Aralık 2017 Burç Yorumları

01 Aralık 2017
Madame Pierrette

Aralık 2017 Burç Yorumları

  • 01 Aralık 2017
  • 552 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu sizin için önümüzdeki 2.5 - 3 senelik zaman diliminde inanılmaz bir kariyer vurgusu demek oluyor. Yeni eğitimler ve yurt dışı düşüncelerinizin önündeki engellerin ortadan kalkması, belki bu eğitimlerin ekmeğini yiyip artık emeklerinizi daha fazla çalışarak da olsa görünür yapma imkanı getiriyor. Merkür retrosunun sizi çok yoracağını düşünmüyorum o yüzden elektronik eşya almamak dışında bir öneride bulunmayacağım. En kötü etkisi: yurt dışı yolculuğunuzda bagajınız filan geç gelebilir. :) Tabii kalanı biraz haritanıza kalmış, bunun dışında dönüşüm için de harika bir ay, yeni yıla fazlasıyla yenilenmiş, arınmış ve enerjik olarak girebilirsiniz. Bu ay birazcık kendi içinize bakmanız yeterli. :)

 

 

 

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

Bu ayın 20’inde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu da sizin için öncelikle bir içsel huzurunuzda artış ve rahatlama demek olsa da gündeminize yurt dışı konularını bir anda getirip bunlar için daha fazla çalışmayı gerektirebilir. Yeni eğitimlerle kendinizi geliştirmek için de güzel bir 3 yıl olur. Size Satürn etkilerini daha tatlış yazıyor olma sebebim Boğa ile Oğlak’ın doğalarının birbirine çok daha uygun oluşu. Bu ay geçmişte takıldığınız noktalara dönüp bakarak dersler çıkarmak için de fazlasıyla güzel bir zaman dilimi, geçmiş defterleri açmaktan korkmayın, yaşadığınız farkındalıklar sizde çok daha iyi etkiler yaratabilir. Aşk hayatınız ise sevgili Mars sayesinde zaten alevlercee, yansın gecelerr. :)  

 

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Sizin için kısaca ‘OH’ diyebilirim. :) İkili ilişkilerdeki sınavlarınız, yıpranmalarınız artık bir nihayete eriyor, size hizmet etmeyen partnerlerden kurtulmuş hizmet edenlerle uzun bir yola başlamış şekilde yeni bir yıla başlıyorsunuz ve bence bu harika. Bir tek bu ayki Merkür retrosu artık son bir kez eski anlaşmazlıkları gündeme getirebilir. Bu da inanın sizde yalnızca farkındalık yaratıp ilişkiye hizmet eder, 2,5 senelik yorgunluğunuzdan sonra size koymaz. :) Bu ay hareketli bir spora başlayıp sinir stres atmak için de ideal.  

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

 

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Evlilik ve uzun ilişki konuları 3 yıl boyunca gündeminizde olacak demek bu; varolan ilişkiler sınavlardan geçebilir veya birdenbire uzun soluklu bir boyut kazanabilir, bu tarz detayları haritaya bakmadan söylemek imkânsız; ama Satürn korkulduğunun aksine sınavını bir kere verdiğinde bir daha sormayıp mutlak başarı getiren bir gezegendir. Bu ay aşk evinizdeki Mars en sevdiği Akrep’te olduğu için yeni yıla gayet sıcak hatta ateşli bir giriş yapacağınızı söyleyebilirim. :) Sevdiğiniz romantik dakikalar için ideal bir ay. :) Biriyle tanışıp uzun soluklu bir ilişkiye adım atmak için de öyle, o yüzden sezonun modası parlak ve iddialı elbiselerden hemen edinmenizi öneriyorum. :) 

 

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu da sizin için iş yeri ve sağlık konularını 2.5 senelik süreçte gündeme almak demek. Kendinize özen gösterip öz disiplinli bir spor rutini oturtmak ve sağlık kontrollerini programa almak için güzel bir zaman; iş yerinde de sizi olağandan biraz daha fazla çalıştırmaları gibi bir durum söz konusu olabilir. Evle ilgilenmek için yine harika bir ay, bir tek Merkür retrosu dolayısı ile elektronik eşya almayı önermiyorum onun dışında her türlü değişikliğe açık olun. :) Eski sevgilileriniz birden pörtleyebilir, şaşırmayın, sizde pek “ex’ten next olmaz” diye düşünüyorum ama Satürn daha yeni aşk evinizden çıktığı için hayatınızda aşk konusunda çok daha rahat bir akış olacağını söyleyebilirim. O yüzden bu konuda da bence biraz daha az gururlu ve açık görüşlü olabilirsiniz. Yani tabii siz bilirsiniz. :)

 

 

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Yani son 2.5 senedir sizi epeyce yoran aile, ev ve gayrimenkul meseleleri bir nihayete eriyor. Önümüzdeki 3 yıl ise gündeminize aşk oturuyor. Katı sınırlarınızı size aştırıp hayat görüşünüzü tamamen değiştirecek ve sizi yorsa da güzel anlamda değiştirecek bir aşk, evliyseniz çocuk bir anda hayatınızın merkezine oturabilir. Bu ay size direkt yazmayı öneriyorum, yazmak, kardeşinizle vakit geçirmek veya ufak bir şehir dışı kaçamağı yapmak size sandığınızdan çok daha iyi gelebilir. Evinize elektronik almayın, kalan her şey hallolur hahahha. :)


 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

 

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Yani bu sizin için önümüzdeki 2.5- 3 sene ev ve aile konularının gündeme oturması demek oluyor. Bu ay hesabınızda inanılmaz bir hareketlilik ve para akışınızda anormal bir artış filan olabilir, bence güzel bir etki, rafine zevkinizle bir yeni yıl alışverişine çıkmak için ideal bir zaman. Merkür retrosunun en az etkilediği burçlardan biri olduğunuz için size de elektronik almamak dışında bir şey önremiyorum, bir de yazarsanız kitabınızı bu ay yayımlamasanız belki daha iyi olur o kadar :)  

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Yahu doğum gününüz geçti ama bu ay yine sizdeyiz! Pardon öncelikle flaş haberden başlıyorum. Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu da sizin için para konularında bir rahatlama ve önümüzdeki 2.5 yıl gündeminize daha çok kardeş, yakın seyahatler, yazmak veya komşular gibi daha yüzeysel konuların oturması demek. Ben direkt biraz nefes alma dönemi diyorum. :) Bir tek bu ay Merkür retrosundan dolayı para hesapları sizi son kez yorabilir; ama inanın bu sizi fazla yormaz. Bu ay Mars da sizde, vallahi size çok uzun yazmayacağım, güç sizde, doğru kullanın!  


 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

 

 

Vallahi herkese yazdım ama size büyük harflerle, kırmızıyla filan yazasım var, en çok sizi mutlu edecek bir haber çünkü. Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. SONUNDA! Kişiliğiniz dönüştü, hayata bakışınız hedefleriniz son 3 senede, Zeus biliyor nasıl değişti. Artık bunların heeepsinin meyvelerini yeme zamanı. Önümüzdeki 3 yıl artık para konuları gündemde olacak; ama ben buna bir çalışarak para kazanma dönemi olarak bakıyor ve önceki yılların meyvesini yiyeceğinizi düşünüyorum; çünkü bence bunu fazlasıyla hakettiniz. Bu ay meditasyon veya yoga gibi bilinçaltınızı etkileyen şeyler yapmak için de ideal, bence sizin altın yılınız 2019 ama 2018 de buna hazırlık olarak güzel bir başlangıç olacak.   

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

 

 

Evveeeet. Patron geliyor. :) Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Diğer burçları çok daha fazla yoran Satürn aslında yöneticiniz olması itibariyle doğanıza fazlasıyla uygun. Yani önümüzdeki 3 sene kendinizle, hayattaki amaçlarınızla ve görünen büyük konularla uğraşıp fazlasıyla çalışıp başarı kazanmak için harika. Dediğim gibi, sizi diğer burçlara nazaran daha az yoracağını düşünsem de değişim ve mücadele kaçınılmaz. Ama bence iç huzurunuzda gözle görülür bir artış olacak. Elinizde olmayan sebeplerle savaşma dönemi bitti çünkü; artık olayları kontrol altına alma zamanı. EN SEVDİĞİNİZ :) Kendinize odaklanmak bu süreçte yapacağınız en iyi şey olacak, her anlamda. Bu ay prestij ve işten kazandığınız para ve unvanlar anlamında da sizin için fazlasıyla parlak gözüküyor. Kısaca size durumu özetlemem gerekirse ırgat gibi çalışarak rönesans zamanı. :) Yani yeniden doğuş. :)


 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

 

 

 

Geldik banaaa. Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu da bizim patronun (Satürn Kova’nın klasik yöneticisidir) bilinçaltı evimize girmesi demek yani gündemimize bir şekilde kontrol edemediğimiz olaylar gelebilir. Hastaneler veya en basitinden kurumsal şirketlerle ilgili şeyler de olabilir bu detaylar bence haritaya bağlı o yüzden çok deşmeyeceğim; ve kimsenin bu süreç hakkında çok kesin şeyler öngörebileceğini sanmıyorum ama ben kendi adıma psikanalize gidip bilinçaltımda farkında olmadığım ailem veya çevrem tarafından bana dikte edilen kendi yarattığım sınırları çözümlemek için uğraşacağım. Bunun haricinde tepemiz dopdolu, bu sene bizim parlama ve görünür olma senemiz ve artık kariyerden kazandığımız para evinden Satürn çıktığı için bence 2018 itibariyle alanımızda daha tanınır olmamız olası.  

 

 

 

Ege Life | Aralık 2017 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

 

 

 

Bu ayın 20’sinde Zeus Babamız (Satürn) 2.5 senelik Yay ev sahibinden ayrılıp en en en sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Yani gündeminize gruplar, arkadaşlar ve unvan gibi konular oturacak ve bana kalırsa son 2.5 - 3 senedir yaşadığınız kariyer mücadelesinin kaymağını yemenize çok az kaldı. Çalışmaya devam! Deniz aşırı seyahatler için yine harika bir ay, hatta bu seyahatlerde çok ateşli bir aşk gündeme gelse bence film gibi bir şey olur. :) Neyse romantik mizacınızı tatmin edecek keyifte bir ay olacağını düşünüyorum, iş yerine elektronik eşya almayın yeter. İmza atmayın demeyeceğim; çünkü kendim Merkür retrosunda hayatımın en doğru imzalarından birini attım; o yüzden sadece elektronik almayın diyerek son sözümü söylüyorum. :)

Madame Pierrette
 


Yorumlar

Yorum Yap

500