Eylül 2017 Burç Yorumları

01 Eylül 2017
Madame Pierrette

Eylül 2017 Burç Yorumları

  • 01 Eylül 2017
  • 423 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Eğer Ağustos’ta iş yerinde falan birazcık gerilimler yaşadıysanız hiç üzülmeyin, bu ay küçük tatlı iletişimsizlikleri düzeltmek için harika. Artık biraz tatil modundan çıkıp çalışma hayatına dönmek zor gelse de, iş yerinde bile üzerinizdeki harika enerji bozulmuyor, çok rahat olun. :) Aşk konularında her anlamda renklenmiş olan hayatınız da bu ay moralinizi yüksek tutacaktır, yüksek enerjinizin tadını çıkarın! Genel sağlık kontrollerinden geçmek için de harika bir ay, aklınızda bulunsun. 

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

Maaşınızla ilgili veya finansal konularda kafanız biraz karışmış durumda olabilir; ama özellikle ayın ikinci yarısından sonra her şeyin kendi kendine yoluna girdiğini göreceksiniz. Ayın başında kısa kısa tatlı seyahatleriniz olabilir; ama bu ay hayatınızda yeni bir aşk veya çok eğlenceli yeni bir hobi olması açısından da güzel bir ay. Tatlı inadınızı ve kabuğunuzu birazcık kırabilirseniz hayatın çok daha keyifli bir yer olduğunun farkına varabilir hatta uslu bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz. :)

 

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

Ne diyeyim, sizin de hayatınız ikili ilişkilerde sınanmayla falan geçiyor Satürn bir yandan, Merkür bir yandan size sırf gıcıklık yapmak için yapıyor gibi bir şey; ama bence bitti yani. Bu ay baya keyifli duruyor. Dramalardan sıkılıdysanız evinizde tatlı tatlı vakit geçirip huzur dolmak için harika bir ay. Vallahi, bence sakinleyin biraz. Dışa fazla döndüğünde yoğunluktan anlaşılmıyor; ama insanın kendiyle kalması da çok doğal bir ihtiyaç. Bence evinizde genel bir arınma yapıp kendinize biraz zaman ayırın. Söz veriyorum, iyi gelecek.  

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

Eeee tabii bu ay parasal olarak kafalar rahat, paraları hunharca kısa kısa tatillerde ezin bakalım. :) Hakettiniz vallahi be, kendi burcum diye söylemiyorum, bence çok tatlı insanlarız.:) Bu ay biraz hayatınızdaki maddi manevi değerlerinize bakış açınız değişmiş; hatta sarsılmış olabilir. Ama benim size asıl tavsiyem, kendi değerinizin farkına varın; çünkü inanın bana bunu kimse sizin için yapmıyor.  

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

Yani bütün yaz Aslan ve Kova temalı geçti desek yalan olmaz. :) Hayatınızdaki atraksiyonlar, ani değişimler ve sürekli hareket hali normal insanları yorar ama size baya keyifli geliyordur ben eminim. Drama sizin doğanızda var. Yeni bir işe başlamak veya hayatınızla ilgili önemli yeni kararlara adım atmak için çok güzel bir dönem, tam olarak kozadan çıkıp kelebek olma zamanı diyebiliriz küçük tırtıllar. Aslana yakışmadı gerçi tırtıl... Neyse... Anladınız siz. :)  

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

Eveett biliyorumm geçen ay çok keyifli geçmedi. Ama merak etmeyin, yöneticiniz Merkür kendine gelmiş durumda; hatta yapmanız gereken çıkarımları güzel yaptıysanız bu aya kısaca sizin ayınız diyebiliriz. SONUNDA! Happy bday sevgili başaklar, artık kendinize ve başkalarına küçük eleştirilerle hayatı dar etmeyi bırakın ve biraz hayatın keyfini çıkarın. :)

 

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

Jüpiter pek yakında sizden ayrılıyor da olsa, gezegenlerin en önemli özelliği bir burcunuza girdiğinde ikincisi ve bence en fazla burcunuzdan çıkarken en kıvvetli etkilerini göstermeleridir. En sevdiğimiz gezegen olan Jüpiter'in size bırakacağı tatlış veda hediyesini bence bu ayın sonlarına doğru yavaş yavaş görebilirsiniz. Bu ay biraz daha huzurlu ve dingin sizin için, bence nefes çalışmalarına falan katılmak için çok güzel olabilir. Akışta gelen sürprizlerin tadını çıkarın.  

 

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Sosyal ve ötesi keyifli bir ay sizleri bekliyor. :) Kariyerinizle ilgili radikal değişimler hatta belki yıllardır beklediğiniz fark edilmeleri falan yaşayabilirsiniz. Spotların üzerinizde olduğu bir ay olacağı kesin. Sinsice kabuğunuzun içinde biriktirdiğiniz hayalleri artık gerçekleştirin bence, enerjisel olarak ortam bunun için gayet müsait. Değişmek birçok insan için korkutucudur; ama bence siz buna fazlasıyla hazırsınız.  

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

Her manada çilenizin bitmesine çok az kaldı, hayatta temcit pilavı gibi önünüze gelen temaların artık her anlamda çözüme ulaşacağı bir iki aylık sürece giriyorsunuz. Çözülmeler her zaman en tatlı şekilde olmayabilir; ama ne şekilde olursa olsun sonu ferahlatır. Her ne kadar Satürn biraz öcü bir gezegen gibi gözükse de onun testlerini geçince bir daha tekrarı olmaz ve siz kesinlikle daha güçlü ve kendine güvenli bir insan olursunuz. Bu etkileri şimdiden muhtemelen farkediyorsunuzdur; ama Aralık ayına kadar tamamen idrak edip yeni yıla bambaşka bir siz olarak gireceksiniz.  

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

Uzuun bir seyahate çıkmak için harika bir ay. Şöyle bir Honolulu falan... İşler güçler iyice yoğunlaşmadan, tam zamanı. Yeni bir eğitim falan da gündeminizde olabilir ve hayatınızda uzun vadeli güzel etkileri olabilir. Geçen ay biraz sizi dönüştüren veya finansal konulara biraz dikkat çekmiş bir ay olabilir; bu ay rahatlamak ve gezmek için çok daha güzel, tadını çıkarın. Kendinize azıcık gevşeme izni verin.

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

Hemen olaya kendimden giriyorum, geçen ay ikili ilişkiler ve flört atraksiyonları bakımından o kadar hareketli geçti ki utanmadan bir nevi yoruldum diyebilirim. Ama karşınıza çıkan her insan aslında size kendinizle ve hayatınızla ilgili görmekten kaçtığınızı bir şeyi gösteriyor ve eğer bununla yüzleşirseniz hayatınızdaki bu tema çözülüveriyor. İşte bence bu ay bizim için öyle bir ay. Bir süre ikili ilişkiler teması hayatımızın merkezinde, orası bir gerçek; ama özgür ruhlar olarak buradaki dengeyi yakalamak da bize kalmış, kendimizi ve alanımızı ihmal etmediğimizi özgür ve güzel ilişkilere diyorum! :)  

 

 

Ege Life | Eylül 2017 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

Geçen ay yine hassas ve tatlış bünyenize birazcık ağır gelmiş olabilir; ama bu yorgunluk bile sizi bi açmıştır bence. :) Bu ay sizin için çok keyifli olacak çünkü gündemde hep aşk aşk aşk ve partneriniz var. Uzun süredir çözülemeyen konularınız bir anda şak diye çözülebilir. İş yerindeki ani hareketliliğin arkasındaki konular da bir anda ortaya çıkabilir; ama merak etmeyin bu sizin yararınıza olacak. Bu ay için size diyecek çok da fazla bir şey yok, akışta olun ve keyfini çıkarın.  

 

 

 

 

Madame Pierrette

01.09.2017


Yorumlar

Yorum Yap

500