Mayıs 2019 Burç Yorumları

01 Mayıs 2019
Madame Pierrette

Mayıs 2019 Burç Yorumları

  • 01 Mayıs 2019
  • 440 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

Koç veya Yükselen Koç

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Ayın ilk yarısı romantik zamanlar yaşamak için ideal. Eğer bekarsanız etrafına iyi bakmanızı kesinlikle öneriyorum. Bir bahar temizliği ardından alışverişe çıkıp kendinize yeni ve güzel şeyler almak için de çok güzel bir zaman dilimi. Ne demiş Carrie Bradshaw: Shopping is my cardio. :) Eğer yazı veya basın yayın ile ilgili işleriniz varsa ayın ikinci yarısı bunların çok hızlı ve istediğiniz şekilde akması da olası. Sosyal medyada sandığınızdan da popüler olabilirsiniz dikkat edin. :) Hareketli ve enerjinize göre bir ay sizi bekliyor. Bahar bence hepimize iyi geldi, size de iyi gelmeye devam ediyor. :)

Boğa veya Yükselen Boğa

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Veee ayınız geldii :) Ayın ilk yarısı içinizde çözemediğiniz şeyleri gözlemlemek ve geçmişten gelen tüm hesapları kapatmak için harika bir dönem. Parasal olarak da durumlar fena gözükmüyor. :) Ayın ikinci yarısı ise duygusal konularda adım atmak ve derinleşmek için güzel olabilir. Sevgilinizle kısa bir seyahate çıkabilir veya çıktığınız kısa bir seyahatte bir sevgili yapabilirsiniz. :) Artık yavaş yavaş gevşeme ve kendini duygusal konularda da akışa bırakma zamanı. Değişim sevmeyen bünyeniz için işler düşündüğünüz gibi gitmiyorsa hiç üzülmeyin, çünkü bazen düşünmediklerimiz düşündüklerimizden çok daha iyi oluyor! Happy bday! :)

İkizler veya Yükselen İkizler

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Enerjiden patlamaya devam ettiğiniz ayın ilk günlerinde ertelediğiniz ve detayına inmekten kaçtığınız ne kadar iş varsa bitirin bence. Aslında detayları şekillendirmek için ayın ikinci yarısı daha doğru bir zaman dilimi ama ana hatlar için şimdiden adımlarınızı atın ki iş sadece detaylara kalsın. Baharın gelişiyle üşengeçliklerimizi rafa kaldırıyoruz. :) Bu ay biraz kendinize vakit ayırıp iç gözlem yapmak için de güzel bir zaman. Meditasyon veya yoga iyi bir fikir olabilir. Hiperaktif mizacınıza ilaç gibi gelecektir merak etmeyin iki dakika durunca ölmüyorsunuz. :) Bu ay başları fazla kilolardan kurtulmak için de harika, sizin yoktur gerçi ama yine de biraz hafifleyebilirsiniz. :)

Yengeç veya Yükselen Yengeç

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Ayın ilk yarısı ve hatta geçen ay içinize attığınız yoğun duyguları bu ay hissetme ve yaşama zamanı. Birine öfkeliyseniz bunu içinize atmak yerine ona gösterin. Ya da içinizdekileri yazarak, şarkı söyleyerek veya bağırarak en iyisi de ağlayarak boşaltın ki hafifleyin ve yeni ve güzel şeylere yer açılsın. Kendinizden fazla başkalarını ön plana aldığınız her an oksijen maskesini çocuğunuzdan önce kendinize takmanız gerektiğini hatırlayın. Zaten ayın ikinci yarısı enerjiniz de karizmanız da gaayet harika olacak, onun için pisti boşaltın titreyin ve biraz sağlıklı bencillikle kendinize gelin. :) Baharın çiçekleri size açsın!

Aslan veya Yükselen Aslan 

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Bu ay görücü usulü birileriyle mi tanışsanız acaba? :) Değişik olasılıkların akması için güzel bir zaman. :) Bir anda beklemedik yerlerden alevler çıkabilir. Ayın ilk yarısı sosyallikten yorulup partilemekten içkiden flörtten illallah edip kendinizi biraz mutlu ama yorgun hissedebilirsiniz. :) Ayın ikinci yarısı biraz daha inzivaya çekilip sakinleşmek size daha iyi gelecek, sevgilinizle eve kapanmak iyi bir fikir olabilir ahaha :) Büyük değişimler bahar hareketliliği derken yoruldunuz, sağlığınıza da dikkat edin, ininizde güzellik uykusu uyumayı ihmal etmeyin sakın. Evinizde değişiklikler yapmak ve ev partileri için de güzel bir zaman, hemen mangal sezonunu açın bence. :)

Başak veya Yükselen Başak 

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Kariyerinizde agresif, enerjik ve kendi yaratacağınız yolları açmak için ayın ilk yarısı güzel bir zaman dilimi olabilir. Eğer kendinizi bir konuda uzmanlaştırıp ileri seviye bir eğitim almak istiyorsanız veya hiç gitmediğiniz ülkelere seyahat etmek gibi düşünceleriniz varsa bunun için harekete geçebilir ve istedikleriniz için güzel adımlar atabilirsiniz. Hatta gideceğiniz yerlerde hoş romantik sürprizler de olabilir. :) Bu ayki artan enerji seviyenizi sporu arttırarak da değerlendirebilirsiniz, bedeninizde bir anda görünür değişimler olacaktır. Sizin kadar düzenli ve sistematik insanlar için zaten enerjiyi bile sistematize etmek 2 saat alır daha fazla değil! Baharın tadını çıkarın sevgili başaklar, hasatları biçme zamanı! :) 

Terazi veya Yükselen Terazi

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Valla yöneticiniz ayın ikinci yarısı en en en sevdiği yerde. Sevgiliyle yeme içme şarap tadımına gitme yerden misket üzüm toplama zamanı. Yani çok net bu ayın tablosunu size akrilik boya ile bu şekilde çizebilirim. İlişkilerin yoğunlaşması ve derin bağlar oluşması için de çok çok çok güzel bir dönem direk zaman Venüs zamanıdır yani. Ayın ilk yarısını böyle geçirip ikinci yarısı biraz kendinizi işe güce verebilirsiniz, bu enerji kariyerinizde de size güzel açılımlar getirebilir. Her anlamda şanslı ve güzel bir ayınızdasınız. Seyahat planları için ayın ilk yarısı daha güzel olabilir, işler daha hızlı akacaktır, hazır romantik bir atmosferdeyken onu da aradan çıkartıverin. :)

Akrep veya Yükselen Akrep

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Uzun bir ilişkiniz varsa evlenmek için yoksa uzun sürebilecek bir ilişkiye başlamak için güzel bir zaman dilimi. Bu dediğim size hizmet etmeyen ve hatta sizi tüketen bir ilişkiyi bırakmak için de eşit derecede geçerli. Herkes akrebin çapkın bir burç olduğunu söyler ama akrep zodyak aleminin en tutkulu ve sadık aşığıdır aslında ama bu süreçte kendini tüketip tüketmediğini göremez sadece. İşte siz kendinizi nasıl hissediyorsunuz biraz buna odaklanın. Zaten doğru yola sizi sezgileriniz götürecektir kimsenin de aklına ihtiyacınız yok! Yazmak size bu anlamda güzel bir iç görü katabilir. Günde 10-15 dakikanızı bile yazmaya ayırmak sizi hem rahatlatacak hem de hayatınızı yönlendirebilecek kararlarınıza ışık tutacaktır. Aklınızda olsun. :)

Yay veya Yükselen Yay

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Valla artık ev partileri sezonunu yavaştan açma vakti. Geniş mi geniş çevrenizi toplayıp bahçede şarap moduna geçme zamanı geldi bence. :) Zaten yılın şanslısısınız, bu enerjiyi doğru kullanmak lazım. :) Bu ay kendinize güzel ve sağlıklı bir rutin oluşturmak için ve genel sağlık kontrolleri için de çok ideal bir zaman. İş yerinde de ortamınız birden keyiflenebilir, bahar enerjisi iş arkadaşlarınıza da güzel bir şekilde yansıyabilir. Spiritüel konulara vakit ayırmanız için de harika bir ay, ne istediğinizi en derinlerde kendinize itiraf edip keşfedebilirseniz bu ay bunu kolaylaştırabilecek adımlar atmanız fazlasıyla olası. Yeter ki kendinizle biraz baş başa kalmak için bir alan yaratın. Onun dışında harika bir bahar sizi bekliyor, yaza enerji toplama zamanı! 

Oğlak veya Yükselen Oğlak

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Geriye şöööyle bir bakıp hayatınızı büyük bir resim olarak gözden geçirme zamanı. Neyden pişmanlık duyuyorsunuz? Acaba olayları farklı şekilde yönetebilecek olduğunuzu düşünmek sadece sizin kendinize uyguladığınız gereksiz bir işkence yöntemi olabilir mi? Olan oldu, siz zaten mantıksal olarak dersleri bin kere çıkarmışsınızdır. Basın geçin artık ve geçmişi gerçek anlamda geçmişte bırakın ve en en en önemlisi onu iyisi ev kötüsüyle kabul edin. Kabullenme sonrası her şeyin çok daha net aktığını göreceksiniz. Uzuun bir seyahate çıkın veya kendiniz için bir şeyler yapın. Beslenmenizi yeniden düzenleyin, yürüyüşe filan başlayın yani kısacası merkeze kendinizi alın. Bunu en rahat yapabilecek karakterlerden birisiniz zaten. :)

Kova veya Yükselen Kova

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Kısmetlerinizin fazla açılması ve birdenbire baharın yoğun bir flört enerjisi ile gelişi tabii başınızı biraz döndürmüş hatta adaylar arasına bocalarken minik kafa karışıklıklarını sebep olmuş olabilir. Ama olsun. Girdaplar iyidir. Bazen hızla dönüp nereye gittiğini bilmemek insanı hayal ettiğinden çok daha güzel bir yere farkında bile olmadan götürebiliyor. Ayın ikinci yarısı sörf veya daha atraktif sporlar için çok iyi bir fikir. Aylardır aklınızda olup başlayamadığınız bir hobi varsa hemen şimdi ona başlayabilirsiniz. Sosyal medya veya basın yayın ile ilgili de uzun süredir düşündüğünüz şeyleri hayata geçirme zamanı, hemen flörtlerinizin kalbini nasıl çaldığınızla ilgili mink bir Youtube videosu ile başlayın bence hahahaha :) Ciddi düşünüyorsanız da başka konu bulun! :)

Balık veya Yükselen Balık

Ege Life | Mayıs 2019 Burç Yorumları

Sizi ayın şanslısı ilan ediyorum! Bence en fazla enerji ve yoğunluk bu ay sizde. İster yaşadığınız yeri güzelleştirin ister kendinizle ilgili büyük ve güzel kararlar alın isterseniz gardırobunuzu filan yenileyin. Bu ay sadece her ne yaparsanız yoğun geçecek, onu bilin! Bence köşenize çekilip yazmak için de harika bir zaman, hele ki sevdiğiniz herhangi biri hakkında duygularınızdan emin olmak istiyorsanız yazdığınız insanın haberi olsun ya da olmasın kâğıt kalemi elinize almanız sizin için fazlasıyla aydınlatıcı olacaktır! Aşk konularında her türlü kararı almak için güzel bir zaman, hele ki ayın ikinci yarısı resmen sizin romans hayatınız için çalışıyor diyebiliriz. :) Baharın keyfini çıkarın sevgili balıklar, hayallerinizden de güzel olsun her şey!

Madame Pierrette

01.05.2019


Yorumlar

Yorum Yap

500