Mart 2019 Burç Yorumları

01 Mart 2019
Madame Pierrette

Mart 2019 Burç Yorumları

  • 01 Mart 2019
  • 484 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Koç veya Yükselen Koç 


Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Bu ayın şarkısı: Money, Money, Money :) Para temalı bu ay sizin için ani sürprizlerle, iyi veya kötü minik şoklarla başlamış olabilir. Hatta ay başında minik borç harç kapatımları yapıp finansal durumları şööyle bir gözden geçirmek için ideal. Hele ki geçmiş hesapları döküp onlardan ders almaya veya geçmiş hesapları kapatmaya karar verirseniz bu sizin için harika olur, hem gerçek hem mecazi anlamda. :) Parasal sarsıntıları bir fırsata çevirip dipteki sorunları çözmeniz de mümkün, yıllardır çözülmeyen işler bir anda çözülmeye de başlayabilir. Yeni arkadaş grupları da bonus, özellikle bekarsanız gözünüzü açık tutmanızı tavsiye ediyorum. :) Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 


Boğa veya Yükselen Boğa 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Ani dönüşümlere ay ortası başlamakla kariyerinizde yeni başlangıçlar da söz konusu olabilir. Yöneticinizin size genel anlamda şans ve güzellik getirmesi de söz konusu tabii ki. Özellikle ay ortası başta size belki sarsıntı gibi görünebilecek değişimler olabilir; fakat her değişimin bir hediyesi olduğunu ve bunlara direnmezseniz bu hediyeleri sandığınızdan da çabuk görebileceğinizi sakın unutmayın. Geçen ay başladığınız egzersizlerin ekmeğini yiyip güzelleşiyor veya sağlıklı bir şekilde kilo veriyor olabilirsiniz, durmak yok yola devam, bu yolun sonu aydınlık, yansın kalçalaaar hahahahha :) Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 


İkizler veya Yükselen İkizler 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Ve yine yöneticinizin geri gittiği bu ayda kafalar biraz karışık. :) Belirsizlikler sizi yoruyor olabilir ama bunları netlemek için bu ay acele etmenizi tavsiye etmiyorum. Bu ayki şarkınız 0-8 yaş arasının en sevdiği masal kahramanı olan Elsa’dan: Let it go! :) Bırakın olayları, gözlemleyin ve geçmişten çıkarımlarınızı yapın. Karalarınızı gelecek ay en sağlam şekilde vereceğinize emin olabilirsiniz. Kariyerinizde de güzel gelişmeler veya patronunuzdan beklenmeyen tatlı jestler, ani zamlar filan görürseniz şaşırmayın, bunlar gayet olası durumlar, keyfini çıkarmaya bakın. Kontrolü bırakmak adına nefes veya yoga gibi zihninizi rahatlatacak egzersizleri düzenli ve sürekli yapmak sizin için çok faydalı olacaktır. Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 


Yengeç veya Yükselen Yengeç 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Yeni bir eğitime başlamayı düşünüyor veya yeni ufuklar, denizaşırı seyahat gibi tatlı ve büyük planlarınız varsa bunlar üzerine düşünmek için güzel bir ay sadece net kararlar için Nisan’ı beklemek en iyisi, bu ay düşünüp planlayın, aklınıza güzel fikirler gelecektir. Partneriniz varsa ilişkinizde alanları belirlemek ve derinleşmek için güzel bir zaman dilimi. Sevgililer Günü’ne girdiğiniz romantiklikteki enerji aynen devam. Gerçi sizin ruhunuz romantik her türlü :) Ani arkadaş değişimleri ve bir anda kendinizi yeni gruplarda bulma gibi durumlar olabilir, panik yapmayın arada taze kan iyidir. :) Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun.


Aslan veya Yükselen Aslan 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Valla olaysız ayınız yok desek yer. Yani Zodyak’ın en dramatik burcu olduğunuzdan herhalde, tutulma mevsiminiz bitti hop tepenizde Uranüs yani ille önümüzdeki 6 ay da size ani ve görünür değişiklik verecek! İlle bir aksiyon ille bir hareket, iş yerinde yükselme olsun patronla birazcık takışma olsun her şey sizde. :) Ama siz hep sevgili yöneticiniz Güneş gibi aydınlık kalın diye sizin bu ayki şarkınız: I’ll follow the sun :) İlişki evinizdeki Venüs size tatlı bir sevgililer günü devamı tarzında bir ay vaat ediyor bence evden çok da fazla uzaklaşmayın, hayatınızdaki diğer hareketleri bir günlüğüne de olsa sakinlersiniz, azıcık rahatlarsınız. :) Sevgi her şeyin ilacı sonuçta. :) Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 


Başak veya Yükselen Başak 


Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Bu ay sizin için çok tatlı ve romantik bir yeniay ile başlıyor sevgili balıklar; ama yöneticinizin geri gidiyor oluşu tabii bazı kafa karışıklıklarını da beraberinde getiriyor. En sevmediğiniz şey olan belirsizlikten biraz muzdarip olabilirsiniz; ama bence bunu iç gözlem için bir fırsat olarak görmelisiniz. Ani bir eğitime başlamaya karar verebilir veya uzaaak ülkelere seyahat etme fikirlerine kapılabilirsiniz ve bu harika, sadece adım atmak için Nisan’ı bekleyin. :) Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. Bu dediğim sizin için ekstra ekstra önemli, her kararı bu ay iki kere düşünün bence, onun dışında gayet keyifliyiz. :) 


Terazi veya Yükselen Terazi 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Yeni bir aşk, yeni bir hobi veya çocuklarla ilgili bir şeyler yapmak için çok güzel bir ay olabilir. Bu konuda çat diye harekete geçip hayatınıza renk ve eğlence katın bence. Korkularınızın farkına varıp harekete geçmek için de güzel bir zaman, mesela kendinizi güçlü hissetmiyor musunuz, güç gerektiren bir spora başlayın ve bu korkunun yalnızca zihninizde olduğunu görün. Yazmak için de güzel bir zaman dilimi, zihninizi meşgul eden her şey yazın çok iyi gelecek! Kısa kısa seyahatler de aynı etkiyi yapabilir. Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun.


Akrep veya Yükselen Akrep 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Parasal konulardan şansınız hazır açıkken bir de ilişkiniz varsa bence bu ay sevgilinizle çatır çatır para harcayıp ekstravagant pahalılıkta baş başa bir tatile gidin, ateşli zamanlar geçirebileceğinizi size garanti ediyorum. Ailenizle bağları kuvvetlendirmek, bütüün aileyi evde toplamak gibi aktiviteler için de güzel bir ay. Bu ayki şarkınızı Feels Like Home olarak belirliyorum hemen eve gidin dinleyin size güzel enerji versin. Aaa bir de bekârsanız aniden sokakta biriyle çarpışıp hayatınızın aşkını bulma gibi şaşırtıcı senaryolara hazır olun. Aşk konusunda doğru bildiklerinizin yanlış çıkmasına da! Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 


Yay veya Yükselen Yay 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Yani zaten sizin senenizdeyiz bu bilinen bir durum. Bu ay da gezmelere bayıldığınız için kısa kısa seyahatler size çok iyi gelebilir. Hatta bu seyahatler hakkında yazın, blog açın veya seyahatte etrafınıza bakın. Bu ayı sizin için serendipidity ayı ilan ediyorum. Hatta bu yılı da öyle düşünebilirsiniz. Serendipidity ne demek peki? Hayatta bir yola girdiğinizde o yolda hiç beklemediğiniz başka güzelliklerle karşılaşmanız ve o yolun aslında sizi hayal ettiğinizden de güzel bir yere götürmesi demek. Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. Onun dışında hayat güzel tatlı pozitif yaylar.


Oğlak veya Yükselen Oğlak 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Bu ay biraz fazlaca harcama eğiliminde olabilirsiniz ama zaten fazla kazanma konusunda da önünüzün gayet açık olduğunu düşünürsek bence sorun değil, azıcık da sorumluluk sahibi olmayı ve dürtüsel harcayın. Hayatınızda Ocak itibariyle olan ani ve büyük değişimler artık yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor, bu ay onları anlamlandırabilir veya şöyle bir geçmişe bakıp hayatınızın nereye gittiğini açık ve net bir şekilde görebilirsiniz. Aşk konusunda da yeni maceralara atılmak için güzel bir ay sadece uzun vadeli kararınızı Nisan’da verin. Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun.


Kova veya Yükselen Kova 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Şubat ayı itibariyle tutulma mevsiminin son etkilerini gördük ve bir dönem bitti. Yani şöyle, özellikle kendiniz ve ilişkiniz veya genel olarak aşk konusundaki değerlendirmeleriniz üzerine olan çok şey değişti, artık ne istediğinizi, ne istemediğinizi çok iyi biliyorsunuz ve eğer geçtiğimiz altı aylık süreçte doğru iç gözlemler yaptıysanız artık hayat size bu konularda tam da istediklerinizi vermeye hazır, yeter ki siz hazır olun ve fırsatları görmeye açık olun. Wow, baya güzel gaz verdim, çünkü kendi yükselenim de kova ve bu süreci tam olarak yaşıyorum. Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun.


Balık veya Yükselen Balık 

Ege Life | Mart 2019 Burç Yorumları


Hani böyle yoga inzivalarına gidip ya da bir hafta yalnız kalıp aniden aydınlanan, hayatın sırrını çözen veya sürekli takıldığı şeyin bir anda farkına varan insanlar olur ya, işte siz bu ay onlardan olabilirsiniz. Gerçekten bir anda hayatınızla ilgili ufak aydınlanmalar yaşayıp etrafınızdakilere “I’m done with this shit!” diye gezebileceğiniz ferahlıkta olabilirsiniz. Bu ayı yoga nefes gibi bilinçaltı çalışmalarına ayırmak size herkesten fazla iyi gelebilir, bir hastalığınız varsa ona bile şifa olabilir bu farkındalıklar. Yeter ki siz iç gözlem yapmaya cesaret edin! Herkese yaptığım elektronik alet almayın ve mümkün olduğunca imza atmaktan kaçınmaya çalışın önerimi de yapmazsam olmaz, en azından imza atacaksanız geçmişle bağlantılı veya üzerine uzuuun uzun düşünmüş olduğunuz bir şey olsun. 
Madame Pierrette

01.03.2019


Yorumlar

Yorum Yap

500