Ocak 2017 Burç Yorumları

01 Ocak 2017
Madame Pierrette

Ocak 2017 Burç Yorumları

  • 01 Ocak 2017
  • 416 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ocak 2017 Burç Yorumları

 

Öncelikle geleceği kimsenin tahmin edemeyeceğini belirtmek isterim. Bu yazdıklarım sadece gezegenlerin konumlarının size hangi alanlarda daha iyi gelip hangi konularda farkındalıklar yaşayabileceğinizi gösterebilir, belki biraz da keyiflendirir. Aslında yükseleninizi okumanızı daha çok öneririm; ama herkesin haritası apayrı ve özel olduğu için yazdıklarımın herkesin hayatındaki yansıması değişik olacaktır. Hayat bizden çok daha yaratıcı! :) Sonuçta insanın hayatındaki her zaman dilimi mükemmel gitmiyor ama astrolojide de, hayatta da bazı açılar tersken mutlaka çok yardımcı olabilecek başka açılar oluyor. Hayatınızda o güzel yardımcı açılarınız her daim olsun. :) Sevgiler...

 

21 Mart-20 Nisan

Koç ve Yükselen Koç

Merkür gerilemesi Ocak ayında herkesi germiş olduğu gibi, sizi de gerek kariyerinizdeki aksaklıklarla, gerek projelerinizdeki gecikmelerle birazcık sinirlendirmiş olabilir, azıcık (!) kolay sinirleniyoruz galiba. Ama merak etmeyin, Ocağın ikinci yarısı size bunları unutturacak. 12'sindeki yengeç dolunayında ailenizle, evinizle ya da sahip olduğunuz bir gayrimenkulle ilgili beklenmedik bir durum ortaya çıkabilir; ama merak etmeyin yöneticiniz Mars tatlı açılarla size güç verecek! Ay sonundaki yeni ay da bolca sosyalleşmek veya yeni grup aktivitelerine katılmak için harika, keyfini çıkarın!

 

21 Nisan-21 Mayıs

Boğa veya Yükselen Boğa

Uzuun uzun, tatlı tatlı gezmek için harika bir ay. Tabii yükseköğrenimi veya istediğiniz bir alanda eğitiminizi ilerletmek için de öyle! Ocak’ın 2. yarısı yöneticiniz Venüs'ün Mars'a olan tatlı yakınlığı bu soğuk havada içinizi ısıtıp size romantik anlar yaşatabilir. Romatik ruhunuz tatmin olacak sevgili Boğalar! Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar ve sağlam kararlar vermek içinse ay sonu ideal.

 

22 Mayıs- 22 Haziran

İkizler veya Yükselen İkizler

Yöneticiniz Merkür'ün geri gidişi 8 Ocak itibariyle son buldu; ama siz yine de iyice toparlanması için ona 1 hafta daha verin. İlişkisi olanlar için: hayat sizi son zamanlarda biraz partnerinizle sınıyor olabilir, hatta bu engelleri şu sıralar birazcık daha yoğun hissediyor olabilirsiniz ama dayanın az kaldı! Kazandığınız parayla ilgili kafanızda net olmayan durumlar varsa 12'sinden sonra bazı şeylerin netleştiğini görebilirsiniz. Bu dolunay enerjisi belirsizlikleri ortaya çıkarmak için ideal.

 

23 Haziran-22 Temmuz

Yengeç veya Yükselen Yengeç

12'sindeki yengeç dolunayı sizde gençler! :) Yani biraz gergin de olsa kendinizle ilgili çok değişik farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Dolunay bitişler ve yeniden doğuş öncesi yanışlar için idealdir, bu yüzden kendinize dönüp hayatınıza şöyle bir bakıp silkelenmek sizin için oldukça tazeleyici olabilir. 27'si gibi bu sürecin hayatınıza kattıkları çok hoşunuza gidecek.

 

23 Temmuz-22 Ağustos

Aslan veya Yükselen Aslan

Bu ayki sloganınız para parra parraaa! Ve tabii ki iş... 12'sindeki dolunay biraz gergin gibi gözükse de arkanızdan konuşulanları öğrenebileceğiniz veya gizli olmasından rahatsızlık duyduğunuz şeylerin açığa çıkıp sizi arındırabileceği bir dönem. Ayrıca saç kestirmek, yeni bir imaj yaratmak veya ameliyat falan olmak istiyorsanız bunu Mart'a bırakmayın, şimdi tam zamanı.

 

23 Ağustos-22 Eylül

Başak veya Yükselen Başak

Ocak'ın ikinci yarısı kardeşlerinizle, kuzen gibi yakın akrabalarınız veya çok yakın komşularınızla ilgili süregelen sıkıntılar su yüzüne çıkabilir; ama bilin ki bu yüzeye çıkış çözülmek için olacak. Aynı zamanda romantik olarak çok tatlı bir dönem olduğu için partnerinizden güç alabilirsiniz; bu romatik bir partner ya da uzun süreli bir dostunuz da olabilir. Krediye girme konusuna ve biraz boyunuzu aşan harcamalara dikkat; onun dışında keyifli ve aşk kokan bir aydasınız, keyfini çıkarın.

 

23 Eylül-22 Ekim

Terazi veya Yükselen Terazi

Biliyorum yorgunsunuz... Eviniz, aileniz yani güvenlik ve aidiyet alanınız bir dönüşümden  geçiyor ve belki de bu dönüşümü Ocak başında biraz fazla hissettiniz. Hatta 12'sinde işiniz ve aile arasında biraz denge problemi yaşamanız olası; ama yöneticiniz Venüs size güç veriyor. Ayın sonlarına doğru bekar terazilere kendilerini dışarı atmalarını öneriyorum; Çünkü hayatının aşkını bulmak için tatlı günler olacak... Bir de unutmadan, bu ay evinizi yeniden döşeme ya da o gitmeyi birazcık ihmal ettiğiniz spor salonuna geri dönmek için ideal.

 

23 Ekim-21 Kasım

Akrep veya Yükselen Akrep

Yaratıcı işlere başlamak veya yeni yaratıcı projelere girmek ve aşk için süper bir ay sevgili akrepler. 12'sindeki dolunay sizin en tatlı gezme planlarınızı geriyor gibi gözükse de yöneticiniz Mars Ocak ayı boyunca tatlı açılarla yanınızda! Modern yöneticiniz Plüto ise biraz karışık mesajlar veriyor olsa da bunlar sizin sevdiğiniz enerjiler; çünkü siz öğrenerek ya da mantıkla değil aşkla, tutkuyla ve gerekirse yanarak dönüşümden keyif alırsınız. Diğer türlüsü sizin için biraz "mış" gibi olurdu. Kısacası dışarı çıkın, flört edin ve gezin sevgili akrepler. Kalan gerilimlere de çok takılmayın, her şey çözülüyor.

 

22 Kasım-21 Aralık

Yay ve Yükselen Yay

Gayrimenkul yatırımı veya bir kredi çekmek için iyi bir zaman. Tabii evinizi güzelleştirmek için de öyle. 12'sindeki dolunay sizi finansal olarak biraz zorlayabilir ve bir anda her şeyden kaçıp Mars'a yerleşmek istiyorum kafasına girebilirsiniz; ama merak etmeyin aysonu sosyalleşmekten bu ruh halinizi hatırlamayacaksınız bile! :) Bir de ailenizden çok tatlı destekler görebilirsiniz, onların değerini bilin.

 

22 Aralık - 21 Ocak

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Happy birthdayy!! Burcunuzdaki Merkür gerilemesi bitmiş olsa da, ben yine de çok hızlı başlangıçlar için ay sonunu bekleyin derim. 12'sindeki dolunay sizi birçok burçtan daha fazla gerebilir ve uzun ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda şöyle bir silkinme yaşayabilirsiniz. Ay sonu ise zam istemek veya direkt kafanıza zam düşmesi için ideal! Romantik bir tatil için de öyle. :)

 

22 Ocak - 19 Şubat

Kova veya Yükselen Kova

Ocak'ın ilk yarısı yılın geri kalanını sakince planlamak için ideal. Kalanı da uzun süredir bırakmak istediğiniz alışkanlıklardan kendiliğinden kurtulmak için harika. Bir tek, bu ay biraz fazla para harcama eğiliminiz olabilir, ona biraz dikkat. 27'sinde ise kısaca ay sizin için doğuyor diyebilirim, hayallerinize doğru kalkıp bir adım atın, harekete geçme zamanı!

 

20 Şubat - 20 Mart

Balık veya Yükselen Balık

Ocak sizin ayınız sevgili Balıklar, enerjiniz patlıyoor! Venüs ve Mars cazibenizi fazlasıyla arttırıp yeni yıla bomba gibi girmenizi sağlıyor! Kariyerinizde güç kazanmak için de harika bir dönem. 12'sindeki dolunay birçok kişiyi gerim gerim gererken sizin için yeni bir aşka bile vesile olabilir. Ay sonunda ise sosyalleşin, sürekli insanlarla olun, çook eğleneceksiniz!

 

Madame Pierrette

01.01.2017


Yorumlar

Yorum Yap

500