Gelinlik Modasinin Kalbi If Wedding Fashion İzmir

DOSYA & HABER | HABER || Gelinlik Modasinin Kalbi If Wedding Fashion İzmir
23 Ocak 2017

Gelinlik Modasinin Kalbi If Wedding Fashion İzmir

  • 23 Ocak 2017
  • 659 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Ege Life | Gelinlik Modasinin Kalbi If Wedding Fashion İzmir

7 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında, 11. kez düzenlenecek olan IF Wedding Fashion İzmir -  Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'nda, alan satışının %99'u tamamlandı. Sadece marka tescil belgesi olan firmalara yer verilen fuarda, sektörün öncü isimleri buluşacak.

Katılımcı Kalitesi Yükseliyor

Tüm dünyadan sektör profesyonelleri için bir cazibe merkezi olan IF Wedding Fashion İzmir, 11. yılında da büyümeye devam ediyor. Bu yıl da sadece marka tescil belgesi olan firmalara yer verilen Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'na sektörün ilgisi sevindirirken; fuar, katılımcı kalitesiyle de dikkat çekiyor. Öte yandan IF Wedding Fashion İzmir'de bu yıl yine birbirinden iddialı defileler gerçekleşecek. Fuarda defile yapacak olan katılımcı firmalar, IF Wedding Fashion İzmir'e özel olarak hazırlayacakları koleksiyonlarla gelinlik modasında yeni trendleri belirleyecekler.

Gelinlikten damatlığa, aksesuardan abiye giyime kadar en son moda ürünlerin sergileneceği IF Wedding Fashion İzmir'de; Fuar İzmir A Holü'nde gelinlik, damatlık ve aksesuar, B Holü'nde ise abiye giyim firmaları yer alacak. Ürün gruplarına göre stant yerleşimlerinin yapılacağı fuarda, sektör profesyonelleri aradıkları her şeyi kolaylıkla bulabilecek.

Yurtdışından Ziyaretçi Akını

Yabancı ziyaretçi çalışmalarının önemle üzerinde duran İZFAŞ, fuar hazırlıklarında hız kesmiyor. Dış ticaret firmalarıyla da ortak çalışmaların yapıldığı fuar kapsamında 8 büyük temsilci IF Wedding Fashion İzmir'in yurtdışı ayağında çalışmalarını sürdürüyor. Hollanda'dan Malta'ya, Ürdün'den Japonya'ya, İsveç'ten Tunus'a kadar dünyanın dört bir yanında bulunan temsilciler, yabancı satın almacıları İzmir'de sektör profesyonelleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ziyaretçi çalışmalarının yurtdışı ayağında; ABD, Almanya, Fransa, İngiltere, İran, İspanya, İsveç ve İtalya'da düzenlenen sektörfuarlarına giden İZFAŞ yetkilileri yurtiçinde de çalışmalara devam ediyor. Yurtiçinde her ilde tanıtım ve ziyaretçi çalışmaları yapılırken, sektörün önde gelen yurt dışı ve yurt içi yayın organları ile reklam ve tanıtım çalışmaları da sürüyor.


Ege Life | Gelinlik Modasinin Kalbi If Wedding Fashion İzmir

Gelinlik Tasarım Yarışması: "Zamansız"

Firma defileleriyle renklenen fuar, rekor katılımla gerçekleşen "Gelinlik Tasarım Yarışması" ile de geleceğin tasarımcılarının belirlendiği bir platform oldu. Gelinlik sektörüne genç tasarımcılar katmak ve sektöre ivme kazandırmak amacıyla fuar kapsamında 7 yıldır gerçekleştirilen, Gelinlik Tasarım Yarışması'nın teması "Zamansız" olarak belirlendi. Bu tema kapsamında geçmişi, bugünü ve geleceği olan; etki alanı geniş gelinlik tasarımları yarışacak. Sunulan tasarımların değerlendirilmesinde; tasarımcının yaratıcılık düzeyi, tasarımın özgünlüğü, yeniliği, giyilebilirliği, yarışma temasına uygun olması, malzeme seçimi, ürün tasarımının uygulama tekniklerinin geliştirilebilirliği ve uygulanabilirliği gibi kriterler önemli olacak. Yarışmada dereceye giren tasarımcılar IF Wedding Fashion İzmir'de, 7 Şubat günü gerçekleştirilecek final defilesiyle son kez jüri karşısına çıkacak ve kazananlar fuarda açıklanacak.

Fuar İzmir'in görkemli atmosferinde düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir; sıra dışı moda şovlarıyla, rekor katılımla gerçekleşen tasarım yarışmasıyla, birbirinden güzel stantlarıyla ve sektörün öncü markalarının katılımıyla 2017 yılında da dolu dolu geçecek. Gelinlik modasının kalbi IF Wedding Fashion İzmir'de atacak.Yorumlar

Yorum Yap

500