Simsiyah Kombinler

 |  || Simsiyah Kombinler
1 Kasım 2017

Simsiyah Kombinler

  • 1 Kasım 2017
  • 498 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Zaman mekân tanımayan bir renk olan siyah, her dönem, her sezon dolaplarda yer edinmeyi başarıyor. Kusurları ustalıkla gizlemesi, kombin yaparken oldukça kolay eşleşebilmesi siyah rengi hanımların baş tacı yapıyor. Siyah aynı zamanda, asaleti, gücü ve kararlılığı simgeliyor. Biz de siz değerli okuyucularımıza özel, simsiyah kombinler yaptık. Kombinlerimizde simsiyah giyinecek ve yanında bir renk patlatacağız. Ne kadar şık duracağına inanamayacaksınız.


Turuncu
Sonbaharın efsanevi renklerinden olan turuncu, simsiyah bir kombinin yıldız parçası olmak için ideal renklerden biridir. Siyah kombininiz asaletinizi, turuncu yıldızınız da enerjinizi yansıtacak!


Gümüş


Siyah ile altın rengi kombinleyerek dekorasyonda yakalanan asaleti kıyafetlerde yakalamak artık çok klişe! Bir farklılık yapıp simsiyah kombinizi gümüş bir parça ile taçlandırın. Bu gümüş parça bir çanta, ayakkabı; hatta deri ceket bile olabilir!


Bej


Siyah ve bej ikilisini sadece yan yana hayal etmek bile yüksek standartlarda bir asalet hissettiriyor sanki. Bu iki renk ile şık olmamak mümkün değil.


Yeşil

Yeşilin canlılığı ve ferahlığı kombinizdeki star parça olmak için yeterli bir sebep olsa da, siyahın yanında kendini bir başka gösteren yeşil renk, içinizi açacak ve tüm ortamlarda gözleri üzerinize çekecek.


BeyazElbette en klişe ama en hayat kurtaran kombin siyahla beyaz; ancak bu kombin hem sade hem şık kadınlar için ideal bir seçim. Sadeliğin ve kararlılığın, sakinliğin ve gücün iki zıt kutbu olan renkler, adeta zıt kutupların aşkı gibi muhteşem bir beraberliğe imza atıyor.


Pembe

Evet yanlış duymadınız pembe! İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmanın zamanı geldi çattı. Pembeyi en iyi kombinleyebileceğiniz renklerden olan siyah ise, asaleti ile içindeki çocuğu şımartmayı seven güçlü bir kadın imajı çizmeniz mümkün!


Hazırlayan: Damla Kılınç


Yorumlar

Yorum Yap

500