Ağustos 2019 Burç Yorumları

01 Ağustos 2019
Madame Pierrette

Ağustos 2019 Burç Yorumları

  • 01 Ağustos 2019
  • 583 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Koç veya Yükselen Koç

Biraz yoğun azıcık tatsız Temmuz ayından sonra elbette ki çok keyifli bir Ağustos'u hak ettik:) Özellikle iş güç veya büyük konular sizi yormuşken yeni bir hobiye başlayıp hayatınızı renklendirmek için harika bir ay! Windsurf olabilir mesela :) Oyunculuk, müzik gibi performans odaklı bir hobi de tam konsepte uygun olur. Yeni bir aşk veya evliler için çocuk sahibi olmak gibi tatlış konular da gündeme gelebilir. Eğlence ve yeni renkler dolu bir ay sizi bekliyor. Bu ayın sizin için şarkısı Sertab Erener'den Rengarenk:) 

 

Boğa veya Yükselen Boğa

Valla güzel bir yazlığınız varsa bence bu ay evi terk etmeyin, evde en sevdiğiniz yemekleri yapıp sevdiklerinizle takılın. Ev partisi filan da verebilirsiniz. Ailenizle güzel bir tatile çıkmak da tüm aileye iyi gelebilir. Ev almayı veya kiralamayı filan düşünüyorsanız Ağustos ortası ve sonrası da bunun için gayet uygun bir zaman. Temmuz'da yeterince yoruldunuz bu ay birazcık dinlenin ve oturaklı kararlar alın, her türlü keyifli olacak merak etmeyin :) Sizin bu ayki şarkınız Nil Karaibrahimgil'den Kek:))

 

İkizler veya Yükselen İkizler

Ağustos ayı ufak ufak ve sürekli gezip asla bir yerde sabit kalmamak gibi uçuk kaçık mizacınıza aşırı uygun aktiviteler için harika bir ay! Bir hafta sonu Bodrum diğerinde Çeşme derken yaz aşklarına doymamak için de öyle, Jüpiter'in evlilik evinizde olduğunu unutmayalım, sevgilinizle sürekli gezip tozmak da çok iyi bir fikir olabilir :) Ortaklık veya biriyle uzun vadeli ortak bir işe girme düşünceleriniz varsa buna başlamak da bu ay iyi olur. Temmuz'da yeterince yorulduk yıprandık, sizin bu ayki şarkınız Ajda Pekkan'dan Eğlen Güzelim :))

 

Yengeç veya Yükselen Yengeç

Valla doğum günü ayınız gerçekten aşırı yoğun, duygusal ve dipteki duyguları patlatmalı geçti. Farkındayım ama Ağustos pamuk şeker gibi üstelik sizin için parasal konularda çok şans getirecek cinsten bir zaman dilimi. Yeni bir işe başlayabilir veya kendi değerinizin gerçek anlamda farkına varıp yeni bir yola girebilirsiniz ve bu girdiğiniz yol size çok bereketli gelebilir. İlişkinizde geçen ay ortaya çıkan engebeleri aştıysanız aranızdaki bağ kolay kolay kopmaz siz hiç üzülmeyin. Yılın belki de en yorucu zamanını atlattınız, sizin bu ayki şarkınız Abba'dan Money Money :))

 

Aslan veya Yükselen Aslan

Bu ay gökyüzündeki hemen hemen tüm gezegenler size çalışıyor:)) Bir nevi doğum günü sürprizi olarak da düşünebilirsiniz :) Mizacınıza uygun aşırı büyük dramatik değişimler için harika bir ay! Sizin bu ayki şarkınız Sertab Erener'den Kendime Yeni bir Ben Lazım :) Çünkü yeni olan her şeye başlamak için olasılıklarla dolu, capcanlı ve enerjik bir ay. Hayallerinizi takip edin ve onları gerçekleştirin, başka da bir şey yazmıyorum!

 

Başak veya Yükselen Başak

Bu ay bir yoga veya nefes inzivası size çok iyi gelebilir. Hayatın karmaşasından biraz uzaklaşıp sakinleşmek ve kafa dinlemek için çok güzel bir zaman. İnsanlık için bir şeyler yapmak, bir vakıf veya derneğe dahil olmak için de çok güzel bir zaman, bazen insana en iyi gelen şey bir başkasına hiçbir şey beklemeden yardım etmek olabiliyor çünkü. Bence bu ay kabuğunuza çekilin, yoga gibi hem bedeniniz hem zihninize iyi gelecek bir şeye başlayın ve depoladığınız enerjiyle doğum günü ayınıza bomba gibi girin! Zaten Temmuz'da aşk meşk konularıyla yeterince yoruldunuz ve Merkür Retro’su ile işler yeterince ters gitti, bu ay dinlenme zamanı. Sizin bu ayki şarkınız Idina Menzel'den Let it Go :))

 

Terazi veya Yükselen Terazi

Bu ay binlerce yeni insanla tanışıp yepyeni gruplara girmek için harika bir zaman. Geçen ay iş güç derken iyice hırpalandınız. Bu ay biraz dağıtmak hakkınız! :) İşyerinde yaşadığınız sıkıntıların meyvesini yemek veya kazandığınız parada ciddi bir artış olması da olası. Geleceğiniz için yeni hayaller oluşturma zamanı! Şimdi ektiğiniz tohumlar kesin meyve verecektir bunun için gerçekten çok şanslı bir zamandasınız. Kardeşini veya çok yakın bir dostunuzdan da göreceğiniz bir destek bu ay size çok iyi gelebilir. Sizin bu ayki şarkınız Amanda Seyfried versiyonu ile 'I have a dream'

 

 

Akrep veya Yükselen Akrep

Kariyerinizde devleşmek ve yeni iş konularında dev atılımlar yapmak için harika ötesi bir ay. Zaten tüm yıl parasal konularda açılma potansiyeli olan şansınızı artık kullanma zamanı. Bu ayki şarkınız Demet Akalın'dan Zirve diyebiliriz hahaha :) Ayrıca kazandığınız paraları çatır çutur yiyip denizaşırı bir ülkeye gitmek için de oldukça keyifli bir ay. Ama ben olsam orada bile iş güç konularını çok boşlamam çünkü bu ay kariyer gelişmeleri için gerçekten aşırı şanslı bir zaman Ağustos böceği gibi aylak olmayıp karınca gibi çalışırsanız karşılığını kat be kat göreceksiniz.

 

Yay veya Yükselen Yay

Valla Tayland veya Bali'de yoga inzivasına gidip yepyeni yerler ve hayatlar keşfetmek ve ufkunuzu açmak için inanılmaz harika bir ay. Eğer master veya doktoraya başvurmak isterseniz bu konuda da hemen aksiyon alın işler iyi gidecektir. Zaten şans sizden yana bir de bu ay ful yepyeni maceralar zamanı, yerinizde olmak isteyen bir sürü insan olabilir :) Siz gezmenize tozmanıza eğlenmenize bakın bu ay enerji de renk de şans da sizinle. Geçen ay herkes için yeterince yorucu ve yıpratıcı oldu. Sizin bu ayki şarkınız oldukça nostaljik :) İzel: Denizler Aş da Gel :))

 

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Biliyorum mental olarak da fiziksel olarak da yorgunsunuz. Birden gelen ani değişimler olumlu bile olsa sizde bir yorgunluk yarattı ve bu kadar yoğunluk sonrası dinlenmeye ihtiyacınız var. Bu süreçte psikolojik destek almak size hiç ummayacağınız kadar iyi gelebilir. Bu ay eğer ciddi bir ilişkiniz varsa onda derinleşmek ve eşinizle bağınızı güçlendirmek için de güzel bir zaman. Kendinize ve ona vakit ayırın ve birazcık kendinizi hayatın koşuşturmacasından soyutlayın. Sizin bu ayki şarkınız Abba'dan When All is Said and Done :)

 

Kova veya Yükselen Kova

Artık bu ay her şey ilişki evinizde single kovalar gözünüzü seveyim etrafınıza iyi bakın :)) Sizin bu ayki şarkınız Queen B'den All the Single Ladies :) İlişkisi olanlar da rica ederim eve kapansın zira bu ay yapacak daha iyi bir aktivite yok:) Tutulmaların Temmuz'da en çok yorduklarından birisiniz o yüzden böyle pembe pamuk şeker bir ayı bence çoktan hak ettiniz. Artık geçmiş hesapları tamamen kapatıp yeni ve temiz sayfalar açma zamanı ve bu açtığınız sayfaları kendi istediğiniz renk şekil ve karakterlerle doldurun, because you can!! :)

 

Balık veya Yükselen Balık

Bu ay spor, sörf gibi bedeninize iyi gelecek bir şeye başlarsanız hayalinizdeki forma kavuşmak için ideal bir ay. Geçen ayki yorgunluk dönemi bitti. Bu ay günlük rutininize ufak değişiklikler ekleyerek kendinizi yenileme zamanı. Zaten kariyer ve görünür değişimler için oldukça şanslı bir zaman dilimdesiniz, bu ayı onlara hazırlık olarak düşünün. Yeni alışkanlıklar yeni enerjiler :) Sizin bu ayki şarkınız Abba'dan Dancing Queen. Bol bol dans edip yüzmeyi ihmal etmeyin diyeee :))

Madame Pierrette


Yorumlar

Yorum Yap

500