Hoş Geldin Pastel Bahar!

 |  || Hoş Geldin Pastel Bahar!
1 Nisan 2018

Hoş Geldin Pastel Bahar!

  • 1 Nisan 2018
  • 520 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Naif, yumuşak romantik ve ruhani bir renk grubu olan pasteller geçtiğimiz kış olduğu gibi bu kış da oldukça popüler olacak. Onlarca kombine liderlik edecek renkler, canlı, nötr, sıcak soğuk ayırt etmeden tüm renklerle birlikte kullanılacak. Pastel baharın güzelliğine kollarınızı açın!


İPUCU: Açık tenli kadınların kahve ve daha sıcak pastelleri tercih etmesini tavsiye edebiliriz. Bunun yanında koyu tenli kadınlar daha yumuşak ve kremsi tonları seçebilir, esmer ve kızıl kadınların pastele boğulması onları azıcık soluk gösterebilir. Bizden söylemesi!


    1- Nötr Renklerle PastellerPastel tonlar nötr grilerle oldukça uyumlu bir görünüm yakalayabilirler. Hatta nötr renkler yumuşak pastellere altlık görevi görüp, pastel parçanızı ön plana çıkarabilirler. Bejler ve kahveler sıcak tona kaçmadıkları sürece pastel tonları dengelemekte büyük rol oynayacaktır!


    2- Pastel Aksesuarlar
Bahar çiçekleri ağaçlarda nasıl güzel açıyorsa, bir kadının aksesuarı da üzerinde öyle duruyor! Aksesuar geçiştirilecek bir parça olmadığı gibi, bir kombinin görünümünü baştan aşağı değiştirebilir! Pastel komasına girmeden pastel aksesuarlarınızı kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Metalik aksesuarlar, pastel renklerle oldukça tarz bir görünüm oluşturur.


    3- Pembe-Mavi Pasteli
Zıtlıkların birbiri ile muhteşem uyumunun en güzel örneklerinden olan pembe ve mavi, pastel tonlarda seçildiğinde müthiş bir uyum yakalıyor. Sıcak pembe ve huzurlu mavi sizleri oldukça iyi hissettirecek!


    4- Nane Yeşili Ferahlığı
Nane yeşili bilinen diğer adıyla mint, en güzel pastel tonlardan diyebiliriz. Son derece içten, soğuk ama bir o kadar çarpıcı, tüm kombinlere büyük şıklık katan bu renk bu baharda en çok kullanılacak renklerden. Kış boyu nane yeşili kabanları sıkça gördük, baharda da uçuş uçuş etekler ve bol pantolonlarda hatta gömleklerde sıkça karşımıza çıkacak!


    5- Limon Çiçekleri Havası 
Limon Sarısı bu sezon doğaya dönüş yapan modanın çiçek renklerinden. Siz de mutlaka kendinizi doğaya bırakmalı, neşe veren bu rengi kombinlerinizde kullanmalısınız. Limon sarısı elbiseler, şifon gömlekler ve ince ceketlerde bolca göreceğiz. Gardırobuna henüz çiçek eklememiş okuyucularımız bu bahar mutlaka limon sarısı bir parça ile gözlerini şenlendirsinler!
Yorumlar

Yorum Yap

500