Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri

GEZİ & KÜLTÜR SANAT | KÜLTÜR SANAT || Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri
2 Haziran 2017

Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri

  • 2 Haziran 2017
  • 630 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Ege Life | Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri


Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan doktor ve hemşirelerden oluşan Tepecik Akustik Müzik Topluluğu, çalışanlara “Bahar Konseri” ile keyifli anlar yaşattı.


Ege Life | Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri


Hastanenin Amfi Salonunda düzenlenen ve Türk Sanat Müziği’nden çeşitli eserler seslendirilen konserde dinleyiciler keyifli dakikalar geçirdi. Tepecik Akustik Müzik Topluluğu'nda, tamburda K.B.B Uzmanı Doç. Dr. M. Sinan Başoğlu, kanunda Alerji Uzmanı Dr. Zeynep Peker Koç, udda Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Onur Karaman, gitarda Dermatoloji Uzmanı Dr.Sedat Tunçok, 2. gitarda Dermatoloji Uzmanı Dr. Seyit Maki, bas gitarda Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Tahsin Temel, kahun-bendir’de Hakan Dokurlar yer alırken; Hemşire Figen Yiğit, Patoloji Uzmanı Dr. Zekiye Aydoğdu, Hemşire Ruhsar Demiral, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Melih Büyükşirin, Üroloji Uzmanı Dr. Deniz Arslan, Diş Hekimi Zekai Öcal ve Hemşire Elif Kayman ise solist olarak yer aldı. Solo ve koro olarak söylenen şarkılara dinleyiciler de eşlik etti. Enstrümantal müziklere de yer veren orkestra, salondakilere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatarak bol alkış topladı.

Ege Life | Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’ndan Bahar Konseri


Tepecik Akustik Müzik Topluluğu adına açıklama yapan Doç. Dr. M. Sinan Başoğlu davetliler tarafından gördükleri yoğun ilgiden memnun kaldıklarını ifade ederek “Kendi müzik zevkimiz ve enstrümanlarımızla birlikte mesai dışında kalan zamanlarımızı değerlendirerek oluşturduğumuz ve büyük bir hevesle çalışmalarını yürüttüğümüz müzik topluluğumuzun “Bahar Konseri”nde meslektaşlarımız, hastalarımız, dostlarımız ve tüm hastane çalışanlarımızla bir araya gelerek ve onlara keyifli anlar yaşatmak her zamanki gibi çok güzeldi. Bu tür konserler aracılığıyla dinleyici ile bir araya gelmek bizim için çok mutluluk verici ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri onurlandırıyor. Tepecik Akustik Müzik Topluluğu olarak yolumuza devam edeceğiz ve yine zaman zaman dinleyicilerle bir araya gelip onları müzikle buluşturacağız.” dedi.


Bahar Konseri, Hastane Yöneticisi Uzman Dr. Enver Yalnız’ın Tepecik Akustik Müzik Topluluğu’na çiçek takdimi ile son buldu.

Yorumlar

Yorum Yap

500