Exotic Koleksiyon İle Yazın Sıcak Atmosferi İkramlarınızda

DOSYA & HABER | HABERİNİZ OLSUN || Exotic Koleksiyon İle Yazın Sıcak Atmosferi İkramlarınızda
6 Haziran 2017

Exotic Koleksiyon İle Yazın Sıcak Atmosferi İkramlarınızda

  • 6 Haziran 2017
  • 642 Görüntülenme
  • 0 YORUM


Tropik temasının enerjisini bütün yaz sofralara taşıyacak olan Exotic Koleksiyon sunumlarınıza zevk ve ayrıcalık katıyor.


Ege Life | Exotic Koleksiyon İle Yazın Sıcak Atmosferi İkramlarınızda


Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, tasarıma ve tasarımcıya verdiği değer ile her sezon özellikle masa üstü trendlere yön veren önemli çalışmalara imza atıyor. Geniş tasarım ekibi ile güncel eğilimler doğrultusunda her yıl yeni koleksiyonlar hazırlayan Porland’ın Exotic tasarımında doğadan gelen natürel tonlar öne çıkarıyor. Orman yeşilleri, maviler, sarı ve fuşya renklerinin ahenkli bir kombinasyon oluşturduğu Exotic’te, tropik meyveler ve hayvan figürlerinin yanı sıra palmiye yaprakları ferahlık etkisi yaratıyor.


Hem günlük hem de davet sofralarında şık bir alternatif oluşturan koleksiyonda; farklı ölçülerde düz tabaklar, kâseler, çay ve kahve takımları ile sosluklar, masa örtüsü, yuvarlak plaj havlusu, tepsi, pipet süsleri yer alıyor. Kahve fincanlarında iki alternatife sahip olan koleksiyonun 17 cm tabakları sadece altın yaldız kullanılarak hazırlandı. Alumilite (Aluminalı Porselen) yapısında Porland Porselen Bilecik tesislerinde üretilen Exotic Koleksiyon, Porland’ın bugüne kadar ürettiği en ince porselenlere sahip… Masa ile bütünleşen formları sayesinde Exotic tasarım yaşadığınız yerleri güzelleştirirken, ormandan esen serin rüzgarları hissedecek, gizemli bir bahçenin kapılarını aralayacaksınız…

Yorumlar

Yorum Yap

500