Erkek Modasının 5 Yükselen Trendi

 |  || Erkek Modasının 5 Yükselen Trendi
1 Mart 2018

Erkek Modasının 5 Yükselen Trendi

  • 1 Mart 2018
  • 503 Görüntülenme
  • 0 YORUM
    1. Suni Kürk & Yapağı Palto

Tıpkı kadın modasında olduğu gibi erkek modasında da bu sezon kürkler ve yapağılar oldukça popüler. Beyler bu sene sıkça koyun kırkma kabanlar tercih edecek. Bu tip kabanlar daha çok krem, kahve ve siyah renklerde olacak ancak denim-yapağı birleşimleri de sıklıkla görülecek. 


    2. Kargo PantolonKargo pantolonlar geçmiş yıllarda hipi tarzında sıklıkla karşımıza çıkıyordu. Bu sene neredeyse her çeşit kumaştan kargo pantolon üretiliyor ve moda haftalarında gördüğümüz kadarıyla her tarzda kombinlenebilecek. Çok tarz göründüğünü söylemeden geçmeyelim!


   3. EkoseKadın takımlarında da sıkça gördüğümüz ekoseler bu sene beylerin de kıyafetlerine bulaşacak. Pantolondan tişörtlere hatta çantalara kadar her yerde ekoselerle karşılaşacağız. 


    4. Tonsurton TakımGeçen yılın en büyük trendi olan tonsurtonu biz de dergimizde işlemiştik. Kadınların tarzlarını konuşturduğu tonsurton oldukça klas bir görünüm veriyordu. Bu sezon erkek takımları da tonsurtonla parlayacak. Beylere de çok yakışacağını bildiğimiz takımlar, pastel tonlarda tercih edilecek. 


    5. KamuflajKamuflajlar her dönem her sezon oldukça sevilerek giyiliyor. Bu sezon kamuflajlarda renkler değişebilir. Mavi kamuflajlarla karşılaşmamız mümkün. Beyler bu sezon kamuflaj kazaklarla aynı renk takımları kombinleyecek; oldukça tarz!
Yorumlar

Yorum Yap

500