Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

RÖPORTAJ |  || Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL
01 Aralık 2020

Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

  • 1 Aralk 2020
  • 627 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

NEŞELİ, HEYECANLI VE ENERJİK: OĞUZ SARAL

 

“Heves” isimli ilk single çalışmasıyla iyi bir çıkış yakalayan ve başarılarıyla adından sıkça söz ettiren, renkli, eğlenceli ve başarılı Oğuz Saral’la, Ege Life Dergisi olarak keyifli ve samimi bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisiyle müziğinden, kişiliğinden ve gelecekteki projelerinden bahsettik. Keyifle okumanız dileklerimizle…

 

Ege Life | Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

 

Oğuz Saral’ı tanıyabilir miyiz?

Arkadaşlarım, dostlarım ve ailem tarafından neşeli, heyecanlı ve enerjik bir insan olarak tanımlanırım. Genelde hep mutlu gezmeye çalışırım, modumu düşüren hiçbir insana ve konuya zaman ayırmam. Kendi doğrularına daha fazla inanan, sabırlı, azimli, çalışkan bir kişiliğe de sahibim diyebilirim. Pes etmeyi sevmiyorum.

 

Ege Life | Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

 

İlk single çalışmanız olan “Heves” dinleyicileriyle buluştu. Nasıl geri dönüşler aldınız?

Çok samimi ve güzel geri dönüşümler oldu. Gerek radyo gerekse televizyon ve sosyal medya üzerinden şarkılarımla alakalı çok güzel mesajlar ve yorumlar aldım. Radyo, televizyon, basın, dergiler ve tabii ki çok değerli dinleyiciler sayesinde de listelerde adım adım yükselmeye başladım. Buradan beni destekleyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

 

“KLİBİM BENİM KADAR RENKLİ VE EĞLENCELİ OLDU”

 

Çok renkli bir klipti. O renkli klip süreci nasıl geçti?

Çok heyecanlı ve eğlenceli geçti. Yönetmenliğini kendim üstlendim çok özel bir deneyim oldu benim için. Benim kadar renkli eğlenceli olmasını istiyordum ve tam da istediğim gibi oldu diyebiliriz.

 

Ege Life | Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

 

Türk pop müziğin sevilen yıldızı Emre Kaya’nın desteğini de aldınız. Kendisiyle aranız nasıl?

Evet söz müzik Emre Kaya imzalı iki eser ile çıkış yaptım. Eserlerini benimle paylaşarak gerçekten bana çok destek oldu. Bana güvendi bunu yapabileceğime inandı ve benimde başarımla projeyi taçlandırdık. Aramız çok iyi, başarılarımla ve benimle gurur duyduğunu biliyorum.

 

“DEVAMLI YANAN MEŞALEYİ BİRİLERİ TUTUP YOLA DEVAM ETMELİ”

 

Gelecekte yine bizi renkli klipler ve şarkılar bekliyor mu?

Tabii ki. “Heves” hayallerimin ilk adımıydı ve güzel ve heyecanlı bir başlangıç oldu benim için. Yine ve yeniden güzel şarkı ve kliplerle müzik hayatıma devam etmek istiyorum.

 

Ege Life | Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

 

Her geçen gün Türk Pop müziğine yeni isimler katılıyor. Siz de bu yeni isimlerden birisiniz. Pop müziğinin gelişimi açısından bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yeni sesler ve yüzler her zaman için keşfedilmek amacıyla sunulur insanlara, ben de bu yeni yüzlerden biriyim ve aldığım tepkiler çok güzel oldu. Bu da demek oluyor ki; pop müzik yeni nesillere kalbinde yer açarak, olduğu gibi yoluna devam edecek. Devamlı yanan o meşaleyi birileri tutup yola devam etmeli. Geçmişten günümüze gelen değerli sanatçı dostlarımız gibi.

 

Ege Life | Neşeli, Heyecanlı ve Enerjik: OĞUZ SARAL

 

Ege Life okuyucuları için neler söylemek istersiniz?

Bu güzel ve değerli röportaj için Ege Life ailesine ve okuyucularına çok teşekkür ederim. Tekrar yeni ve güzel projelerde görüşmek üzere.

  • Dilara İlayda ÖZSOY

Yorumlar

Yorum Yap

500