ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

RÖPORTAJ | || ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”
01 Aralık 2020

ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 • 1 Aralk 2020
 • 599 Görüntülenme
 • 0 YORUM

Röportaj: Dilara İlayda Özsoy

 

ERTUNÇ TUNCER:

Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 

İlk kez ses yarışmasıyla dikkatlerimizi çeken Ertunç, daha sonra dizilerde oyunculuk yeteneğini göstererek hayatımıza girdi. Müzik listelerinin başında gördüğümüz Ertunç Tuncer, daha sonra ekranların sevilen karakteri hâline geldi. Sesiyle kulağımıza hitap ederken, oyunculuğuyla ekranlara bağladı. Bu serüvenin başlangıcından, sonuna kadar hepsi röportajımızda!

 


Ertunç Tuncer’i ilk 2011 senesinde bir yarışma sayesinde duyduk; ancak asıl tanışmamız 2012’de yarışmadan sonraki olumlu dönüşler sayesinde oldu. ‘’Adam Olmazsın’’la harika bir çıkış yakaladıktan sonra sizi daha çok görmeye başladık. Yarışmaya katılmasaydınız sektöre nasıl bir giriş yapardınız?

Büyük ihtimalle beste yarışmaları ya da sahne çalışmalarım esnasında keşfedileceğimi düşünürdüm. Çünkü sürekli üretim yapmayı sevdiğim için kendi çalışmalarımı da sahnede insanların beğenisine sunardım.

 

Ege Life | ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 

SOKAKTA KALARAK MÜZİK YAPTIM”

 


15 yaşında müziğin peşinden koşarak İstanbul’a geldiğinizden haberdarız. Bu serüvenden bahseder misiniz?

15 yaşında aileme kafa tutarak müzik tutkumdan dolayı evden ayrıldım. Kısa bir süre de olsa benim için büyük bir tecrübe oldu. Sokakta kalarak müzik yapmak... Bu sürecin yaptığım müziğe de büyük katkı sağladığını söyleyebilirim. Sonrasında eğitim hayatımı devam ettirmek için geri döndüm.

 

BABAMLA SAHNEDE OLMAK MUTLULUK VERİCİ”

 

 

Ege Life | ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 


Müzikle ilgilenen bir aileden geliyorsunuz. Sizin müzikle tanışmanız nasıl gerçekleşti?

Babamın müziğin içinde olmasının benim müzikle ilgilenmemde büyük etkisi oldu. Onunla birlikte sahnede olmak büyük keyif ve mutluluk veriyordu. Küçüklüğümde içinde bulunduğum koro ve daha sonra da gitarla buluşmamdan sonra, müziği kendi parçam gibi hissetmemle bu tutkum daha ileri gitti ve profesyonel olarak bu sektörün içinde bulundum.

 

 

Ege Life | ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 


Hem oyuncu Ertunç’u hem de sahnedeki Ertunç’u gördük. Sizi en çok hangisi heyecanlandırıyor?

Tabii ki sahnedeki Ertunç. Müzik benim yaşam tarzım, ruhumu kanımı kaynatan bir yoğunlukta bulunuyor. Oyunculuk yapmaktan da büyük keyif ve zevk alıyorum. Doğru proje içinde bulunduğum zaman onun da heyecanı hep yüksek oldu ve olacak.

 

“YENİ PROJELER YOLDA”

 

 

Ege Life | ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”

 


Yeni çıkan şarkınız ‘Derin Uykum’ bir aydan kısa sürede bir milyondan fazla dinlendi. Öncelikle başarılarınızın devamını diliyoruz. Hayranlarınızın da en merak ettiği soruyu soralım, yakın zamanda sizi yeniden göreceğimiz ve duyacağımız projeniz var mı?

Yeni bir proje üzerindeyiz, daha dün gece yoğun bir çalışmadan geldim. Çok güzel endülüs bir şarkı geliyor, farklı tonlarda. Bununla birlikte iki single çalışması ve hemen akabinde albüm hazırlığımız var. Sürekli bir üretim içerisindeyim. Yakın zamanda sizlerin beğenisine sunacağız.

 

Ege Life | ERTUNÇ TUNCER: “Müzik Benim Yaşam Tarzım”


Son olarak Ege Life okuyucularına neler söylemek istersiniz?

Öncelikle herkese şu zor şartlarda sağlık, sabır diliyorum. Sevdikleri insanlardan ayrı kalmamalarını ümit ediyorum. Güzel umutlar, temenniler ediyorum. Beni takip edenler için de; çok yakında yeni projelerle buluşacağız. Bu vesileyle sizlerle buluşmamızı sağlayan EGE LIFE' a ayrıca teşekkür ediyorum.

 

 

 • Dilara İlayda ÖZSOY

Yorumlar

Yorum Yap

500