Topuklu Ayakkabı Giymek Zorunda Değilsiniz: Topuksuz Şıklık

 |  || Topuklu Ayakkabı Giymek Zorunda Değilsiniz: Topuksuz Şıklık
1 Haziran 2018

Topuklu Ayakkabı Giymek Zorunda Değilsiniz: Topuksuz Şıklık

  • 1 Haziran 2018
  • 518 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Biz kadınlar her zaman kombinlerimizin tamamlayıcısını yüksek topuklu ayakkabılar olarak görüyoruz. Evet, yüksek topuklar her zaman çekici, alımlı, gösterişli bir tarz ortaya koyar. Ancak topuksuz bir şıklık yakalamak da son zamanın trendlerine göre oldukça mümkün. Hem şık hem rahat olacağınız, topuksuz tüm modeller arasından en güzellerini sizler için derledik.


1- Ayakkabılar

Daha maskülen ve daha resmi bir görünüm verecek olan düz taban ayakkabılar genellikle deri tercih ediliyor, sıkça da rugan olarak üretiliyor. Ancak gündüz şıklığınızı tamamlarken sizlere çok yardımcı olacağından asla şüpheniz olmasın!


2- Babetler-Espadriller

Baharların, yazların ve elbise ile eteklerin en yakın dostu babetler ve espadriller bu sezon hem çok renkli hem çok çeşitli. Markalar bu sezon espadril modellerini olduka geliştirdi. Daha rahat ve şık bir görünüm için elbise ve etekleri makosenlerle tamamlayın!3- Küçük Topuklar

Yok denecek kadar az olan topukları giyebilirim diyenlerdenseniz burada sizler için küçücük topuklu harika modeller var! Kombinizi birden çok şık ve zarif bir noktaya getireceğinden hiç şüpheniz olmasın!


4- Sandaletler

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı sandaletler de bu sezon yine rengarenk! Ünlü tasarımcılar ve markaların yeni sezon sandaletlerinde siyah yok denecek kadar az! Topuksuz sandaletler neredeyse bir topuklu sandalet kadar iş görecek!5- Terlikler

Ve bu sezonun en trend parçalarından terlikler... Tüm moda kulislerinde konuşuldu, sevildi ve giyildi! Oldukça tarz kombinlere imza atılabilen terlikler kesinlikle tarzın en muazzam parçalarından birisi. Siz de bir kere giyince âşık olacaksınız! Ama sizlere tavsiyemiz çorapla terlik giydiren moda tuzağına aman diyelim düşmeyin!

Yorumlar

Yorum Yap

500