KEA’dan Sınırlı Sayıda Çok Özel Bir Koleksiyon: STUNSIG

1 Ağustos 2017

KEA’dan Sınırlı Sayıda Çok Özel Bir Koleksiyon: STUNSIG

  • 1 Ağustos 2017
  • 563 Görüntülenme
  • 0 YORUM

 

Bu yaz IKEA mağazaları birbirinden renkli, birbirinden eğlenceli ve birbirinden cesur desenlerle canlanıyor. Moda dünyasının yakından tanıdığı altı yetenekli tasarımcı, illüstratör ve tasarım ekibinin IKEA için tasarladığı STUNSIG Koleksiyonu, IKEA ürünlerine yepyeni bir yorum getiriyor.

IKEA için bir araya gelen dünyaca ünlü tasarımcılar Malcolm Stuart, Frédérique Vernillet, Steven Harrington, Team Hawaii, Tilde Bay ve IKEA’nın ilk Türk tasarımcısı Pınar Demirdağ, cesur desenlerden ve baskılardan oluşan yepyeni bir koleksiyon yarattılar. Koleksiyonun birbirinden sıra dışı desen ve baskıları, IKEA’nın sevilen minder, nevresim takımı, kutu ve yemek takımlarında hayat buldu.

 

IKEA’nın İlk Türk Tasarımcısı: Pınar Demirdağ

 

Ege Life | KEA’dan Sınırlı Sayıda Çok Özel  Bir Koleksiyon: STUNSIG

 

IKEA için tasarım yapan ilk Türk tasarımcı unvanını taşıyan Pınar Demirdağ, ortağı Viola Renate ile birlikte hayata geçirdiği bu özel koleksiyonda nevresim, yastık, bardak ve tabak gibi 40’tan fazla üründe kullanılan desenler tasarladı.

 

İyi tasarımın herkes için olduğuna inanan IKEA, STUNIG Koleksiyonu ile evlerde sıra dışı bir canlılık yaratmak istiyor. Siz de sınırlı bir süre için IKEA mağazalarında satışa sunulan bu çok özel koleksiyonu geç kalmadan keşfedin!

 

 

 


Yorumlar

Yorum Yap

500