Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

 |  || Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019
1 Haziran 2019

Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

  • 1 Haziran 2019
  • 698 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Haziran Ayı Vizyon Seçkisi


Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Filmlere doyduğumuz bir baharı geride bırakırken, çok daha güzel ve eğlenceli, yepyeni filmler perdede yerini almaya hazırlanıyor. Bu ay animasyon ve hareket ön planda iken, dram ve aşk filmleri de yine bizlerle olacak. Haziranın başında vizyona girecek ilk filmimiz, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2. Daha önce Çılgın Hırsız ve Minyonlar gibi işlere imza atan Chris Renaud'nun 2016 yapımlı animasyon filmi The Secret Life of Pets'in devam filmi The Secret Life of Pets 2'da Max ve arkadaşları Manhattan sokaklarında yeni maceralara atılmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Brian Lynch'in kaleme aldığı filmin seslendirme kadrosunda Patton Oswalt, Kevin Hart, Jenny Slate, Tiffany Haddish ve Harrison Ford gibi isimler yer alıyor. 
Vizyon Tarihi: 5 Haziran 2019 


Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Bilim kurgu ve fantastik filmlerin ünlü yapımcısı Century Fox’un yepyeni filmi, oldukça güçlü bir kadroyla karşımızda olacak, X-Men: Dark Phoenix. Amerika’da çekimi tamamlanan filmin konusu ise şöyle; Genç Jean Grey, sahip olduğu üstün güç sayesinde dünyayı Apocalypse'ten kurtarmıştır. Ancak bu sınır tanımayan Phoenix Gücü, sanıldığından bile daha güçlüdür. Bu güç yavaş yavaş Jean Grey'i ele geçirmeye ve ruhunu yozlaştırmaya çalışırken, Profesör X ve ekibin geri kalanı da Jean'in ruhunu kurtarmaya çalışmaktadır. Ancak Jean günden güne karanlığın içine çekilmekte ve daha tehlikeli bir hal almaktadır. Bu süreçte ekip üyeleri, tek bir mutantın hayatının, dünya üzerindeki herkesinkini tehlike atmaya değip değmeyeceği sorusuyla yüzleşmek zorunda kalacaktır... 
Vizyon Tarihi: 7 Haziran 2019 


Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Haziran’ın ortasında vizyonda olacak bir diğer filmde ise, Udo Kier ve Julia Dietze gibi yetenekli oyuncular göze çarpıyor. Bilim kurgu ve komedi filmi olan Iron Sky 2: The Coming Race, sizleri düşündürürken güldürmeye geliyor! Iron Sky olaylarından yirmi yıl sonra, eski Nazi Moonbase insanlığın son sığınağı oldu. Dünya nükleer bir savaş neticesinde yıkıldı ancak çorak arazinin derinlerine gömülü olarak, insanlığı kurtarabilecek ya da her şeyi yok edebilecek bir güç yatmaktadır.
Vizyon Tarihi: 14 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Aksiyon ve komedinin bir potada eridiği, Sony yapımı Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit de güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Will Smith'le özdeşleşmiş Men In Black'in benzeri olarak izleyeceğimiz filmin yapımcılığını Laurie MacDonald ve Walker Parkes üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Matt Holloway ve Art Marcum kaleme alıyor. 
Vizyon Tarihi: 14 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Bu ay karşımıza aksiyon ve komediden farklı olarak oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip, yine yabancı yapımlı bir gerilim filmi çıkıyor; The Boat. Filmde teknesi ile ava çıkan bir balıkçı, yoğun bir sise yakalanınca yolunu kaybeder. Balıkçı, demir atmış bir yelkenli bulur. Ancak ortalıkta kimseler yoktur. Yapacak bir şey kalmayınca teknesine dönmeye karar veren adamı, kötü bir sürpriz beklemektedir. Balıkçının teknesi, bağladığı yerde yoktur. Denizin ortasında tek başına kalan adam, kendisini kurtaracak bir şey bulma umudu ile aşağıya indiğindeyse, kamaranın içerisine hapsedilir. Yelkenli bir yandan hızla ilerlerken bir yandan da su almaya başlar. Bilmediği bir düşman tarafından kapan kıstırılan balıkçı, hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. 
Vizyon Tarihi: 14 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Bir diğer gerilim filmi olan Anna, işinde oldukça başarılı olan suikastçı bir kadının hikâyesini konu ediyor. Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil. Onun çarpıcı güzelliğinin altında altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Anna’nın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskova pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir. 
Vizyon Tarihi: 21 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Hepimizin gönüllerinde taht kurmuş bir animasyon filmi olan Oyuncak Hikayesi 4, yeniden bizlerle! Yalnızca çocukların değil, büyüklerin de severek takip ettiği film Haziran’ın sonuna doğru beyaz perdede yerini alacak. Film bu kez kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır. 
Vizyon Tarihi: 21 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Gerilim türünde bir diğer yapım ile beyaz perdede korkulu anlar yaşanacak. Şeytani bebek hikayesinin konu edildiği Annabelle serisinin devam halkası olan Annabelle Comes Home’da, Warren ailesine odaklanılıyor. Gary Dauberman'ın yönetmen koltuğunda oturduğu korku filminin oyuncu kadrosunda Vera Farmiga, Mckenna Grace, Patrick Wilson, Emily Brobst gibi isimler yer alıyor. 
Vizyon Tarihi: 28 Haziran 2019

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Komedi ve dramın bir arada sunulduğu, Les Estivants filminde, bekar bir anne olan Anna anlatılıyor. Her sene ailesinin Güney Fransa kıyısındaki yazlık evine giden Anna, bu sene de kuralı bozmaz. Anna, bu tatilin kendisine iyi geleceğini düşünür. Tatil sayesinde hem kızı ile vakit geçirebilecek hem de yeni filmini yazabilecektir. Ancak yaşananlar pek de onun umduğu gibi gerçekleşmez. Birbirinden tuhaf aile üyelerinin bir araya geldiği yazlık evinde aile sırlarının ortaya dökülmesi herkesin hayatını sorgulamasına neden olur. 
Vizyon Tarihi: 28 Haziran 2019 

Ege Life | Haziran Ayı Vizyon Seçkisi 2019

Müzikal sevenlere müjde! Pek sık beyaz perdeye düşemeyen bir tür olan müzikallerden biri bu ay ekranlarda olacak! Sevilen oyuncuların yer aldığı Yesterday, Haziran’ın sonunda vizyonda meraklıları ile buluşacak. Filmde konusu geçen Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyadaki kimse The Beatles grubunun varlığından haberdar değildir. Durumdan faydalanmaya karar veren Jack gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını kendisininmiş gibi söylemeye başlar. Ancak yıldızı parladıkça, her zaman ona inanan Ellie’yi kaybetmeye başlar. Eski hayatından uzaklaşan Jack, geç olmadan ait olduğu yere geri dönmeli ve tek ihtiyacının aşk olduğunu kanıtlamalıdır.
 Vizyon Tarihi: 28 Haziran 2019  

Yorumlar

Yorum Yap

500