Topluma Uzanan Ellere Ödül

25 Nisan 2017

Topluma Uzanan Ellere Ödül

  • 25 Nisan 2017
  • 525 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

 

Uyaroğlu: “KTK olarak kadınlarımızın toplumun ön saflarında yer almasını istiyoruz”

 

Ege Life | Topluma Uzanan Ellere Ödül

 

 

Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) “Topluma Uzanan Kadın” projesi kapsamında sivil topluma hizmet eden ve topluma örnek olan kadınları Kültürpark’ta düzenlenen bir etkinlikle ödüllendirildi. Kadının toplum yerindeki önemine değinen KTK Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, kadının sosyal projelerde ve toplumda daha önemli yere gelmesi için KTK olarak çalışmalara devam edeceklerini açıkladı.

 

 

 

 

Ege Life | Topluma Uzanan Ellere Ödül

“Toplumsal Bilinç Değişiyor”

 

KTK Sosyal Komitesi tarafından sivil topluma gönül vermiş, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak topluma katkıda bulunan kadınların ödüllendirildiğini ifade eden Uyaroğlu, kadınların sosyal projelerde daha titiz ve dikkatli bir şekilde çalıştığının altını çizdi. KTK olarak, kadınların toplumsal projelerde ön saflarda yer almasına çok önem verdiklerini hatırlatan Uyaroğlu, “Ülkemizde birçok dernek ve sivil toplum kuruluşunda kadınların başkan koltuğuna geçmesi toplumsal bilincin de olumlu yönde ivme kazandığını gösteriyor. Bu tarz sorumlulukların kadınlarımıza verilmesi de bizi memnun ediyor.” dedi.

 

 

Ege Life | Topluma Uzanan Ellere Ödül

Proje kapsamında ödül alan kadınlar Işıl Nişli, Aysel Hitay, İclal Kardıçalı, İnci Mutluer, Semra User olarak belirlenirken, KTK Sosyal Komitesi özel ödülünü ise Ülker Turgay ve Meltem Onay aldı.

 


Yorumlar

Yorum Yap

500