Haziran 2018 Burç Yorumları

01 Haziran 2018
Madame Pierrette

Haziran 2018 Burç Yorumları

  • 01 Haziran 2018
  • 450 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıKoç veya Yükselen Koç 
21 MART - 20 NİSAN

Sosyallikten kendinizi kaybedebileceğiniz dopdolu bir ay sizi bekliyor. :) Kısa kısa seyahatler yapabilir ateş enerjinizi şööyle bir serin sulara atabilirsiniz. Parasal durumlarınız biraz karışmış gibi gözükse de aslında gerçekçi bir yaklaşımla heeer bir şeyi yoluna sokabilirsiniz. Yazmak veya yakın dostlarınızla boş muhabbet yapmak sizi düşündüğünüzden de çok rahatlatabilir, bunları yapın. :) 

 

 

 

 

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıBoğa veya Yükselen Boğa  
20 NİSAN - 21 MAYIS

 

 

Siz ne istiyorsunuz? Başkalarını, hatta en en en sevdiklerinizi bir kenara bırakın ve kendinize bu soruyu sorun. Ben kimim ve ne yapmak istiyorum? Kendim için değil de sadece başkalarını memnun etmek içim yaptığım seyler neler? Nasıl biraz daha sağlıklı bir şekilde bencillik geliştirip kendime daha çok değer verebilirim? Cevabını şu sıralar bulabilirsiniz, zaman sizin zamanınız, silkelenin azıcık. 

 

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç Yorumlarıİkizler veya Yükselen İkizler 
22 MAYIS - 22 HAZİRAN

 

 

Doğru kararlar alma zamanı. Yeni bir şeye başlamak, detaylı bir projeye filan adım atmak istiyorsanız hiç ama hiç zaman kaybetmeyin. Ve kendi yarattığınız kalıpları kırmak için harekete geçin, engelleri koyanın aslında kendinizden başkası olmadığını fark edince hayat sizin için fazlasıyla kolaylaşacak. Aya muhtemelen yoğun bir duygusallıkla başladınız, biraz da mantığı devreye sokarak doğru ve ferah başlangıçlar yapma zamanı!

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıYengeç veya Yükselen Yengeç  
23 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

Aya başlarken kendinizi biraz yorgun, bitkin ve hâlsiz hissediyor olabilirsiniz; ama yapmanız gereken bunun içsel sebebini bulup onu bırakmak. Her şeyi aşırı analiz edip zihninizi gereksiz endişelerle yoruyor olabilir misiniz? Partneriniz varsa ilişkinizin yoğunlaşıp bir evre atlaması olası, bu evre çok güzel geçebilir, bence keyfini çıkarın. :) Bu yaz gökyüzü biraz değişik çünkü; ama o sonraki ayın konusuuu. :)

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıAslan veya Yükselen Aslan 
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS

 

Eğer bir birlikteliğiniz yoksa haziran ayı hem ateşli hem de uzun sürebilecek bir maceraya atılmak için bence harika! Yani Yunan Adaları moduna filan girdiyseniz şööyle bir etrafınıza bakmanızı tavsiye ediyorum, şiddetle. :) Kariyer konusunda çok ani değişimler yapmayı düşünebilirsiniz bunların ilk adımlarını ya şimdi yapın ya da Eylül'ü bekleyin. Lütfen Temmuz ve Ağustos'ta büyük işlere kalkışmayın, benden söylemesi. :) Onun dışında haziran muhteşem, kullanın karizmanızı savurun yelenizi!

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıBaşak veya Yükselen Başak  
23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL

 

 


Bu ayla beraber günlük hayatınızda normalden fazla bir hareketlilik ya da üzerinizde sürekli hareketli bir spor yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ani yurt dışı seyahatlerinizi şimdiden planlamaya başlayın; çünkü özellikle Temmuz ve Ağustos'ta hayatınıza biraz uzaktan bakmak çok iyi gelecek. Kariyeriniz için önemli bir proje size umduğunuzdan da fazla başarı getirebilir, detaycılığınız bu defa size hizmet ediyor gibi duruyor. :)

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıTerazi veya Yükselen Terazi 
23 EYLÜL - 22 EKİM

 

 

Yine mizacınıza uygun, aşk hayatınızın oldukça renkli olduğu romantik bir aya hoş geldiniz sevgili teraziler. :) Aşk evinize hareketlilik getiren Mars yetmezmiş gibi bir de ailenizle çok güzel zamanlar geçirmenizi vaat eden sevgili yöneticiniz Venüs de yanınızda. :) Kendinize de biraz zamana ayırmayı ihmal etmezseniz çok tatlış bir ay dizi bekliyor.

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıAkrep veya Yükselen Akrep 
23 EKİM - 21 KASIM

İlişkinizdeki ani gelişmeler hayatınıza birden biraz değişik bakmanıza sebep olabilir veya hayat üzerinize aniden bir ilişki atabilir. :) Tatilde etrafınıza iyi bakın bence. :) Denizaşırı kısa veya uzun size çook iyi gelecek bir tatil yapabilirsiniz. Bence bu tatillerde yazmayı ihmal etmeyin, size tahmininizden de iyi gelebilir. :)Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıYay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK

 

İlişkinizde mantıklı bir karar verme zamanı gelmiş olabilir. Genel olarak hayatınızdaki değerleri sorgulama evresindesiniz, özellikle bu senenin sonunda yepyeni bir başlangıca hazır olacaksınız. En sevdiğiniz şekilde ufkunuzu genişletip yeni yerler görmek ve kitesurf'e filan başlamak için harika bir ay. Eğlenin!

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıOğlak vey Yükselen Oğlak 

22 ARALIK - 21 OCAK


Kendinizle ilgili genel bir dönüşüm geçiriyorsunuz. Hayattaki amaçlarınız, kendinizi gördüğünüz yer ciddi bir değişim sürecinden geçiyor, bu sürecin etkilerini hayatınızda uzun bir süre hissedeceksiniz. Bu aysa sizin ciddi mizacınız için bile gayet romantik, tatlı ve huzurlu bir ay. Parasal olarak da gayet keyfiniz yerinde, bence sevgilinizle beraber extravagant bir tatile çıkmak için ideal bir zaman. :) Bali'yi öneriyorum. :)

 

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıKova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT

Olmasını istediğiniz şeyler sizin istediğiniz hızda olmayınca biraz fazla mı sinirlenmeye başladınız? Çok hareket etmekten birden metabolizmanız mı hızlandı? Daha aylaaarca böyleyiz sevgili Kovalar; çünkü sevgili Mars oldukça uzun bir süre bize yerleşmiş durumda. Temmuz Ağustos haricinde yepyeni şeylere başlamak, hayatımıza bir hareket katmak için harika zamanlar. Bunu değerlendirin. Cesur olun, dürtüsel kararlar verin. Kariyeriniz zaten yükselişte, Jüpiter tepenizde kim tutar bizi?

 

 

 

 

 

Ege Life | Haziran 2018 Burç YorumlarıBalık veya Yükselen Balık 
20 ŞUBAT - 20 MART

Ayy tam bir Amerikan filmindeki lunaparkta yaz aşkı yaşama ayı. :)) Zihniniz biraz fazla meşgul olduğu için meditasyon yapmak filan çok çok iyi gelebilir. Ailenizle de iletişiminizin artacağı çok keyifli bir yaz başlangıcı, en sevdiğiniz aktivite olan yüzmeyi bol bol yapmanızı tavsiye ediyorum. Güzel bir yaz olsun. :)) 
Madame Pierrette

01.06.2018

 


Yorumlar

Yorum Yap

500