanı akar. Yani size tutkudan başka dost da düşman da yok. Uzun soluklu ilişki kararları vermek veya en sevdiğiniz söz olan ya benimsin ya kara toprağın cümlesini kurmak için Mayıs’ı beklemek daha mantıklı. Anladınız siz. Aşk evinizde zaten Venüs geri gidiyor, var olan sevgilinizi uykusunda falan boğmayın 3 haftalık retro için, değmez. Neyse biraz ciddi olmam gerekirse duygusal çözümlemeler tabii ki güzel olur; ama çekimi de gerilimi de yoğunlaşmadan yaşayıp sadece keyfine odaklanmak en iyisi. Ya da mesele varsa kökten halletmek; çünkü tabii yanıp küllerden doğmak da sevdiğiniz bir şey. Zaten çözemiyorum sizi, sezgilerinizle takılın işte. 


 

            Yay veya Yükselen Yay
                             22 Kasım-21 Aralık

 

Ailenizle, özellikle babanızla uzun süredir çözemediğiniz bir durum varsa bunu şimdi çözmek bence harika olur. Evinizi yeniden dekore etmek gibi şeyleri ASLA önermiyorum. Evde Mayıs’tan önce çöp oynatmıyoruz. Toprağa basmak da çok iyi gelebilir size, ciddiyim. Koşmak veya aktif sporlar için de güzel bir ay, zaten hiperaktifsiniz, seversiniz. Aşk eh yani. Olsa da olur olmasa da olur. 3 senedir Satürn sizde yani Venüs çok yormaz. Bence… Bir tek Nisan’ın ikinci yarısı biraz işler istediğiniz hızda gitmezse gerilmeyin, sabırsız ateş topu doğanıza hakim olun, Mayıs’ta düzeliyoruz. Relax. 

 

                                                                                 Oğlak veya Yükselen Oğlak
                                                                                                                        22 Aralık - 21 Ocak

 

Kuzenlerinizle, kardeşlerinizle veya en basitinden komşularınızla bile ufak tefek eskiden kalma duygusal sorunlar hortlayabilir. Ama bence serinkanlı doğanızla bunu halledersiniz. Evinize sürpriz misafirler falan da bekleyebilirsiniz; bence ev partileri için filan da güzel bir ay. Aşk için de birçok diğer burç için söyleyebileceğimden daha keyifli bir ay. Libidonuz biraz yüksek olabilir ve bence bu tahmin ettiğinizden keyifli bir ay olabilir. Fifty Shades of Grey tarzı durumlar için elverişli. Size öyle duygusal olarak bağlanmayın falan demiyorum biraz odunluğa meyil var zaten sorun olmaz, takılın eğlenin.  

 

              Kova veya Yükselen Kova 
                               22 Ocak - 19 Şubat

 

 

Geçen ayki tutulmalardan beri üzerinizdeki kısmetlilik ve flörtözlük hali aynen devam. Yine keyifli bir ay sizin için çünkü tutulmanın etkisi retronun romantizm eksikliğini kapatıyor biraz. Sadece ilişkilerin akıbetini berlilemek için Mayıs ayı yine de çok daha güzel. Biraz parasal hesaplar şaşabilir, tahmin ettiğinizden biraz daha fazla para harcayabilirsiniz, özellikle duygusal boşlukları maddiyatla doldurma eğilimine dikkat! Kendimden biliyorum. :) Kardeşinizle kuzeninizle falan da ufak tefek tartışmalar gibi şeyler yaşarsanız hiç üzerinde durmayın, objektiflikle üzerinden geçin. Ne de olsa çok kısa ömürlü bir durum. 

 

                                                                                  Balık veya Yükselen Balık 
                                                                                                                                  20 Şubat - 20 Mart

 

Bu ay aşk önermiyorum. Mecbursanız da gerilimleri mümkün olduğunca soğukkanlı karşılamaya çalışıp karar verme aşamasını öteleyebildiğiniz kadar öteleyeyin derim. Yani aşk ve romantizm ayınız bu ay değil. Geçmişten dersler almak için tabii ki harika; ama sizin duygusallığınızla bu bazı dolma taşmalara yol açarsa üzülmeyin, daha güzel şeyler kapıda olduğundandır. Siz bu ay mümkün mertebe müzik şarap ayyaş modu takılın işte en sevdiğiniz. Mayıs’ta her şey güzel olacak. Öptüm. 

 

Madame Pierrette


Yorumlar

Yorum Yap

500