Kasım 2018 Burç Yorumları

31 Ekim 2018
Madame Pierrette

Kasım 2018 Burç Yorumları

  • 31 Ekim 2018
  • 681 Görüntülenme
  • YORUM


Koç veya Yükselen KoçVee büyük değişimler ayı.. Venüs retrosunun bitimiyle artık ayın sonlarına doğru ilişkilerinizde neyi doğru veya yanlış yaptığınıza dair iç görüler yakalamış olmalısınız. Ve artık açılım zamanı. Açılım derken ufkunuzu önümüzdeki sene boyunca gerek yurt dışı gerek yeni ufuklar anlamında genişletmeye gelen sevgili şans gezegeni Jüpiter’in yaratacağı harika açılımlardan bahsediyorum. Özellikle Kasım başındaki yeniayda yeni bir eğitim almak veya denizaşırı planlar yapmak için karar verebilirsiniz. Uranüs’ün de size ani 4 aylık dönüşü dipten Venüs retrosu ve geçmiş aylarda çıkan şeylerin patlama noktasına gelip yok olmasına sebep olabilir, korkmayın artık hikâyenin sonu baya iyi. :) Yenilik zamanı! 


Boğa veya Yükselen Boğa Estetik konuları yine de Aralık’a ötelemek bir yana dursun yöneticinizin retrodan çıktığını ayın ortalarında hissetmeye başlayacaksınız ama asıl rahatlama Aralık’ta. :) Eğer ay başındaki yeniayda evlilik nişan gibi bir karar aldıysanız da bu çok güzel ama bunu somutlaştırmak için yine de Aralık ortasını veya yepyeni bir yılı beklemenizi öneririm; çünkü yöneticiniz tatlı Venüs’ün enerjisi Ocak ayında tam gaz sizinle olacak. Bu ay çok fazla sosyalleşmekten yorulabilirsiniz. Merkür retrosunun artık Venüs retrosundan sonra sizi hiç yoracağını sanmıyorum, bence yaşamanız gereken farkındalıkları zaten yaşamışsınızdır, Kasım’da elektronik alet almayın yeter. Bir de sevgili Jüpiter ilişki evinizden çıkarken size güzel derinleşmeler getirip daha derin boyutlardan şans getirecek, bence yogaya başlamanın tam zamanı. :)

İkizler veya Yükselen İkizler İş yerinde kendinize asistanı bırakın köleler tutmanız gerekecek bir yoğunluk içerisinde olabilirsiniz. :) Vee esas habere geliyoruz, Jüpiter evlilik evinize geliyor! :) Yani bu uzun süren ortaklıklar falan filan da tabii ama ben Venüs retrosu etkisi Aralık başı biter bitmez evlilik hazırlıklarına girmenizi öneriyorum, hatta bekarsanız etrafınıza aşırı dikkatli bakın derim, bu yıl o yıl. :) Kendimden başka da herkese böyle yazmam. 22’sindeki dolunay direkt sizde, hayatınızdaki bir dönem biraz size değişik farkındalıklar yaratarak bitip bir yenisini başlatabilir. Bu 22’sindeki bitişe dikkat edin, ileride size hizmet etmeyecek olan her şeyi bırakmak için gerçekten çok güzel bir zaman dilimi. Sonra gelsin Aralık’ta yeni enerjiler, tekrar ediyorum, gözler açık olsun. :)


Yengeç veya Yükselen Yengeç Aya en romantik başlayan burç siz olabilirsiniz. Sevgiliniz varsa aybaşındaki yeniay dolaylarında evden çok çıkmanızı önermiyorum. :) Vee Jüpiter önümüzdeki yılda sizi şööyle bir fitleştirebilir, sağlığınızla ilgili sıkıntılarınıza derman olabilir veya işlerinizdeki verimliliği arttırabilir. Aktif bir yıl sizi bekliyor! Yine de yeni bir işe veya projeye başlamak için Aralık’ı beklemenizi öneriyorum çünkü Kasım ayı yine azıcık karışık ve atraksiyonlu. Aralık’ta hiçbir şey beklemeyen yeni yıldan sadece toz pembe vaatlerle dolu bir yazı yazacağım söz! :) Bu ay özetle romantizmin tadını çıkarıyoruz, ne de olsa ay sonunda fit ve sağlıklı olmaya başlayacağımız için gönlümüzce yiyoruz ve elektronik almıyoruz, diyeceklerim bu kadar sevgili yengeç kardeşlerim. :)

Aslan veya Yükselen Aslan Tutulmalarla zaten vurgulanmış olan romantik ve büyük değişimlerinizde artık Jüpiter’in aşk evinize geçişi ile Aralık 2019’a kadar şans sizin yanınızda. Yani o büyük aşk sandığınız, size boş hayaller kurduran ve havaya buhar olup gidenlere şükredeceksiniz! Ve artık aşk konusunda ne isteyip istemediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Ev konuları da gündeminizde olabilir, özellikle bu aybaşındaki yeniay bu konuda başlangıçları ‘düşünmek’ ve planlamak için harika ama asıl adımları Aralık ortasından sonra atmanızı öneriyorum. Yepyeni bir hobiye başlamak için de ayın ikinci yarısı harika bir zaman dilimi, bunu iyi kullanın! Bu arada kendinizi aniden bir hafta sonraya Miami bileti filan alırken bulabilirsiniz şaşırmayın ani denizaşırı seyahatler gündeme gelebilir. En sevdiğiniz eğlenceli zamanlar geliyor, yeterince sıkılmadık mı? 

Başak veya Yükselen Başak Yeni bir ev almak veya ailenizle bağlarınız güçlendirmek istiyorsanız 2019 yılı sizin için ideal; çünkü her türlü ev, aile, gayrimenkul konularında şans gezegeni Jüpiter yanınızda! Bu aya kısa ve size iyi gelen bir seyahatle başlayabilir veya kardeşinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Yazmak yine bir şeyleri açığa çıkarmak için güzel bir fikir olabilir. Ay sonundaki dolunay ise kariyerinizde bir evrenin bitip yeni bir dönemin başladığını gösteriyor, üsttekilerle diyaloglarınıza da ekstra dikkat etmekte fayda var. Birden ölen Mısır’daki büyük dedenizden ani bir miras kalması gibi absürt para geliş gidişleri olabilir, şaşırmayın. Bir de bu ay yöneticinizin geri gidişi dolayısıyla yeni bir projeye imza atma veya elektronik alet alma gibi durumları Aralık sonuna ertelemekte fayda var. Onun dışında artık romantikleşebilirsiniz, özellikle de ilişki evinizde Mars varken bu en doğal hakkınız. :) 

Terazi veya Yükselen Terazi Yöneticinizin retrodan çıkışı sizi rahatlatacak da olsa duygusal ve estetikle ilgili kararları yine de Aralık ortasına ötelemekte fayda görüyorum. Bu ay şans gezegeni Jüpiter’in para evinizdeki son ayı olduğu için ay başında size son bir iyilik yaparak borçlarınızı hızla kapatmak gibi minik faydalarını görmeniz mümkün, eğer birinden bir para gelmesini bekliyorsanız o da şak diye kapınızda belirebilir. Uranüs’ün yine yeni yeniden ilişki evinize gelmesinin tam da Venüs geri giderken olması ne yazık ki ilişkinizde var olan bazı sorunları yine pörtletebilir ama korkmayın, bunu çözdüğünüz an bir daha önünüze gelmeyecek! Ocak’ta hem yöneticiniz hem de tüm gezegenler arkanızda, ayrıca zihinsel olarak da rahatlamak için harika bir yıl var önünüzde! 


Akrep veya Yükselen AkrepBurcunuzda son günlerini geçiren ve size güzel başlangıçlar bırakan bir yeniay ile hayatınıza biraz renk biraz atraksiyon katan Jüpiter’in para evinize uğurlama zamanı! 2019 finansal açıdan atılımlar yaparak kazandığınız parayı arttırmak için güzel bir yıl! Evet farkındayım tüm gezegenler geri gitmek için sizi buldu önce Venüs, şimdi Merkür derken Kasım’da aşk biraz başka oldu filan ama merak etmeyin bunlar son temizlikler. Bunu bir döngü olarak düşünün ve bu içsel kazınma sonunda en kârlı çıkacak olanın siz olduğunu da unutmayın! Bu ay yeni projelere başlamamak için son ayınız söz veriyorum Aralık ortasından itibaren sizi serbest bırakıyorum, neye istiyorsanız başlayın. Bu ay aşk evinizdeki sevgili Mars’ın tadını çıkarıp karizmasından faydalanın ama ciddi adımları gelecek ay atın bir de elektronik alet almayın, başka da bir şey demiyorum. :)

Yay veya Yükselen YayGeldik sizin yılınızaa! Vallahi geldik. Merkür retrosu Venüs retrosu filan siz Kasım sonu itibariyle bence bunlara hiç ama hiç takılmayın; çünkü sizi yaya gibi gerip sıçramanıza önayak olacak olan zamanlar işte geldi buradalar. Büyük yöneticiniz Jüpiter sizdee! Yeni atılımlar olsun, mucizeler olsun, büyük kararlar olsun hep sizde! Sonsuz optimizminizi yayın ve çevreye enerji saçın sevgili yaylar. Kasım başı biraz sakinlik süreci devam ediyor; ama bu içsel yeni başlangıçlar bilin ki hep sıçramak içindi ve ayın 17’si itibariyle kendinize güzel bir Veuve Cliquot şampanya patlatın ve yolunuza çıkan şanslı olayları güzel bir Hollywood filmi izler gibi izleyin. Size kalan etkiler konusunda ciddi ciddi şeyler yazmayacağım, elektronik konusunda şansınızı çok zorlamayın bu ay kalan her şey akar bir şekilde, hayata güvenin. :)


Oğlak veya Yükselen OğlakBu ay yepyeni gruplara birden dahil olabilirsiniz. Ama bu ayın ana konusu parra parra parraaa. Ay sonunda beklediğiniz bir borç, alacak veya piyango filan varsa sizi bulma ihtimali çok yüksek. :) Ani bir ev değişimi de söz konusu olabilir, bu konuda kesin ve net karar vermek için siz yine de Aralık ayını bekleyin. Eğer sağlık sorunlarınız veya aşırı stresten kaynaklı kronik yorgunluklarınız varsa 2019 yılı bunları kökten iyileştirmek için harika bir yıl. Biraz kendinize vakit ayırıp hayatınıza şöyle bir uzaktan bakarak dinlenme vakti sizce de gelmedi mi? Hoşunuza gitmese de spiritüel dönüşümler sizi bekliyor ve bunun sizin için çok ama çok iyi olacağına garanti verebilirim. Sizin dilinizde durumu şöyle özetliyorum: Yüzde yüz garantisi olan tek yatırım kendinize yaptığınız yatırımdır. Aralık ayından itibaren aşkta da yolunda gitmeyen şeyler rayına girmeye başlıyor, siz sadece kendinizle ilgilenin yeter. :)

Kova veya Yükselen Kova
Ay başındaki yeniay kariyerinizde parlamak için bir harika! Özellikle tüm gezegenler sözleşmiş gibi sizi iş yerinde yormak üzerine çalışırken bu oldukça iyi gelecek. Ve ay sonu itibariyle artık en şanslı evlerinizden birine gelen sevgili Jüpiter ile hayatınızın her alanında size uzanan bira yardım eli hissedebilir ve en en en büyük ve en derin hayalleriniz gerçekleştirmek için bu sene harekete geçebilirsiniz. Bu hayal bir evlilikse tüm tutulma etkileri zaten ilişki evinizde devam ediyor, Aralık ayı itibariyle bu yüksek bir ihtimal. Eğer bambaşkaysa onun da yollarını araştırın; çünkü yardım gelecek, buna emin olabilirsiniz. Zihinsel olarak bir yorgunluğunuz olabilir, kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Dürtüsel para harcama eğilimi dışında bu ay gayet keyifli duruyor; sadece elektronik almayın yeter. :) Bir de saç boyama randevunuzu mümkünse Aralık’a kaydırın.

Balık veya Yükselen BalıkVee yükselme zamanı. Sevgili enerjik ve savaşçı Mars ile aya enerjik başlamanızın yanı sıra bu sene kariyeriniz için efsane bir sene, zaman kesinlikle yükselme ve emeklerin karşılığını alma zamanı. Ay sonundaki dolunay biraz ailevi olarak sizi sıkabilir ama bu ailevi sorunları kökten çözerek bir sonuca varmak için de ideal bir zaman, bunu iyi değerlendirin. Ani para giriş çıkışlarına dikkat edin, bunları düzenlemek için Aralık iyi bir zaman olabilir. Onun dışında bu ay yükselen karizmanızı kullanın, etrafınıza en güzel kıyafetlerinizi giyerek gülücükler saçın ve sıçramaya hazır olun, süründüğünüz yetti! Erteleyip durduğunuz yurt dışı seyahatlerini planlamak için de güzel bir zaman dilimi, şimdi planlayın Ocak’ta çıkın o kadar söylüyorum. :)


Madame Pierrette

01.11.2018


Yorumlar

Yorum Yap

500