İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı

 |  || İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı
01 Ocak 2021

İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı

  • 1 Ocak 2021
  • 536 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Fuarcılıkta Yeni Bir Dönem Başladı

Ege Life | İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı

 

Covid-19 salgınının en çok etkilediği sektörler arasında yer alan fuarcılığı yeniden hareketlendirmeyi hedefleyen İZFAŞ, kendi dijital altyapısını kurdu ve salgın nedeniyle ertelenen iki büyük fuarı gurmeizmir.izfas.com.tr adresinde online olarak açtı. Olivtech ve Ekoloji İzmir fuarlarının dijital açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “İktisat Kongresi ile başlayan fuarcılık kültüründe Türkiye’nin öncü şehri olan İzmir’de yine bir ilke imza atarak İZFAŞ’ın kendi dijital altyapısıyla fuarları dijital ortama taşıyoruz” dedi.

 

Ege Life | İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı

 

Pandemi nedeniyle yapılamayan fuarları Türkiye’de ilk defa tam zamanlı olarak hayata geçen “Dijital İzmir Fair” ile dijital ortama taşıyan İZFAŞ, açılışı Olivtech – Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı ile Ekoloji İzmir Organik Sertifikalı Ürünler Fuarı ile yaptı.  Gazeteci – Yazar Ali Ekber Yıldırım moderatörlüğündeki açılışa İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, İzmir Ticaret Borsası (İTB) Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, TV Programcısı Ayhan Sicimoğlu katıldı.

 

Ege Life | İZFAŞ Kendi Dijital Altyapısıyla İlk Sanal Fuarlarını Açtı

 

Pandemi sürecinde fuarcılığı anlatan Başkan Soyer, “Olivtech ve Ekoloji İzmir Fuarı’nda fuarcılık sektöründe yine bir ilki daha başarmanın, İZFAŞ& rsquo;ın kendi dijital altyapısıyla ilk sanal fuarını açmasının gururunu yaşıyoruz. Pandemi, ulusal ve uluslararası ticaretin en yoğun gerçekleştiği alanların başında gelen fuarcılığı da olumsuz etkiledi. Fuarcılığın yeni bir yapılanmaya girmesi gerektiğini fark ederek sektöre dijital yatırım yaptık. İktisat Kongresi ile başlayan fuarcılık kültüründe Türkiye’nin öncü şehri olan İzmir’de yine bir ilke imza atarak İZFAŞ’ın kendi dijital altyapısıyla fuarları dijital ortama taşıyoruz” dedi. 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap

500