Ekim 2017 Burç Yorumları

01 Ekim 2017
Madame Pierrette

Ekim 2017 Burç Yorumları

  • 01 Ekim 2017
  • 566 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

Ekim 2017

Burç Yorumları


 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Şimdi öncelikle aya birazcık gergin başlayabiliriz, ben en kötüsünü önceden peşin peşin belirteyim. 5 Ekim dolunayı hafiften gerilimli; ama bu sizin içsel olarak güzel bir sürece girmenize vesile olabilir. Vee Jüpiter’in ay ortası itibariyle Akrep burcuna geçişi borç ödemeleriniz olsun, finansal işleriniz olsun, içsel dönüşümleriniz olsun, hoşunuza gitmeyen tüm konularda sizde ani bir ferahlama yaratabilir. Etkisi bir sene olduğu için yatırım planlamalarınızı bu sene yapın derim ama mümkünse 5’inden, hatta 7’sinden sonra. Partnerinizle ilişki bağlarınızın kuvvetlenip tam anlamıyla “biz” olabilmeniz için de güzel bir sene olabilir, ama tabii bu birazcık haritanızdaki diğer etkilere de bağlı…Gerçi her şey öyle de... Of size neden bu kadar uzun yazdım bilemedim, içimden geldi. 

 

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

Vee sonunda evlenmek isteyen Boğa’larımızın dönemindeyiz; hemen mekanları araştırıp Mayıs’ta evlilik planlarına başlıyoruz. Jüpiter, Ekim ortası itibariyle uzun ilişki evimizde iken ve Mars retrosu başlamamışken bu işi Mayıs’ta bitiriyoruz. (Mars retrosu Haziran galiba; ama siz yine de bir bakın). Şanslı bir sene sizi bekliyor, özellikle ilişkiler açısından. Ayın başı biraz içinize dönmek güzel olabilir; ama özellikle 19’undaki tatlış yeni ay sonrası durumlar pek bir hoş. Çok yazmayacağım, yöneticiniz Venüs kıvamında romantik ve estetik günlere hazır olun, seversiniz.  

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

Ayın başında gökyüzündeki tatlı gergin ortamı saymayın, bu ay özellikle iş yerinde sizin için çok keyifli olabilir. Bir de bir süredir çektiğiniz sağlık sorunlarınızın çözümlenmesi için veya iş yeri ortamınızın iyi anlamda değişmesi için çok güzel bir yıl sizi bekliyor; çünkü Jüpiter altıncı evinize geçiyor. Spora falan da başlarsanız bence bu sene hayalinizdeki Şeyma Subaşı bacaklarına kavuşabilirsiniz. Sonuç olarak üretken ve güzel bir senenin başındasınız, bir de Aralık’ta Satürn Yay’dan çıktı mı, derin bir ferahlama hissi... Az kaldı az.  

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

Ay başı, sevgilinize aylardır biriktirdiğiniz öfkeyi, içinizde tuttuğunuz o kini, pasif agresif tavrınızı bir yana bırakarak ani bir öfke patlaması ile ifade etmek için ideal. Yeni 5 Ekim dolunayı tam o kafalar. Onun dışında vallahi aşk evinize Jüpiter geliyor, bilmeyenler için kendisi şans gezegeni. Kafanız çok atarsa ayrılın, yenisi gelir ya da hayatınızın amacını bulup harika bir hobiye falan başlayın. Bu Jüpiter’in etkisi bir yıllık. Çocuk sahibi falan olmak için de güzel bir yıl; haritanızdaki genel etkilere bakarak böyle tatlı, büyük kararları gözden geçirin bence. Keyifli bir süreç sizi bekliyor, Ekim sonu, başını unutturacak rahat olun

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

Evet ay biraz gergin başlıyor; ama en az size gergin desem yeri. Ayın 11’inde Jüpiter’in dördüncü evinize yani en görünür ve etkili evlerden biri olan yuva, aile, ev gibi konuları içeren tatlış evinize gelmesiyle, aile ortamı olsun ev ortamı olsun genel olarak olsun harika ferahlamalar yaşayacağınız güzel bir yıl sizi bekliyor. Yani tabii tek bir gösterge bu kadar büyük konuşmaya yetmez; ama Ağustos’tan itibaren olan tutulmalar olsun, 2018’de yer değiştirecek bir Uranüs olsun, hayatınızda büyük ev değişimlerine veya statü değişimlerine neden olabilir, bombalara hazır olun.

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 

Bence Ekim ortası ile beraber yazmak size çok iyi gelebilir. Yazmak, kısa seyahatler, kuzenlerinizle veya kardeşlerinizle vakit geçirmek için çok güzel bir 'yıl'; çünkü Jüpiter bir yıl kadar üçüncü evinizde. Ayın başı herkes gibi sizin için de biraz gergin olsa da 19’undaki dolunay'da kontrolünüzde olmayan sebeplerle takıldığınız konularda bir ''Eureka'' anı yaşayabilir ve konunun birden çözülmeye başladığını görebilirsiniz. Parasal açıdan da güzel bir ay, azıcık harcayın sürekli ırgat gibi çalışmak olmaz

 


>

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Laale Devrii çocuklarıyız bizz, zamanımıııız geçmişşş... :) Ve Lale Devri bitiyorr. Jüpiter 11’inde bir yıllığına akrep burcuna geçiyorr. Hemen üzülmeyin, parasal olarak çok güzel bir yıl sizi bekliyor, yani artık kendinize kattıklarınızı maddiyata dökebilirsiniz. Değerleriniz de yeniden şekillenebilir. Bence bunu hemen hedonistik bir şekilde kendinize değer vermeye falan çevirin. Ay başı biraz can sıkıcı da olsa, 19’undaki yeni ay tam sizlik, çok tatlış. Bence Ekim ortası itibariyle sizin için yepyeni bir dönem başlıyor, enjoy!  

 

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

 

''Bekle dedi gitti ben beklemedimmm, o da gelmedii yaa.'' Desem de vallahi geldiii. Jüpiter size geldiii. Hem de 1 yıl! Vallahi şahsen ben sizin adınıza bir rahatladım; yani o yapmak isteyip yapamadıklarınız, susup da söyleyemedikleriniz, bekleyip de gelmeyenleriniz falan Ekim ortası itibariyle yavaş yavaş tarihe karışacak. İntikam soğuk yenen bir yemektir, en sevdiğiniz. :) Her manada iyi bir süreç, çok ah almadan adam gibi kullanın, anladınız siz. Beklediniz, sabrettiniz; şimdi aksiyona zamanı, şans sizinle. Make 2018 great again!

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

 

Ekim ortasından sonra on ikinci evinize geçen sevgili Jüpiter, sizi en en en çok sevdiğiniz şey olan spiritüel konulara bu sene fazlasıyla yönlendirebilir. Uzun zamandır çözemediğiniz konuları çözmek için yoga ile olsun, meditasyon ile olsun ne tür bir spiritüel çalışma içerisinde hayatınızdaki sorunların üzerine gitmek istiyorsanız bence hemen harekete geçin. Bu sene bunun için çok ideal. Bakın genelde ciddi yazmam, ciddi yazıyorum, bilinçaltınızdakilerle yüzleşin, belki başta hoşunuza gitmeyen şeyler çıkar; ama sonrası tertemiz olur; çünkü 2019 kelimenin tam anlamıyla sizin seneniz olacak, önce Satürn sonra Jüpiter temizliği, sonrasında inanılmaz şeyler beklemenizi öneriyorum.

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

Ayın başında ailede ufak bir gerginlik olabilir; ama olaya serinkanlı yaklaşımınzla hemen bir çözüm bulacağınıza eminim ben. Ekim ortasından sonra on birinci evinize giren sevgili Jüpiter ile artık işten kazandığınız parada dişe dokunur bir artış görebilir, o en sevdiğiniz unvanlara doğu hızla koşabilir ve arkadaş çevrenizde çok tatlış gelişmeler gördüğünüz, hayatınızın en tatlış dönemlerinden birine girebilirsiniz. Üstelik bu bir senelik bir etki. Valla karizmanıza yakışır bir yıl sizi bekliyor. 

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

Veee vee veee geldik banaaa. Yani şeyy bize demek istedimm… 11’inden sonra Jüpiter tam tepemize geliyor gençler, kariyermiş, görünür başarılarmış, şan şöhretmiş hepp bizdeee. Tabii abartı kısımları haritaya bağlı ama genel mesajı anladınız, parlama dönemine girmiş bulunmaktayız, hayırlı olsun. Evlenmek veya ciddi kararlar almak için falan da güzel bir yıl; hatta Uranüs’ün de Boğa’ya geçmesi ile 2018 yazı güzel ev değişimleri falan gösteriyor, büyük ve güzel sürprizlere hazır olun. Yani olalım, ay çok seviyorum yükselenimi yaa! Yaşasın Kovalar!  

 

 

 

Ege Life | Ekim 2017 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

Daha yeni Jüpiter dokuzuncu evinden çıkmış bir insan olarak gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki BU SENE GEZME SENENİZ! Hem de denizaşırı falan seyahat seneniz yani ya da yeni eğitimlerle kendinizi geliştirmek için falan ideal. Yani gerçekten keyifli bir süreç, bence sürekli gezin. İnanın önünüze gezme fırsatları yağacak, siz bile inanamayacaksınız. Bir su manyağı olarak denizli yerlere gidin bence, kışın Bora Bora bile yapabilirsiniz, o derece büyük düşünün. Ayın başı biraz gergin evet ama sonrası güzel; bence biraz rahatlayın artık, gevşeyin, hak ettiniz. 

 

 

Madame Pierrette


Yorumlar

Yorum Yap

500