10 Günde 10 Oyun Büyük İlgi Gördü

1 Ağustos 2017

10 Günde 10 Oyun Büyük İlgi Gördü

  • 1 Ağustos 2017
  • 684 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

Selçuk Belediye Tiyatrosu'nun düzenlediği “10 Günde 10 Oyun” Projesi sona erdi. Proje kapsamında 2000 seyirciye ulaşan Selçuk Belediye Tiyatrosu, önümüzdeki aylarda bir tiyatro festivaline hazırlanıyor.

 

Ege Life | 10 Günde 10 Oyun Büyük İlgi Gördü

 

Selçukluları tiyatroyla buluşturan Selçuk Belediye Tiyatrosu'nun düzenlediği 10 Günde 10 Oyun Projesi, “Midas’ın Altınları” oyunuyla başladı. On gün boyunca “Acil Servis”, “Öksüz Kız”, “Yalancının Mumu” gibi oyunları sahneye koyan Selçuk Belediye Tiyatrosu, ilk kez bir dönem oyunu olan ve Molière tarafından yazılan “Kadınlar Mektebi”ni de sahneye koydu. Bir dizi oyuncusuna ilk kez yer veren Selçuk Belediye Tiyatrosu, oyuncu Tevfik İnceoğlu’nu da Kadınlar Mektebi adlı oyunda konuk oyuncu olarak ağırladı.

 

Ege Life | 10 Günde 10 Oyun Büyük İlgi Gördü

 

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Erol Namdar, 10 oyunun 8’inde rol aldı. Toplam 46 kişinin rol aldığı oyunlar 14 saatten fazla süre Selçuklulara tiyatro keyfi yaşattı. Seyircinin ilgisinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel Yönetmeni Erol Namdar, önümüzdeki aylarda Selçuk’ta bir tiyatro festivali düzenlemeyi amaçladıklarını belirtti.

 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap

500