Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi

GEZİ & KÜLTÜR SANAT | KÜLTÜR SANAT || Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi
1 Eylül 2017

Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi

  • 1 Eylül 2017
  • 647 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Rekor Başvuruya Noterli Çekiliş


Buca Belediyesi 2’ci Uyku Festivali katılımcıları belirlendi. Bu yıl 15-17 Eylül tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan ve Türkiye çapında 3.516 kişinin başvurduğu festivalin katılımcıları Noter huzurunda yapılan çekilişle tespit edildi. Dünyada örneği bulunmayan, kurayla belirlenen 200 kişinin yanında getireceği bir kişiyle birlikte deneyimleyeceği festivalde teknoloji uykuya yatırılıp, yüz yüze iletişimin yeniden keşfedilip, iki günlük dijital detoks yaşanacak.


Ege Life | Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi


Buca Belediyesi'nin, Radyo Romantik Türk ile birlikte dünyada bir ilke imza atarak geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği “Teknolojik Uyku Festivali”nin ikincisi, 15-17 Eylül tarihleri arasında Buca Kaynaklar’da start alacak. Türkiye çapında 35 ilden, 3.516 kişinin başvuruda bulunduğu festivalin katılımcıları noter huzurunda yapılan çelişle belirlendi. Buca Belediyesi Meclis Salonu’nda İzmir 12. Noteri huzurunda yapılan çekilişte katılımcılar Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın çektiği kura ile belirlendi.


Ege Life | Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi


Türkiye genelinden 80, İzmir genelinden 60 ve Buca’dan 60 olmak üzere toplam 200 talihlinin asil ve yedek olarak belirlendiği Buca Belediyesi 2. Uyku Festivali katılımcı listeleri www.uykufestivali.com internet sitesinin yanı sıra Buca Belediyesi ve uyku festivali sosyal medya hesaplarından yayınlandı.


Ege Life | Uyku Festivali Katılımcıları Belirlendi


2 Günlük Dijital Detoks


Teknolojik Uyku Festivali’ne katılma şansı yakalayan katılımcılar, sanal dünyanın bilgi kirliliğinden ve ilişkileri kopartıp yalnızlaştıran yapısından 48 saat kopma cesaretini gösterecek. Yaşayacakları ilginç deneyim öncesi cep telefonu, tablet gibi teknolojik cihazlarını festival alanı girişinde yetkililere teslim edecek olan katılımcılar 2 gün boyunca doğanın, arkadaşlığın, yüz yüze iletişimin ve doyumsuz lezzetlerin keyfine varacak. Buca Kaynaklar’ın eşsiz doğasında teknolojiyi uykuya yatıracak olan festival misafirleri, doğanın kollarında yepyeni arkadaşlıkları, yüz yüze kurmanın ayrıcalığını yaşayacak.

Yorumlar

Yorum Yap

500