Mart 2018 Burç Yorumları

01 Mart 2018
Madame Pierrette

Mart 2018 Burç Yorumları

  • 01 Mart 2018
  • 618 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

 

Pek sevmeseniz de bu ay birazcık daha geride durma, kendi ayınızdan önce bir inziva modunda enerji toplama ayı. Ama eğer bu ayı güzel değerlendirir ve hayatınızda kontrolünüzde olmayan şeyleri biraz olsun kabullenebilme haline gelirseniz sanıyorum ki Nisan’da önünüzde sizde geri giden sevgili Merkür’den başka hiçbir şey duramaz. :) Aşk için ise kesinlikle geride filan durmanız gerekmeyen bir ay, bence tamamen sevgilinizle evde takılın en güzeli. :) Zaten kariyerde sizi hem yükseltip hem biraz yükünüzü arttıracak dönemler, o yüzden dinlenmeyi ihmal ederseniz bünyeniz size isyan edebilir. 

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

 

Sosyallikte kendinize bile inanamayacağınız bir ay. Yani üşengeç ve sonsuza kadar evimde oturup en sevdiğim şeyleri yiyeyim kafalarınızdan tahmin bile edemeyeceğiniz kadar uzak olacaksınız. :) Uzun bir ilişkiye yeni bir boyut kazandırmak veya uzun soluklu bir ilişkiye başlamak için zaten harika zamanlar, o yüzden o gözler hep açık olsun. :) Tabii başınız bağlıysa havalara bakın. :) Bir yerlerden beklediğiniz bir para veya kaynak konusunda bir beklentiniz varsa durum beklediğinizden daha hızlı gelişebilir veya sizin beklediğinizden daha farklı yolla gerçekleşir, sabırsızlığa kapılıp sinirlenmeyin, siz gezmenize bakın. :)

 

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

Vallahi eskiden olsa ikili ilişkilerde kavga dövüşe dikkat filan diyebilirdim ama ilişkideyseniz zaten son 2-3 yıldır fazlasıyla zorlanmış olduğunuzu tahmin ediyorum, o yüzden bence bu ay sizi yormaz. Aksine ilişkideki ateş oranı fazlalığı sizi bazı alanlarda mutlu bile edebilir, anladınız siz. :) Onun dışındaki tüm odağınız kariyer olacağı için zaten burnunuzu kaldıracak vaktiniz olmayabilir. Kariyerinizle ilgili güzel sürprizlere hazır olun, bence emeklerinizin karşılığınız göreceğiniz bir ay olacak. Görünür olma zamanı! :)

 

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

 

Haydi sevgili yengeçler yan yan yürüyerek hemen spora. :) Yumuşak ve tatlı etlerinizi sıkılaştırmak için aktif bir spora başlamak için süper bir zaman. Hatta geçen ay başlamış ve şu an meyvelerini ufak ufak yiyor bile olabilirsiniz. :) Gökyüzünün tamamı bu ay su grubuyla fazlasıyla uyum ve ahenk içerisinde olduğu için bence her açıdan fazlasıyla tatlış bir ay sizi bekliyor. Zaten aşk böceği olmak için yaratılmış mizacınız fazlasıyla tatmin olacak. Evet ikili ilişkilerde biraz zorlu bir süreç içerisinde olduğunuzu hissedebilirsiniz; ama engel veya zorluk olarak düşündüğünüz şeyleri bir kere çözerseniz, bir daha konusu bile açılmayacak. :)

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

Tutulmaların sizi atraksiyonların ortasına atmış olduğu bir gerçek. Hayatınızda büyük bitiş ve başlangıçlar dönemi. Sizi yavaş yavaş zehirleyen ve belki farkında bile olmadığınız şeylerin birden sonlanması sizi hiç şaşırtmasın. Değişimler başta korkutsa da inanın sadece sizi daha gerçek yapacak nitelikte şeyler olacak. İlişkiler ve hayatınızdaki önemli dönüm noktaları konusunda tamam veya devam deme zamanı. Tam dramatik mizacınıza yakışır bir ay, aşk alevleri de güzel. Yelenizi güzel tarayın. :) 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 Romantiklikten uzak mizacınız için bile beklemediğiniz ölçüde romantizm içeren bir ay olabilir. :) Korkmayın. :) Evinizde biraz hareketlilik olabilir veya birden aile üyeleriyle yine isteğinizden fazla görüşmek durumunda kalabilirsiniz. :) İlişki eviniz o kadar güzel ve romantik etkiler alıyor ki ben bu ay mükemmeliyetçi tarafınızı ve sorumluluk bilincinizi bir kenara bırakıp kendinizi biraz mantık dışı aşk rüzgârlarına kaptırın derim. :)

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Dönüşümler ve değişimler için harika bir ay. Çok alakasız yerlerden üzerinize para filan da yağabilir. :) Açık konuşayım, gelecek ayki merkür retrosu biraz partnerinizle tartışmaları filan körükleyebilir, siz iyisi mi bu aydan temeli sağlamlaştırın. :) Şaka maka gayet güzel ve keyifli bir ay sizi bekliyor, kendi değerinizin fazlasıyla farkında olduğunuz ve güzel çözümlemeler yaşadığınız bir dönem, aynen böyle devam:) Yazı yazmak veya kısa seyahatlere çıkmak size iyi gelebilir, zaten bayılırsınız gezmelere. Kendinize bu anlamda vakit ayırmak bence güzel olur. 

 


 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 Valla bu ay gökyüzü yine size çalışıyor. Jüpiter zaten sizde, bütün balıktaki gezegenler size hep tatlı tatlı açılar, yöneticiniz para evinizde filan. Valla güzel hayat. Kıskananlardan korkun filan da demeyeceğim, en sinsi ve korkunç kıskanç sizsiniz zira. :) O yüzden çatlata çatlata keyfinizi yapın, size bu ay bir şey demiyorum. Şu hayatta büyük değişim olarak filan da ne istiyorsanız yapın, her ay yazdığım gibi silin atın. Pişmanlıklarınız olur olmaz ona garanti veremem ama ukdenizin olmaması sizi çok daha fazla mutlu eder…

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

Yine mizacınıza uygun fazlasıyla aktif bir ay sizi bekliyor. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak için harika bir zaman. Dekorasyon dergilerini yiyip hiperaktif ve karasız mizacınızlar aman tanrım hangi koltuğu alsam diye boş boş dolaşmak için müthiş bir ay. Merak etmeyin sonu ne olursa sizi mutlu edecek. Domestik takılırken aşk hayatınızı da ihmal etmeyin, yeni seçtiğiniz yatak odası takımları fazlasıyla işe yarayabilir. :) Genel olarak güzel bir gökyüzü, optimist mizacınıza gayet uygun, tadını çıkarın! :)

 

 

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

Kardeşler, kuzenler, akrabalar filan kim varsa tekrar görüşmek için harika bir zaman dilimi. Kısa kısa seyahatler filan da şak diye gündeminize gelebilir ve size ilaç gibi gelebilir. Eğer yazarsanız veya iletişim veya yazmakla ilgili bir işiniz varsa bu ay düşündüğünüzden bile fazla parlayabilirsiniz. Atılımlarınızı yapmanız için olaylar düşündüğünüz hızda gerçekleşmeyebilir, 21’inden sonra her şeyin hızlandığını görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek. Aktif bir spora başlamak da sinir stresinize fazlasıyla iyi gelebilir, bence kickbox. :)

 

 

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

 

 

 

 

Ve geldik tutulmaların bir diğer kahramanına... Büyük değişimler ve yeni ilişkiler için süper ötesi bir dönem ama hayatınızın birden aşırı hızda değişmesi sizi yorabilir, demir hapıdır vitamindir basın. :) Yaşadığınız farkındalıklar başta sizi şok da etse hayatınızda harika çözülmelere vesile olmak üzere. Güzel günler göreceğiz sevgili kovalar, güneşli günler. :) Gezme planları yapma fikrinin bile sizi heyecanlandırması muhtemel, zaten Jüpiter tepenizde, Akrep ve Balıklardan sonra bu ayın 3. sultanı sizsiniz, tebrikler. :) Bu arada her şeyin komple para evinizde olduğunu söylemiş miydik? Onu da söylemiş olalım, bolluk bereket aşk filan derken belki sizi 2 numaraya bile alabilirim. :) Yani bizi demek istiyorum hahahahh! :)

 

 

Ege Life | Mart 2018 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

 

 

 

Ve sonunda geldi. Tatlış romantik balıklara yakışan sulu sepkenlikte ve tatlışlıkta bir ay. :) Havalar da zaten pek kış gibi değil, gökyüzünün tatlışlığı ile fazlasıyla uyumlu olan bu havalarda bu ay keyfinize bakın ve merkezde olmanın keyfini çıkarın. Uzun zamandır üşengeç mizacınızla ertelediğiniz bir fikir mi var? Hemen yapın. Nisan’ı beklemeyin. Dışarı çıkın, isteklerinizi gözden geçirip önündeki engelleri bir bir kaldırın. Genel kabullenme mizacınız çok güzel; ama bir adım da kendiniz atın, olanlar sizi bile şaşırtabilir. Ailenizle ilgili iyi veya kötü durumlar pörtleyebilir. İşte o konuda tamamen kabullenme halinde olun. :) Happy bdayy!

 

Yorumlar

Yorum Yap

500