Ekim 2018 Burç Yorumları

01 Ekim 2018
Madame Pierrette

Ekim 2018 Burç Yorumları

  • 01 Ekim 2018
  • 421 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Koç veya Yükselen Koç

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

2018 yılının ikinci yarısı biraz zor geçti, farkındayım. Hafif bir karışıklık hâlâ devam ediyor ama korkmayın Temmuz Ağustos’taki kadar fena durumda değiliz. :) Venüs Ekim ayı boyunca Akrep burcunda geri gidiyor, yani borç ve kredi işlerine bu ay girmenizi pek önermiyorum, hatta erteleyebilirseniz Aralık ayın ertelemenizi öneririm. Uzun bir ilişki içerisindeyseniz eski sorunlar gündeme gelebilir, çözüm odaklı olup geçmişten ders çıkarmakta fayda var, ilişki evinizdeki Merkür’ü kullanarak açık ve net konuşmalar faydalı olacaktır. Yeni bir aşka başlamak için iyi bir zaman değil, pörtleyen exlerinize de hiç şaşırmayın, keyfinizi de kaçırmayın 


Boğa veya Yükselen Boğa 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

Tabii Venüs retrosunda yeni aşklara yelken açmayın diye herkese yazacağım; ama size bunu ekstra ekstra önermiyorum. :) Var olan ilişkinizde de sorunlar çıkabilir, geçmişten geçen sıkıntıları kökünden çözmek için iyi bir zaman. İş yerinde eski hesaplara dönüp bakmak önemli detaylar yakalamanızı sağlayabilir; özellikle de finansal konularda. Bu arada ilişki evinizdeki Jüpiter’in son ayı, eski sorunları çözmek süper ama keyfini de çıkarın; çünkü her şey o kadar da fena değil. :) Ani farkındalıklar yaşayabilir veya beklediğiniz bir borcun aniden size gelmesi gibi bir durum filan yaşayabilirsiniz. Yine de kredi olaylarına filan girmeyi bu ay için erteleyin, Aralık bunun için güzel bir ay olacak. 


İkizler veya Yükselen İkizler 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

İş yerinde bu ay kendinize bakıp kendinize iyi gelecek rutinler oluşturmak için güzel bir zaman, sağlığınıza önem verin ve bu konuda geçmişten gelen olayların bedeninizdeki etkilerini gözlemleyerek yeni bir rota çizebilirsiniz. İş ilişkileriniz biraz can sıkabilir, sonbahar depresyonuyla azıcık kilo alma durumları filan olabilir dikkat edin yediğinize içtiğinize. :) Yepyeni bir hobi veya lise aşkınızın bir anda karşınıza çıkması gibi tatlı sürprizlerle ayınız Venüs retrosuna rağmen güzelleşebilir. Kasım’da yöneticiniz Merkür geri giderken bence önemli projeleri bu ay toparlamakta da fayda var. Onun dışında gezin eğlenin, zaten en sevdiğiniz. 


Yengeç veya Yükselen Yengeç 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

Bütün odak zaten bir süredir ilişki evinizde, uzunca bir süre de öyle olacak. Eğer dönüşümlere direnmeyip kendinizle güzel yüzleşmişseniz bu ay Nisan 2019’a kadar geri hareketini tamamlayıp ileri doğru gidecek olan Plüto ilişkinizde harika gelişmelere vesile olabilir. Birçok kişinin ürktüğü bu tatlış gezegen yakıp yeniden doğurmanın yanı sıra en güzel dönüşüm ve mucizeleri de beraber getirmesiyle meşhurdur. Yalnızca aşk evinizde Venüs’ün geri gidiyor oluşu bu gelişmeler için sizi biraz bekletebilir; bence Aralık baya romantik ve güzel olacak. :) Ekim ve Kasım birazcık karışık da olsa sizi kesinlikle Temmuz ve Ağustos kadar yormayacak; o yüzden çok da dert etmeyin, keyfinize bakın. :)


Aslan veya Yükselen Aslan 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları


Bu ay ev döşeme ev alma gibi işlere pek girmenizi önermiyorum. Ailenizle ilişkinizde de geçmişten gelen sorunlar gündeme gelebilir ama bunları tartışıp kökten çözmek için güzel bir zaman. Amaa bunu telafi edecek eski kuvvetine kavuşmuş bir Mars tam da ilişki evinizde. :) Bu da size Venüs geri giderken azalan romantizm oranını dengelemede yardımcı olabilir. :) 24’ündeki dolunay biraz ani bir kariyer değişimi ya da görünür bir değişiklik getirebilir.  Ani etki genelde insanları korkutur ama ben bunun Aslan gibi sabit karakterli burçlar için önemli ve gerekli olduğunu düşünüyorum, direnmeyin, değişin. Zaten tutulmaların etkilerinin yoğunluğunu da bu ay iyice idrak edeceksiniz. 


Başak veya Yükselen Başak 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

İlk önce yalnızca bu ayki değil her zamanki çalışkanlık ve iş bitiriciliğinizle önemli projelerinizi bu ay bitirmenizi öneriyorum çünkü gelecek ay geri gitmekte olan yöneticiniz işleri birazcık karıştırabilir. Bu ay yazı yazmak veya ufak kısa seyahatler size iyi gelebilir hatta 24’ündeki dolunay üzerinize bir anda Amerika uzaklığında bir seyahat atabilir. Bence bu seyahat olayları size fazlasıyla iyi gelecek. Kardeşiniz veya çok yakın dostlarınızla iletişimi kuvvetlendirmek için de süper bir ay, lise toplaşmaları filan güzel olabilir. Aktif sporlar yapmak da bu ay size çok iyi gelip birden sizi mankene filan çevirebilir, haydi koşuya kick box’a! :)


Terazi veya Yükselen Terazi

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları


Şimdi şöyle, tabii ki bu ay çok yeni aşklara yelken açmayı yöneticiniz tatlış Venüs’ün geri gidiyor oluşundan ötürü önermeyeceğim ama aşk evinizdeki Mars da cazibenizi arttırıp kafaları karıştırmıyor değil. Doğum günü ayınız diyerekten akışa bırakın artık ne diyeyim. :) 9’undaki yeni ay da tam sizlik, yeni ve güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. 24’ündeki dolunayda kredi borçları ile ilgili filan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ya da aniden borç verdiğiniz biri size ödeme yapmayı filan hatırlayabilir. Hareketli bir spora başlamak filan size güzel gelebilir. Doğum günü ayınızda bol bol dans etmeyi de ihmal etmeyin. :)


Akrep veya Yükselen Akrep 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları


Saltanatınızın bitmesine bir ay kalmış durumda çünkü Jüpiter Kasım itibariyle sizi bırakıp sevgili Yaylara hizmet ediyor olacak. O yüzden özellikle kendi paranızı kazanacağınız işler için donanım biriktirmiş olup olmadığınızı şöyle bir gözden geçirin. Yepyeni bir dönem başlayacak ve bu üzerinize sürekli para konularını atan bir dönem olabilir. Evinizde gereksiz ve sizi yoran bir hareketlilik olabilir. 9’undaki yeniay sizi aya biraz daha sakin başlatırken ay sonundaki dolunayda ani bir ilişki boyutu değişimi yaşayabilirsiniz. Mesela 2 yıldır çıktığınız sevgilinizle aniden nişanlanmak veya bir anlık bir kavgadan ayrılmak gibi. Bu ay çok aşk meşk olaylarına girmeyin, bir de geriye dönük hatalarınızdan ders çıkarın. Terapiye filan başlamak için ideal bir zaman dilimi.


Yay veya Yükselen Yay 

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

Yayların saltanat devrine çok az kaldı, ister Kanuni dönemi deyin ister Lale Devri, Kasım’da bu tatlı devir sizin için teknik olarak başlıyor. Kasım sonu desek daha doğru olur. Bu ay iç hesaplaşmalarınızı bitirin, şöyle bir kendinize gelin ve derslerinizi çalışıp çalışmamış olduğunuzu bir kontrol edin. Satürn babamız sizi 2-3 yıldır bir güzel olgunlaştırdı zaten, artık bunların meyvesini yeme yani bir nevi hasat zamanı. Bu ay aş meşk para işlerine pek başlamayın, büyük estetik değişikliklere de girmeyin. Kendinize dönün, sıçramadan önceki sessizlik evresini yaşayın kalan aylar zaten sizin. Rahat olun ve yogaya gidin. Spiritüel içe dönüş olaylarını seversiniz zaten. 


Oğlak veya Yükselen Oğlak

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları


Ve dönüşüm zamanı… Zaten hayatınızın belki de en değişik, en olaylı dönemlerinden birinde hissediyor olabilirsiniz. Ama bir yandan yöneticiniz Satürn ve artık düze çıkmış olan sevgili Plüton size hedeflerinizi çatır çatır gerekirse önündeki engelleri ezerek gerçekleştirme gücü de veriyor. Bu gücü kullanabilecek karakterde bir burç varsa zaten o da sizsiniz. Ay sonunda aşk evinizdeki dolunay sizi aşk meşk konularında Venüs de geri gidiyorken hafiften bir yorabilir; ama siz yine de buradan da mantıksal bir ders çıkarmaya bakın. Yolunuza aynen devam edin, çünkü zaman küllerinden tekrar doğma zamanı. Yürüyün geçin, bir şey olmuyorsa daha büyük bir başarıyı gölgelemesin diye olmamış da olabilir sonuçta.


Kova veya Yükselen Kova

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

Kariyerdeki şansınız ufak pürüzlerle gölgelenmez korkmayın. Özellikle başında biraz çalkantılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Ama merak etmeyin, bu ay da bitti mi kariyerde kaydettiğiniz ilerlemelerin artık meyvesini şanını şöhretini parasını yem dönemine giriyorsunuz. Bu ay seçtiğiniz kariyer yoluna şööyle bir bakıp ufak pürüzleri giderip üzerine asfalt dökme ayı. Evle ilgili ufak tefek sıkıntılar da olabilir; ama hiç merak etmeyin Kasım ortasından sonra her şey birdenbire daha iyiye gitmeye başlayacak. Şu zamanda geçmişe dönüp aldığınız dersler sizin için inanılmaz faydalı olacak. Ay sonunda evinizle ilgili ani bir değişim yapmaya karar verebilir veya buna mecbur kalabilirsiniz. Her ne olursa olsun Mars enerjisi artık tam gaz sizde, onu kullanın çünkü sizi geride tuttuğu yeter, artık bu enerjinin size hizmet etme zamanı. Aşk meşk olayların Venüs geri giderken büyük başlamayın; ama Kasım ortasından sonra sizi tutabilecek bir gezegen de yok ben size o kadar söylüyorum. :)


Balık veya Yükselen Balık

Ege Life | Ekim 2018 Burç Yorumları

Yeni bir eğitime başlamak için en ideal dönem değil. Yeni bir aşka başlamak için de çok güzel bir zaman değil; ama zihninizdeki iç savaşla uğraşıp bunu çözüp Aralık itibariyle harekete geçmek için çok güzel bir zaman dilimi. :) Çünkü yöneticiniz Jüpiter en sevdiği ve en gülü olduğu yerlerden birine Kasım sonu itibari ile iyice yerleştiğinde zihninizin darmadağın değil berrak olmasını isteyeceksiniz. Geriye dönük hesapları kapatmaya bakın. Ay sonundaki dolunayda kardeşinizle filan ufak bir sürtüşme yaşayabilirsiniz, üzerinde durmayın 2-3 günlük bir etki, olayın kökündeki sebeplere bakmak daha mantıklı olabilir. Bu yazın gökyüzü kadar da yorulmayacaksınız merak etmeyin, sadece son bir iç hesaplaşma ayı. Kış inanın güzel gelecek. :)Madame Pierrette

01.10.2018


Yorumlar

Yorum Yap

500