Kasım 2017 Burç Yorumları

31 Ekim 2017
Madame Pierrette

Kasım 2017 Burç Yorumları

  • 31 Ekim 2017
  • 732 Görüntülenme
  • YORUM

 

Koç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Havaların soğuması sizi bu ay pek etkileyecek gibi durmuyor; çünkü bence yanınızda her daim sizi ısıtacak biri olacak. :) Yani durum böyle gözüküyor. Ay başında hop diye havadan gelen ekstra bir para veya tatlış bir zam, yüzünüzü güldürebilir. Bu ay genel olarak tam bir Sweet November. :) Kendinizi kaybedip sevgilinize boş meseleler yüzünden ufak patlamalar yapmazsanız vallahi hayat çok tatlı. Ay sonunda, mizacınıza uymasa da meditasyon veya nefes seansı öneriyorum, yeni yıla az kaldı, kendinize yatırım yapın. BEN KENDİM falan, seversiniz. :)

 

 

 

 

Boğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

Kasıma en tatlı başlayanlardan biri sizsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz hedeflerinizi şöyle bir önünüze dökme zamanı. Bunun önündeki engelleri de ister ritüel yapıp yakın ister kafanızda yakın ama yakın. Hatta size de tüm ay meditasyon öneriyorum. Hedefinizin önündeki tek engel sizsiniz! :) Ayın sonlarına doğru ikili ilişkinizin gideceği yönü iyice bir gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yoğunlaşmak veya bitirmek, işte bütün mesele bu. :)

 

 

İkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

Bu ay biraz iş yerinde fazla zaman geçirip uzun zamandır ertelediğiniz işleri pıtır pıtır halledebilirsiniz. Evet pıtırcık mizacınıza uygun bir kelime olduğu için bunu sadece size kullandım. :) Bence aktif ve aşırı hareketli bir spora başlamak için de harika bir ay. Hem enerjinizi atar hem de forma girersiniz, hemen kickbox’a! İşteki stresi de alır hem. Vallahi size ayın planını bile yaptım daha ne olsun. Zaten yeni yılda artık ilişki evinizden Satürn babamız çıkıyor, nasıl ferahlayacağınıza siz bile inanamayacaksınız. :)

 

 

Yengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

Ahhhh ne kadar da romantik mizacınıza uygun bir aşk ayı. Ay vallahi tam sevgilinle bütün gün evde takılmalık. Yani bence ayın sizin için başka bir teması yok, valla. Bekarsanız da sürekli surette dışarda salınmanızı öneriyorum. Ay başında kendiniz için bir şey yapın; ama bu sadece kendiniz için olsun. Dileklerinizi yazıp suya filan atın mesela, Mayıs’a daha çok var ama olsun. :) Niyetlerinizin gerçekleşmesi her daim suyla hızlanır, baharı beklemeye gerek yok. :)

 

 

 

Aslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

Bu ay hayatınızda bir değişiklilk yapın ve evde oturun. :) Evinizle ilgili değişiklik yapmak için de harika bir ay, dekorasyon adına ekstravagant zevkinize fazlasıyla uygun ve zevkli parçalar bulabilirsiniz. Taşınmayı filan düşünüyorsanız bu ay şu ev işlerini de sonlandırın. Aile yemekleri falan da iyi gelebilir, ay bilemedim, siz bu ayki en atraksiyonlu burç değilsiniz ne yazık ki. Sizin merkez ayınız Şubat. :)

 

 

 

Başak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 

Aşırı para harcayabilir veya bir anda banka hesabınızda inanılmaz bir hareketlilik görebilirsiniz, uysal mizacınız bunu biraz garipsese de bence siz yine her şeyi bir şekilde kontrol altına alırsınız. :) Bu ay yazmak veya şehir dışına tatlı bir kaçamak yapıp kuzenlerinizle kardeşinizle filan vakit geçirmek için harika. Ay başında yeni bir şeye başlamak da heyecan verebilir, bu sizin için her türlü olumlu olacak, merak etmeyin.  

 


>

 

Terazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Geçen ayın sonu ile başlayan hayatınızdaki tatlı veya tatsız hareketlenmeler artan bir hızla devam ediyor. Uyumlu ve tatlış mizacınız bu tempoya inanamamakla beraber üzerinizdeki enerji size çok iyi de gelebilir. Kendinizi ihmal etmeyi unutmayın, özellikle parasal açınızdan şu sıralar iyi durumda olduğunuzu düşündüğüm için kendinize yatırım yapmanızın çok doğru bir hareket olacağını düşünüyorum. Ah bir de ay başı alışverişe çıkmak için harika, Mars ile beraber yine çekiciliğinizin tavan yaptığını düşünürsek bu ay yine iyisiniz gibi duruyor.

 

 

Akrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Happy Birthdaay too youu! :) Bu ay da, bu sene de kısaca sizin seneniz ve ayınız diyebiliriz. Sosyalleşmelere doymayın, eğlenin gezin bu ay için size hiç spesifik bir şey yazmayacağım, elinizi attığınızı başarabileceğiniz potansyeli yüksek bir ay. Hayatta neyi istediğinizi veya istemediğinizi çok iyi idrak etitğiniz bir ay hatta yıl olacak. Her zaman dediğim gibi, it is time! Yıllardır ektiklerinizi sonunda biçmenin tadını çıkarın. :) Zaten en sevdiğim burçlardan birisiniz, size hep böyle bir yorum yazmak istemiştim. :)

 

 

Yay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

 

 

Son 1 ay! Evet Satürn ile geçireceğiniz son aydayız, Aralık sonunda kendisiyle vedalaşıyorsunuz. Yaşadığınızı ferahlamaya ve son üç yılda kaydettiğiniz ilerlemeye siz bile inanamayacaksınız. İmtihanlarınız, hayatta önünüze olur olmadık yerde çıkan engeller ve gereğinden fazla yorulmalar bir son bulacak. Tabii bunların kazanımları da büyük olmuştur o ayrı. Neyse, bu ay da biraz kendinize vakit ayırıp meditasyon yapmak için ideal. Siz seversiniz zaten, kendi ayınıza hazırlık yapın, bu ay biraz geride durun ve enerji depolayın, ihtiyacınız olacak! :)  

 

 

Oğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

 

Evinizde bir parti mi vermek istiyorsunuz? İyi haber, doğum gününüzü beklemenize gerek yok! :) Sosyalleşmelere doyamıyorsunuz ve oldukça keyifli bir ay geçireceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle ay başı yemeler içmelere doyamayacağınızdan bir iki kilo alabilme potansiyeliniz dışında hayatınızda bir sorun olmaz gibi. :) Satürn babanız (yöneticiniz olduğu için kendisi direkt babanız oluyor) size yakında geliyor, fazlasıyla çalışacaksınız zaten, bence bu ay gezin..:) Tabii sizi bir ayrı sever, o yüzden çok da şey yapmamak lazım.  

 

 

Kova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

 

Bu yıl zaten kariyer olarak parlama yılınız. Yani yılımız çünkü benim de yükselenim kova ahhahahahh! Ve inanın önüme açılan kapılar şu son bir iki haftadır beni bile şaşırtıyor ki daha başındayız. Yıllardır çalıştıklarımızın meyvesini yeme zamanı! Bu ay ise alışveriş için ve özellikle iş ile ilgili toplantılar ve organizasyonlara katılmak için filan ideal. Yeni bir eğitime başlamak için de öyle. Tekrar söylüyorum, buraya negatif bir şey yazmayacağım, yazsam da bir çaresini yazacağım, rahat olun, sonsuza kadar sizi kayıracağım! :)

 

 

 

Balık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

 

Bu ay denizaşırı seyahatlere gitmek için veya yepyeni bir sayfa açmak için ideal! Hayata dair bakışınızı değiştirecek bir kitap okumak bile harika şeylere yol açabilir. Siz seversiniz bilirim. :) Partnerinizle ilişkinizde tatlı bir yoğunlaşma olabilir, aşırı duygusallığınızla kendisini boğmazsanız bence her şey gayet güzel gidecektir. :) Satürn babamızın oğlak burcuna geçişiyle Aralık itibariyle rahatlayacak burçlardan bir diğeri de sizsiniz; ama o haberlere sonra geçiciim, şimdilik keyifli ve bol gezmeli bir ayın tadını çıkarın. :)  

 

Madame Pierrette

 


Yorumlar

Yorum Yap

500