Ağustos 2017 Burç Yorumları

31 July 2017
Madame Pierrette

Ağustos 2017 Burç Yorumları

  • 31 July 2017
  • 820 Görüntülenme
  • YORUM

Koç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

 

Buram buram aşk, ihtiras, tutku... Kısacası yöneticiniz güneş misali yakıcı bir ay sizi bekliyor sevgili Koçlar. Çok atraktif birtakım ekstrem sporlara veya yeni, eğlenceli bir hobiye başlamak istiyorsanız da hemen harekete geçin. Kısa zaman da olsa süründürdüğünüz bir flörtünüz, bambaşka bir boyut alabilir. Buralar hep yansın boşverin. :)

 

Boğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

Bu ay evinize giren çıkan belli olmayabilir ya da sosyallik sizi yorduğunda eviniz harika bir sığınma yeri olabilir. Tabii ben yine de şık ev partilerini tercih edin derim. Ailenizle ilgili çok güzel gelişmeler olabilir veya birden sülalecek fazlaca görüşmeye falan başlayabilirsiniz. Kalabalık Güney İtalya ailesi modunun keyfini çıkarın. :) Bir de unutmadan, geçen aydan paranız baya artmıştır, eve bolca füme somon alabilirsiniz, şampanyanın yanında güzel gider.

 

İkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

Aşk meşk güzeldi tabii, temmuzda flörtlere muhabbetlere doyamadınız... Ağustos da artık beraber gezme zamanınız. Para deseniz gırla, ooh. Bu ay da eğlenin, hadi zaten ilişki zorluklarına alıştınız 3 yıldır, sizi bu ay çok zorlamaz. :) Ekim'de bu zamanlara bakıp "Ya biz bunu mu takmışız, ne saçma." deyip güleceksiniz zira.

 

Yengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

 

Hep en sevdiğiniz güvenlik duygusunu bu ay baya bir hissedeceksiniz ve eğer konfor alanınızın dışına çıkmaya cesaret etmişseniz bu ay bunun ödüllerini toplama zamanı. Fiziğiniz de biraz iyileşmiş gibi sanki, yakın ortalığı. :) Her zamanki eğiliminize kapılıp aşırı duygusallaşmazsanız eğlenceli ve bol para harcamalı bir ay sizi bekliyor. :)

 

Aslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

Ağustosa rahatlıkla sizin ayınız diyebiliriz. Yani her şey sizin için, kendinizi şımartın, planlarınızı gerçekleştirin... Uzun zamandır ertelediğiniz bir şey mi vardı? Onu yapın. Cesaret konusunda bir sıkıntınız yok zaten, sallayın yelelerinizi ve size hayır diyenleri, sizi zamanı da reddedenleri, tüm korkularınızı geride bırakıp yeni yaşınıza yeni bir insan olarak girin. Size neden bu kadar romantik yazdım ben de bilemedim, heralde en sevdiğim burç olduğundan. :)

 

Başak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

İç dünyanız biraz karışık durumda. Temmuz sonu gibi, içinizden başka bir şey geliyorken kendinizi farklı bir şey yapıyor halde bulabilirsiniz; ama hiç önemli değil. Bu ay kendinizi dinlemeye biraz daha fazla vakit ayırırsanız, neyin sizin için en doğru olduğunun idrakına hemen varacaksınız. O en sevdiğiniz analitik çalışmaları biraz da kendinizle yapın, sonuçlarından fazlasıyla memnun kalacaksınız.

 

 

Terazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

Sosyallikten kendinizi unutacağınız ve muhtemelen tatlı ve romantik mizacınızla etrafa estetik katacağınız harika bir ay daha! :) Varlığınızı çevrenizdekilere bahşederken kendinizi de ihmal etmeyin. Eğer bir sevgiliniz varsa odayı terk etmeyinn! :) Zaten Jupiter de sizde, keyifler yerinde merak etmeyin. :)

 

 

Akrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

 

Ufak Sicilya kaçamakları yapıp birazcık denizaşırı gezmek için yine harika bir aydasınız. :) Kimseyi dinlemeyip kendi kafanızın dikine gidin, sadece sezgilerinizi dinleyin. Eğer öğrenmek istediğiniz yeni bir şey varsa eğitim almak için güzel bir ay. Bence kitesurf öğrenin ortamı harika. :)

 

Yay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

En sevdiğiniz konular olan spiritüel konulara yönelmek için harika bir ay. Bir de borç harçla dolu olan ekstravagant kredi karti harcamalarınızı falan bu ay çok rahatlıkla kapatabilirsiniz. Gezerek eğlenmeyi öneriyorum, bir yoga inzivası veya Hindistan tatili falan çok tatlış olabilir. :) Zaten Ekim'den sonra öyle bir ferahlayacaksınız ki, siz bile inanamayacaksınız. :)

 

Oğlak vey Yükselen Oğlak 
22 ARALIK - 21 OCAK

 

Birazcık sakinleşmek, şööyle alıp başınızı kaçmak için süper günler. Finansal konuların tatlı tatlı çözülmesi keyfinizi yerine getirir zaten, sonuçta para en sevdiğiniz. :) Biraz dürtüsel harcama eğiliminiz de olabilir. O yüzden size Tarkan'dan "Yolla, hesabı bana yolla" şarkısını armağan ediyorum. :)

 

Kova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

 

Vallahi yine kendi yükselenim diye söylemiyorum ama efsane bir ay. Buram buram aşk kokuyor yahu. Kendinizi, insanları kendine çeken bir magnet olarak düşünebilirsiniz. Enerjiniz de patlıyor, sevgilisi olanlar odaya kapansın, olmayanlar da ortalıkta salınsın, başka bir şey demiyorum. :)

 

 

Balık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

 

Herkes tatildeyken iş yerinde kalmaktan çok mu sıkıldınız? Ay kıyamam, durun, silin gözyaşlarınızı. Bu ay iş yeri pek bir keyifli olacak gibi, ani iş seyahatleri bile olabilir. :) Bir de üşengeçlikten sürekli ertelediğiniz fiziksel aktivitelere başlayın artık, ferahlarsınız. :) Hayallerinizi iyice kurun; çünkü önümüzdeki eylül ayı sizin için çok çok tatlış olacak, bu ay yatırımları hep kendinize yapın.

 

 

Madame Pierrette

01.08.2017


Yorumlar

Yorum Yap

500