Vizyon Ocak Ayı 2022

MODA |  || Vizyon Ocak Ayı 2022
31 December 2021

Vizyon Ocak Ayı 2022

  • 31 December 2021
  • 774 Görüntülenme
  • YORUM

Herkese merhaba! Zorlu bir yılı geride bıraktık ve daha güzel olmasını dilediğimiz bir yıla girdik. Bu sene biraz da olsa pandeminin esiri altından sıyrılan beyaz perdenin çıkış yapacağını düşünüyoruz. Sizler için izlediğinizde yıla güzel başlayacağınız filmler derledik. Süper umutlarla dolu ultra süper bir yıl olsun!

 

Malazgirt 1071

İlk Gösterim Tarihi: 25 Şubat 2022

Anadolu topraklarına geldiğimiz burada yuvamızı kurup nice zaferler kazandığımız hikâyenin başlangıcı olan Malazgirt Zaferi'ni bilmeyen yoktur. Şimdi ise sinemada güzel oyunculuklar ve efektlerle bu zaferi izleme zamanı.

 

Kürtaj

İlk Gösterim Tarihi: 4 Şubat 2022

Film, kürtajın yasa dışı olduğu 1963 yılında Fransa'da geçiyor. Geleceği parlak bir öğrenci olan Anne’in hayatı, hamile olduğunu öğrenmesiyle alt üst olur. Zor bir dönemden geçen Anne, eğitimini bitirmek ve proleter ailesinin sosyal kaderinden kaçmak için kürtaj yaptırmaya karar verir.

 

Dilberay

İlk Gösterim Tarihi: 4 Şubat 2022

Filmde bir hayatta çekebileceğiniz ne kadar acı varsa hepsine şahit olacaksınız. Acılardan doğan bir insan... Dilberay, 29 Nisan 2019 yılında hayata veda eden Dilber Ay’ın hayat hikâyesini konu ediyor. Ketche'nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Dilber Ay’a Büşra Pekin hayat veriyor.

 

6 Numaralı Kompartıman

İlk Gösterim Tarihi: 25 Şubat 2022

Genç bir Finli kadın, esrarengiz bir aşktan kaçar. Bu yüzden de Moskova'dan Murmansk'ın kutup limanına giden bir trene biner. Tren kompartumanını Rus bir madenciyle paylaşmak zorunda kalan kadın, bu süreçte insanlığa dair birçok gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

 

Kahraman

İlk Gösterim Tarihi: 7 Ocak 2022

Genç bir adam olan Rahim, ödeyemediği bir borç nedeniyle hapse mahkum olur. Ancak Rahim'e, bir iyilik sayesinde alacaklısının şikayetinden vazgeçmesini sağlaması için iki günlük izin verilir. Serbest kalabilme fıratı yakalayan Rahim'in yaşadıkları planladığı gibi olmaz.

 

Doraibu Mai Kâ

İlk Gösterim Tarihi: 28 Ocak 2022

Değişen kişilik ve duyguları göreceğiniz, size kaliteli kadrajlar sunan bir film. Oyuncu ve yönetmen olan Yusuke Kafuku'nın, karısı Fukaku ile mutlu bir hayatı vardır. Ancak karısının ortadan kaybolmasıyla Yusuke'nin mutluluğu yarım kalır. Aradan geçen iki yılın ardından Yusuke, bir tiyatro festivalinde yönetmenlik görevini üstlenir ve bu yüzden Hiroşima'ya gider. Genç adam burada kendisine liderlik etmesi için görevlendirilen, fazla konuşmayan ve belki de onun görmezden geldiği şeyleri bilen genç bir kadın olan Misaki ile tanışır.

 

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas

İlk Gösterim Tarihi: 7 Ocak 2022

Karşınızda çocuğunuzla birlikte izleyebileceğiniz ve keyifli dakikalar geçireceğiniz bir film var. Çocukların bilime karşı daha sempatik bakacağını garanti ediyoruz. Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas, büyük büyük babasının eski uçağının peşine düşen küçük bir çocuğun hikâyesini konu ediyor.


Yorumlar

Yorum Yap

500