Mavinin Dinginliğini Evinizde Hissedin

1 Eylül 2017

Mavinin Dinginliğini Evinizde Hissedin

  • 1 Eylül 2017
  • 587 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

Yeni sezon ürünleri ile sonbaharın huzurunu ve sakinliğini tasarımlarına yansıtan Karaca Home, mavinin dinginliğini evinize taşıyor.

 

Tatiller ve seyahatlerle rengârenk geçen koskoca bir yazın ardından şehire dönüş başladı. Yazın rehavetini üzerimizden atarak, evlerimizi yenilemenin sonbahara hazırlamanın yolu Karaca Home’dan geçiyor. Karaca Home, yeni sezonda Calm Blue teması ile mavinin huzurlu hissini evlerinizde yaşatıyor.

 

Ege Life | Mavinin Dinginliğini Evinizde Hissedin

 

Evimizi özledik

 

Yeni sezon sonbahar/kış koleksiyonunu tüketicisi ile buluşturan Karaca Home, mavinin en sevilen tonlarını, sezon trendlerini yansıtan tasarımlarla harmanlayarak evimize yapacağımız yeni dokunuşları taçlandırıyor. Calm Blue koleksiyonunda yer alan mavi, koyu mercan ve toprak tonlarının muhteşem uyumu sonbahar sahillerinin eşsiz dalgalarını ve huzur veren martı seslerini yatak odalarınıza taşıyor. Yastık kılıf desenlerinde kullanılan nakış işleme detayları, farklı motifler ile bir arada kullanılırken jean görünümlü nevresim takımları yatak odalarınızın havasını değiştiriyor.

 

Karaca Home 2017-2018 Sonbahar Kış koleksiyonuyla sunduğu yeni ve her zevke hitap eden ürün seçenekleriyle yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap

500