14 Şubat Sevgililer Günü'nde 4 Mekan 4 Kombin

DOSYA & HABER | DOSYA || 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 4 Mekan 4 Kombin
1 Şubat 2017

14 Şubat Sevgililer Günü'nde 4 Mekan 4 Kombin

  • 1 Şubat 2017
  • 550 Görüntülenme
  • 0 YORUM

Hazırlayan: Damla KILINÇ


Ege Life | 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 4 Mekan 4 Kombin


Sevgililer gününü kutlamayanlarımız olduğu gibi, bugünü fazlasıyla önemseyenlerimiz de oldukça fazla... Sevgiliniz ya da eşiniz bir süprizi olduğundan mı bahsediyor? Peki sizin bir sürpriziniz var mı? Daha önemli bir soru geliyor… Ne giyeceksiniz? Tabii ki Sevgililer Günü'nde nerede olursak olalım, en tarz biz olacağız! Sizin için Sevgililer Gününde gidebileceğiniz 4 mekan ve seçebileceğiniz 4 kombin derledik. Her gününüzün 14 Şubat tadında geçmesini dilerken, hediyelerinizi de unutmamanızı tavsiye ediyoruz. 


1- Tarihi Asansör’de Muhteşem Bir Manzara Eşliğinde Yemek Yiyorsunuz...

Sevgiliniz ya da eşiniz bu muhteşem manzara eşliğinde yemek yemeyi teklif ettiyse, bu fikre asla hayır dememenizi tavsiye ediyoruz. Romantik dakikalar paylaşabileceğiniz bir mekan olan Tarihi Asansör, sevgililer günü yemeği için ideal bir seçim olabilir. Peki güzel bayanlarımız ne giyecek? Şık ve asil bir görünüm elde etmek için tavsiyemiz kalem etek veya elbise olacak. Yüksek topuklarınızla bu gece barışmanızı öneriyoruz! Bu yılın trend renklerinden petrol yeşili ve pudrayı bir arada kullanarak şık bir kombin yapmanız mümkün!


2- Gazi Kadınlar Sokağı'nda Eğlenmeye Gidiyorsunuz!

Sevgilinizle bu yıl bir değişiklik yaparak, dans edip eğlenmeyi tercih edecekseniz; bu da sevgililer günü için güzel, fakat biraz gürültülü bir seçim olacaktır. Pek çok eğlence mekanının bir arada bulunduğu İzmir'in en keyifli sokaklarından birinde geçireceğiniz bu gece için size önerimiz üzerinde çok rahat dans edebileceğiniz bir topuklu ayakkabı tercih etmeniz. Hatta düz ayakkabı giyerseniz inanıyoruz ki eve döndüğünüzde seçiminiz için kendinize minnettar kalacaksınız! Renk önerimiz bu yılın moda renklerinden altın rengi olacak. Sizin için hazırladığımız kombine bir göz atın!


3- Daha Salaş, Rahatlatıcı Bir Gün İçin Evinizi Tercih Edeceksiniz...

Çalışma hayatının zorluğundan, kasvetinden bunalıp sevgiliniz ya da eşinizle bir gece de olsa sessiz ve huzurlu bir akşam geçirmek istiyorsanız, evde birlikte hazırlayıp, afiyetle yiyeceğiniz bir yemek sizin için ideal olacaktır. Bu soğuk kış günlerinde baş başa sıcak evinizde oturmak inanın size çok iyi gelecek! Evde olunca şık olunmaz mı? Sizin için evinizde yemek yaparken giyebileceğiniz tarz bir kombinimiz tabii ki var! Bakın evde geçirilen Sevgililer Günü için neler öneriyoruz...


4-Şirince’de Romantizmin Doruklarına Ulaşacağınız Bir Gün Geçireceksiniz...

Sevgilisine romantik bir evlenme teklifinde bulunmak isteyen beyler için hem 14 Şubat hem de Şirince tam anlamıyla doğru zamanlamaya sahip, çok romantik bir seçim olacaktır. Şirince’nin dar, sevimli ve etkileyici sokaklarını bir de kış mevsiminde, hem de şubat ayının en güzel gününde görmenizi tavsiye ediyoruz. Konaklamak için seçeceğiniz dağ evlerini sadece dışarıdan görmek bile tüm duygularınıza hitap edecek. İzmir'in bu şirin köyüne hayran kalacağınızın garantisini veriyoruz! Pekii ne giyiyoruz? Bu seçenek için önerimiz sade ve şık bir kombin olacak. Masumiyetin sembolü beyazın zarafeti, bu muhteşem programa çok yakışacak!

Yorumlar

Yorum Yap

500