Trend Dosyası: Yağmur Botları

 |  || Trend Dosyası: Yağmur Botları
1 Kasım 2017

Trend Dosyası: Yağmur Botları

  • 1 Kasım 2017
  • 506 Görüntülenme
  • 0 YORUMSonbaharın gelişiyle, yağmurlu günler yavaş yavaş kapımızı çalmaya başlıyor. Yağmurlu havalarda deri botlardan daha rahat, daha spor şık bir seçim de yağmur botları! Yağmur botları diğer pek çok ayakkabıya göre oldukça avantajlı; su geçirmez, kir tutmaz ve ayaklarınızı üşütmez. Burberry, Diesel ve Gucci gibi dünya moda devlerinin de oldukça fazla yağmur botu tasarlaması, stil sahibi kadınları bu botlara çekmeye devam ediyor. Yağmur botları sanıldığı gibi sadece spor kıyafetlerle tercih edilmeyebilir, moda size yakışanı giymenizdir, bir kuralı yoktur unutmayın. :) Bizler, sizler için birkaç öneri hazırladık, bakın yağmur botlarını nasıl giymenizi tavsiye edeceğiz!


1- Yağmur Altında Romantik Bir Yürüyüş


Yağmurun toprağa değdikçe çıkardığı o muhteşem kokuyu soluyarak yapacağınız son derece huzurlu bir yürüyüş planınız varsa, yağmur botları rahatlıkları ve koruma potansiyelleri ile tam size göre. Rahat bir kıyafet ile tamamlandığında size sadece anın tadını çıkarmak kalacak.
2- Yağmurlu Havaların Vazgeçilmezi: Sinema


Sinemaya giderken hep sadelikten ve rahatlıktan yana seçimler yapıyoruz. Bu kez sinema çıkışı bir şeyler içeceğinizi düşünün. Ekose kumaşların gümbür gümbür geldiği sezonda en tarz siz olacaksınız! İyi seyirler! :)


3- Yağmurlu Alışveriş Günleri


İki hafta önceden bugünü alışverişe ayırdınız ve uyandığınızda gördüğünüz şey mis kokusuyla yağmur... Hiç korkmayın, beyaz spor ayakkabılarınızı düşünerek yaptığınız o kombin muhtemelen yağmur botlarınızla da harika olacak. Çünkü yağmur botları gerçek bir joker!
4- En Huzurlusu Bir Kahvecinin Cam Kenarı


Karanlık, kasvetli denilebilecek bir günde yapabileceğiniz en güzel şey değil midir bir kahvecinin cam kenarında yağmuru izlemek? Evde oturmaktan bunaldıysanız, enfes kahveler içerek yağmuru izlemek güzel bir tercih olacak. Bulunduğunuz yerde her zaman tarz olmayı âdet edinenlerden olduğunuzu biliyoruz. :)


5- Tüm Gün Kasvetle Çalışacağım Diyenler… :(


Güzel planlarımızı, huzurlu yürüyüş ve kahve molalarımızı okurken üzülenler, sizler de ofislerinizde kendinize verdiğiniz küçük molalarda cam kenarlarından yağmuru izleyebilir, öğle aranızı yürüyerek değerlendirebilirsiniz. Ofisin en şık bayanları, yağmur botlarını giydiler mi? 

Hazırlayan: Damla Kılınç
Yorumlar

Yorum Yap

500