Haziran 2019 Burç Yorumları

01 Haziran 2019
Madame Pierrette

Haziran 2019 Burç Yorumları

  • 01 Haziran 2019
  • 482 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Koç veya Yükselen Koç

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Bu ayki 90’lar şarkınız: Yaz yaz yaz :) Aklınızda ne varsa yazın, kendinizi yazarak organize edin abuk subuk anlamlandıramadığınız tüm duygularınızı yazın. Sevgilinizle oradan oraya gezin ve hiçbir yerde uzun kalmayın :) Yeni gittiğiniz yerlere de farklı farklı insanlarla flört durumlarınız olabilir, daldan dala modu. :) Ama arada evde veya ailenizle filan da vakit geçirmeyi düşünürseniz bu da gayet keyifli olacaktır. Evinizi dekore eden iç mimara fikirlerinizi net ifade edeyim derken adamın ömrünü tüketmeyin sert çıkışlarınızı önceden bir beş saniye kadar düşünün. Yine de iç dekorasyon için kendinizi güzel ve net ifade edebilmek için iyi bir zaman dilimi güzel değerlendirin. Yaz keyifle geliyor, tadını çıkarın!

Boğa veya Yükselen Boğa 

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Bu ayki şarkınız: L-O-V-E by Nat King Cole :) Gerçi Money Money de olabilir :) Çünkü bu ay finansal durumlar fevkaladenin de fevkinde :) Tam bir paraları saçıp ekstravagant ve hatta romantik bir tatil yapma dönemi. Sevgilinizle şöyle bol yayılmacalı bir haftada üç kilo almacalı güzel bir tatil yapmak için harika bir zaman dilimi. Kısa yolculukların size çoook iyi geleceği kesin. Kardeşler kuzenler ve akrabalarla da gereğinden fazla iletişim içerisinde olabilirsiniz ama merak etmeyin her sıkıldığınızda kendinizi kabuğunuza çekme fırsatınız olacak. :) Çok romantik ve keyifli bir yaz başlangıcı sizi bekliyor, eğer kışın yeterince spor yaptıysanız bence bu ayki aşırı hedonist yeme içme modunuz sizi çok üzmez. :)

İkizler veya Yükselen İkizler 

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Bu ayki şarkınız: I’m your Venus, I’m your fire your desire by Bananarama :) Yaza Venüs’ün aşk ve güzellik enerjisiyle başlayan şanslı tabii ki sizsiniz! Bu ay güzelleşmek, sosyalleşmek, flörtsel durumlar için filan ideal bir ay. Keyif, eğlence, yeme, içme bol bol sizinle. Parasal durumlarda ayın ilk yarısında minik ve ani gelişmeler yaşanabilir ama bence bu sizin keyfinizi kaçırmaz tersine artırır siz yeter ki enerjinizi yüksek tutun. 

Yengeç veya Yükselen Yengeç

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları


Geçen ayki içsel aydınlanmalarınız bu ay da devam edebilir. Meditasyon, nefes gibi pratikler bu ay size her zamankinden iyi gelecek. Birilerine yardım etmek, çocuklar için bir şeyler yapmak da listenizde olursa insanlığa da çok büyük faydalarınız olabilir. Mars'ın enerjisi artık sizinle, aylardır kitesurf gibi atraktif bir su sporuna başlamayı erteliyorsanız da şimdi tam zamanı! Doğum gününüze incecik girmeniz de olası bir senaryo:) Single yengeçlerin de karizması tavan, ortalarda yan yan yürüyün bolca. :))

Aslan veya Yükselen Aslan

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Yine tam gönlünüze göre aşırı sosyal bir ay. Sadece içe attığınız, hissedip de ifade etmemiş olduğunuz öfke veya üzüntüler sizi biraz yorabilir. En dobra ve açık yürekli burçlardan biri olarak bu özelliğinizi kullanma zamanı geldi. Kendinizle biraz yalnız kalmak da ne hissettiğinizi iyice anlamak için faydalı olabilir. Şöyle bir ortalığı toparlayın, rutininizi tekrar gözden geçirin ve yeni bir rutin oluşturun. Konfor alanınızı azıcık terk etmeye cesaret ederseniz çook güzel şeyler sizi bekliyor. :)
Başak veya Yükselen Başak

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları


Kariyer olarak güzel bir ay başlangıcı ile beraber bu ay artık kazanılan paraları uzuun ve güzel seyahatlerde yeme zamanıı :)) Bu seyahatleri sadece planlamak bile sizin için çook keyifli olacaktır, gönlünüze göre didik didik detaylı detaylı planlayın :)) Sosyal ortamlarda fazlasıyla dikkat çekici olabilirsiniz bu ilgi sizi korkutmasın, etrafınıza azıcık alıcı gözle bakmakta da fayda var. Arkadaşlarınızla kalabalık yapılan sportif organizasyonlar da çook keyifli geçebilir, değerlendirin. :))

Terazi veya Yükselen Terazi

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Bu ay hic beklemediğiniz bir yerden para gelmesi veya finansal konuları şööyle bir düzenlemek için güzel bir zaman. Mısır'daki ölen halanızdan bir miras kalması gibi değişik durumlara hazır olun. :) Eğer sizi sıkan herhangi bir konuda derin bir psikolojik destek almak isterseniz bunun için de çok doğru bir zaman dilimi. Uzaak yerleri keşfedip hayata bakışınızı tamamen değiştirmek için de harika bir zaman dilimi. Kariyerinizde de riskli atılımlar yapmak için harika bir zaman. Enerjinizin iş konusundaki yüksekliğinj doğru kullanın. :)

Akrep veya Yükselen Akrep 

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Bu ay sevgilinizle evden çıkmayın. Direkt ve kesinlikle çıkmayın. İlla çıkacaksanız da Maldivler gibi denizaşırı ve uzak bir yere gidin. :) Balayı modu ve romans bu ay sizin olayınız. Beraber geleceğinizi planlamak, düğün organize etmek ve hatta evlenmek için de harika ötesi bir ay. Love is in the air, ayınızın genel teması bu başka da bir şey demiyorum. :)) Size kısa yazacağım, ille de aşk sadece aşk :))

Yay veya Yükselen Yay

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Estetik ameliyat olmak veya kronik bir rahatsızlığınızı düzeltmek için harika bir zaman. Aradığınız şifa bir şekilde sizi bulabilir. Günlük rutininizde yapacağınız ufak değişimler bile harika sonuçlar doğurabilir. Korkularınızı yazın, ifade edin ve kabul edin. Partneriniz varsa direkt ve açık iletişimle halı altına süpürdüğünüz sorunları konuşup tamamen halledebilirsiniz. Çiçek böcek bir süreç olmayabilir ama sonunda kafanızın fazlasıyla net ve ferah olacağına emin olabilirsiniz. Derinleşmek için dipteki çamurlarla yüzleşmek şart! Onun dışında keyifli bir yaz başlangıcı bence, eğlencenize bakınnn:))

Oğlak veya Yükselen Oğlak 

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

İlişkiniz varsa alev alev bir ay sizi bekliyor ama sorunlarınızı tensel temasla örtbas etme hatasına girerseniz çok fena patlamanız da olası o yüzden açık ve net bir şekilde iletişim çok önemli:) Çünkü zaten aşkla ilgili her türlü evinizde Venüs Mars ne ararsanız sizde, zodyak aleminin en tutuk burcu sizi bile aşka romantizma getirecek bir ay sizi bekliyor:)) Duygularınızı kabul edin ve onların doğal şekilde akmasına izin verin, ne demiş ünlü düşünür Kenan Doğulu: Yoook çok sevişmeninn hiç zararı yook aşktan ölen varsa söyle, varsa söyleee :))

Kova veya Yükselen Kova

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

İş hayatınızdaki yoğunlukta kendinize özen göstermeyi ihmal etmeyin. Mutlaka kendinize özel tek zamanlar yaratın ve dengelenin. Ev ve aile içinde huzur ve mutluluk bulmanız çok olası, ev değiştirme ya da evin iç dekorasyonunu değiştirme gibi aktiviteler için haarika bir zaman dilimi. Bu ay kendiniz şımartın, dinleyin ve Temmuz aşk ayı için hazırlayın, depoladığınız enerjiye ihtiyacınız olacak:))) Zaten aşk kıvılcımlarını ayın ikinci yarısı itibariyle parıl parıl parlayan güneşle hissediyor olacaksınız!

Balık veya Yükselen Balık

Ege Life | Haziran 2019 Burç Yorumları

Aaaaaaaşk kokusu vaaaaar havada aaaaşk kokusu vaaaar :))) Kısmetinizin aşırı açıklığı sizi korkutmasın arada biraz çapkınlık iyidir :)) Kısa kısa seyahatlere çıkın yolda da sürekli etrafınıza bakın. Yazarsanız veya basın yayın sosyal medya gibi alanlarda çalışıyorsanız bu ay Allah size yürü ya kulum diyor. :) Yürüyün, koşun, dürtülerinizi dinleyin, içinizden geleni yapın, her şey güzel ollaaacaaaak! :)) 


Madame Pierrette

01.06.2019


Yorumlar

Yorum Yap

500